Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Petr Koiš
změna 18.06.2017
| Založeno | 25.02.1986 |
| IČO | 00053163 |
| Datová schránka | gwqscfy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 660 smluv za celkem 612 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
7,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 7 260 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 345 979 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 1 230 627 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 429 550 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 150 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 89 292 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 8 653 567 Kč |
| Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace | 16 | 5 426 713 Kč |
| Střední škola Strážnice, příspěvková organizace | 1 | 1 230 627 Kč |
| Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace | 1 | 925 706 Kč |
| Dětský domov Tišnov, příspěvková organizace | 1 | 293 754 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 6 | 67 547 957 Kč |
| Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace | 56 | 52 098 603 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 7 595 376 Kč |
| Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace | 5 | 3 022 112 Kč |
| Jihomoravská energetická agentura, s.r.o. | 3 | 2 059 040 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 627 544 Kč |
| SENIOR centrum Blansko, příspěvková organizace | 1 | 1 290 440 Kč |
| Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 1 189 146 Kč |
| Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, příspěvková organizace | 1 | 1 057 048 Kč |
| Gas Storage CZ, a.s. | 1 | 302 500 Kč |
| Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace | 1 | 140 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 9 | 117 590 436 Kč |
| Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace | 57 | 14 793 578 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 696 378 Kč |
| Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno, Kotlářská, příspěvková organizace | 1 | 1 107 520 Kč |
| Mateřská škola a základní škola při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace | 1 | 741 986 Kč |
| Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace | 1 | 655 281 Kč |
| Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace | 1 | 446 621 Kč |
| Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 1 | 429 700 Kč |
| Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace | 1 | 140 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 63 583 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,95 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 1 | 29 300 132 Kč |
| Školení a kurzy | 19 | 6 421 358 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 2 284 559 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 3 | 1 401 737 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 903 867 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 734 152 Kč |
| IT Hardware | 2 | 721 419 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 666 200 Kč |
| Řemesla | 1 | 601 353 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 598 950 Kč |
| Nábytek | 3 | 544 511 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 417 495 Kč |
| Právní služby | 3 | 300 622 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 264 998 Kč |
| Letecká přeprava | 2 | 251 404 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 182 324 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 140 360 Kč |
| IT | 1 | 103 325 Kč |
| Telco | 4 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace | 85 | 12 763 950 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 5 | 8 180 371 Kč |
| Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace | 1 | 1 377 326 Kč |
| Paprsek, příspěvková organizace | 1 | 1 079 277 Kč |
| Domov Horizont, příspěvková organizace | 1 | 1 053 871 Kč |
| Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace | 1 | 677 936 Kč |
| Muzeum Brněnska, příspěvková organizace | 1 | 633 856 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 79 479 Kč |
| Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 10 | 0 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,27 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 4 | 29 851 182 Kč |
| Elektricke stroje | 27 | 12 928 469 Kč |
| Telekomunikační služby | 8 | 11 520 756 Kč |
| Nábytek | 3 | 1 933 653 Kč |
| Energie | 2 | 1 570 718 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 3 | 1 200 320 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 1 197 465 Kč |
| IT Hardware | 3 | 1 187 139 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 162 506 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 694 273 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 481 250 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 378 728 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 343 507 Kč |
| Odpady | 1 | 211 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 108 900 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 85 919 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 50 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 39 919 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 33 294 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 14 399 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 5 | 41 928 388 Kč |
| Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace | 54 | 12 451 103 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 223 721 Kč |
| Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 8 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 21 | 35 412 987 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 2 783 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 17 | 1 898 208 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 288 746 Kč |
| Energie | 4 | 816 172 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 4 | 811 292 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 518 938 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 484 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 429 381 Kč |
| Kancelář | 2 | 427 578 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 410 500 Kč |
| Nábytek | 2 | 356 275 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 229 232 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 193 456 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 174 575 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 143 269 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 121 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 121 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Odpady | 1 | 110 000 Kč |
| IT | 1 | 66 366 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 59 290 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 36 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace | 46 | 17 579 076 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 5 | 11 142 482 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 7 824 317 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 7 500 000 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 288 746 Kč |
| Obchodní akademie a střední škola polytechnická Veselí nad Moravou, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Spring Walk advokátní kancelář s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 130 | 292 794 053 Kč |
| Řemesla | 25 | 18 997 779 Kč |
| Kancelář | 1 | 2 157 616 Kč |
| IT Hardware | 4 | 1 562 583 Kč |
| Nábytek | 4 | 729 967 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 566 650 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 508 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 484 000 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 417 605 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 335 855 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 331 678 Kč |
| IT | 2 | 256 370 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 217 800 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 185 130 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 118 219 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 114 345 Kč |
| Odpady | 1 | 96 012 Kč |
| Právní služby | 1 | 90 750 Kč |
| Energie | 2 | 57 500 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 49 610 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace | 42 | 8 988 933 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 72 116 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,02 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,51 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 1 | 17 167 131 Kč |
| Pojišťovací služby | 51 | 11 049 421 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 73 | 8 928 102 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 7 860 429 Kč |
| Stroje a zařízení | 9 | 6 500 378 Kč |
| Zdravotnictví | 18 | 3 716 544 Kč |
| Právní služby | 41 | 3 355 681 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 2 239 733 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 61 | 917 422 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 825 549 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 14 | 824 010 Kč |
| Ostraha objektů | 17 | 800 415 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 9 | 773 749 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 550 550 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 508 741 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 305 821 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 279 020 Kč |
| Nábytek | 1 | 248 655 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 236 940 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 150 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 124 531 Kč |
| IT Hardware | 1 | 99 353 Kč |
| IT | 1 | 95 604 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 24 200 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 21 641 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 4 | 17 167 131 Kč |
| Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace | 51 | 13 497 683 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 7 860 429 Kč |
| Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 121 | 1 248 548 113 Kč |
| Kancelář | 81 | 512 788 439 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 18 | 126 578 400 Kč |
| Stavebnictví | 218 | 78 226 008 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 234 | 50 770 218 Kč |
| Služby závodních jídelen | 201 | 40 526 918 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 10 695 359 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 41 | 9 031 690 Kč |
| IT | 66 | 8 806 989 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 26 | 5 154 600 Kč |
| Letecká přeprava | 17 | 2 131 023 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 18 | 1 503 906 Kč |
| Nábytek | 2 | 766 618 Kč |
| Chemické výrobky | 11 | 242 582 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 228 751 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 142 352 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 96 918 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 65 340 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 4 | 67 637 838 Kč |
| Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace | 38 | 13 629 447 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 7 860 429 Kč |
| Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace | 1 | 2 386 867 Kč |