Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 2 podřízené organizace. Je součástí 17 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jan Křen
změna 12.10.2023
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00231185 |
| Datová schránka | nqdbuw2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 511 smluv za celkem 500 mil. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
8,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 9 227 465 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 5 408 371 Kč |
| Dary a dotace | 9 | 2 361 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 229 900 Kč |
| Odpady | 3 | 210 105 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 129 709 Kč |
| IT Hardware | 1 | 76 834 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 66 300 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 30 000 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Velká Chuchle | 79 | 24 106 887 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 7 | 298 293 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,63 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,81 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 29 | 23 972 869 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 3 661 605 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 969 313 Kč |
| Zemědělství | 6 | 568 115 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 503 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 465 853 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 437 785 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 244 833 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 179 322 Kč |
| Odpady | 1 | 141 900 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 137 129 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 92 190 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 90 200 Kč |
| Právní služby | 3 | 72 600 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 69 575 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 65 340 Kč |
| IT Hardware | 1 | 65 226 Kč |
| Energie | 7 | 6 508 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 4 800 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Velká Chuchle | 114 | 31 201 430 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 6 | 4 790 898 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 213 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 3 906 586 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 1 209 376 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 1 081 740 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 822 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 726 661 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 414 573 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 407 831 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 205 748 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 156 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 131 799 Kč |
| Textilie | 1 | 108 900 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 69 406 Kč |
| Právní služby | 1 | 20 000 Kč |
| IT | 3 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Velká Chuchle | 43 | 11 301 558 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 205 748 Kč |
| Městská knihovna v Praze | 1 | 3 376 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,16 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 4 416 370 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 2 774 032 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 1 658 910 Kč |
| Zemědělství | 5 | 836 992 Kč |
| Odpady | 2 | 307 751 Kč |
| Právní služby | 2 | 133 100 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 97 781 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 83 563 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 81 546 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Velká Chuchle | 44 | 12 192 574 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 758 177 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 307 751 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 336 149 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 1 197 336 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 1 157 300 Kč |
| Nábytek | 1 | 376 569 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 291 496 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 4 | 270 533 Kč |
| IT Hardware | 1 | 194 860 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 121 000 Kč |
| IT | 1 | 120 516 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 100 663 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 98 086 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RADLICKÁ STAVEBNÍ, spol. s r.o. | 2 | 1 167 229 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 1 000 000 Kč |
| Pavel Krištůfek | 2 | 381 150 Kč |
| LABOR - KOMPLET, s.r.o. | 1 | 376 569 Kč |
| COMES, spol. s r.o. | 2 | 320 340 Kč |
| Plyn partner s.r.o. | 4 | 270 533 Kč |
| Městská část Praha-Velká Chuchle | 3 | 242 914 Kč |
| Atelier PROMIKA s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| BauCar spol. s r.o. | 2 | 219 498 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 2 | 203 449 Kč |
| Smarty CZ a.s. | 1 | 194 860 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 158 450 Kč |
| Greif-akustika, s.r.o. | 1 | 130 200 Kč |
| Požární bezpečnost s.r.o. | 1 | 98 086 Kč |
| Zahradní architektura Pardubice s.r.o. | 1 | 88 684 Kč |
| HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o. | 1 | 88 508 Kč |
| AEROBIC TEAM Praha z.s. | 1 | 84 700 Kč |
| Bukovský SPS s.r.o. | 1 | 84 318 Kč |
| DATOR3 Services, a.s. | 1 | 80 828 Kč |
| rodinné centrum CHUCHLE, z. s. | 1 | 72 600 Kč |
| 2P Partner, s.r.o. | 1 | 48 583 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 3 | 44 770 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Velká Chuchle | 33 | 6 007 041 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 242 914 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 2 849 357 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 307 090 Kč |
| Právní služby | 6 | 598 847 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 303 205 Kč |
| Zemědělství | 2 | 296 813 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 184 189 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 153 075 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 139 982 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 104 969 Kč |
| Energie | 1 | 15 125 Kč |
| IT | 1 | 1 670 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lidl Česká republika s.r.o. | 1 | 1 210 000 Kč |
| TIRAST s.r.o. | 1 | 999 266 Kč |
| Setostav s.r.o. | 1 | 837 405 Kč |
| JUDr. MARTIN SOLIL, advokát | 6 | 598 847 Kč |
| KVS stavební, s.r.o. | 3 | 502 586 Kč |
| MUDr. Ludmila VLČKOVÁ | 1 | 300 000 Kč |
| DAP. a.s. | 3 | 290 713 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 2 | 288 680 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 184 189 Kč |
| Pavel Antonů | 1 | 168 000 Kč |
| Zahradní architektura Pardubice s.r.o. | 1 | 151 371 Kč |
| Milan Houžvička | 1 | 145 442 Kč |
| KOMPLEXIS s.r.o. | 1 | 139 982 Kč |
| BG Technik cs, a.s. | 1 | 109 990 Kč |
| BB building sanace, s.r.o. | 1 | 105 391 Kč |
| Plyn partner s.r.o. | 1 | 104 969 Kč |
| DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. | 1 | 104 278 Kč |
| rodinné centrum CHUCHLE, z. s. | 1 | 97 090 Kč |
| O.K. Trans Service, s.r.o. | 1 | 86 273 Kč |
| Monika Špatná | 1 | 86 152 Kč |
| Stanislav Jirásek | 1 | 81 433 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 2 | 48 400 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 15 125 Kč |
| LCGroup s.r.o. | 1 | 3 205 Kč |
| Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. | 1 | 1 670 Kč |
| CETIN a.s. | 2 | 1 210 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Velká Chuchle | 38 | 6 661 668 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,08 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 2 335 640 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 858 791 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 784 000 Kč |
| Zemědělství | 3 | 518 745 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 348 571 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 239 983 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 202 500 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 197 491 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 191 947 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 189 877 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 176 660 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 102 209 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 94 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 81 675 Kč |
| Energie | 2 | 9 075 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Velká Chuchle | 47 | 6 723 606 Kč |
| Městská část Praha-Kunratice | 1 | 858 791 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,77 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s s 2 smluvními partnery.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 247 233 850 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 867 532 Kč |
| Zemědělství | 6 | 1 439 313 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 922 300 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 664 531 Kč |
| IT | 2 | 382 875 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 335 277 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 302 500 Kč |
| Finance | 1 | 283 463 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 178 742 Kč |
| Voda | 1 | 174 739 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 145 248 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 137 563 Kč |
| IT Hardware | 1 | 118 757 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 79 842 Kč |
| Právní služby | 1 | 67 155 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 67 130 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 50 675 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 48 279 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Velká Chuchle | 42 | 255 119 746 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 48 279 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 121 238 913 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 1 493 784 Kč |
| Zemědělství | 2 | 265 529 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 242 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 242 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 139 150 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 62 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 210 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podzimek a synové s.r.o. | 1 | 118 397 565 Kč |
| NOSTA-HERTZ spol. s r.o. | 1 | 1 897 280 Kč |
| Městská část Praha-Velká Chuchle | 4 | 665 500 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 612 987 Kč |
| SAMSON PRAHA, spol. s r.o. | 3 | 581 588 Kč |
| Jan Doucek | 3 | 353 471 Kč |
| DPU REVIT s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| JUDr. Jiří Vaníček, advokátní kancelář | 1 | 242 000 Kč |
| VILY CHUCHLE a.s. v likvidaci | 1 | 196 300 Kč |
| Ing. Ivana Burešová | 1 | 148 709 Kč |
| RELSIE consulting s.r.o. | 1 | 139 150 Kč |
| JAN HAMERNÍK | 1 | 116 820 Kč |
| PROFIS B & B s.r.o. | 1 | 106 262 Kč |
| 4soft, s.r.o. | 1 | 90 181 Kč |
| ABCD Studio, s.r.o. | 1 | 87 120 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 1 | 1 500 Kč |
| Ing.arch. Lukáš Grasse | 1 | 1 210 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Velká Chuchle | 23 | 123 971 241 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 3 | 665 500 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 12 771 243 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 353 990 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 185 118 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 141 788 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 79 895 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 25 722 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALGECO s.r.o. | 1 | 6 709 098 Kč |
| PROFIS B & B s.r.o. | 1 | 1 997 147 Kč |
| FAIRINVEST s.r.o. | 1 | 353 990 Kč |
| ABCD Studio, s.r.o. | 3 | 353 320 Kč |
| Lukáš Duba | 1 | 237 644 Kč |
| DIPOS J&C spol.s r.o. | 1 | 172 153 Kč |
| DAP. a.s. | 2 | 141 788 Kč |
| Městská část Praha-Velká Chuchle | 1 | 124 732 Kč |
| GARTENSTA PLUS s.r.o. | 1 | 79 895 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 25 722 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Velká Chuchle | 21 | 13 852 167 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 124 732 Kč |