Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 2 podřízené organizace. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Petr Sklenář
změna 15.11.2018
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00240222 |
| Datová schránka | k5rakw7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 15 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
11,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 3 700 158 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrusice | 6 | 12 291 158 Kč |
| Obec Senohraby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společná voda d.s.o. | 2 | 8 591 000 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 2 517 199 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 1 154 562 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 28 397 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 300 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 99 946 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrusice | 4 | 399 946 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 1 | 300 000 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 99 946 Kč |
| Společná voda d.s.o. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrusice | 1 | 2 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 1 | 2 420 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 29 | 28 113 109 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrusice | 1 | 112 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 112 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 30 | 1 757 243 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIDWEST INVEST s.r.o. v likvidaci | 1 | 891 303 Kč |
| Obec Hrusice | 1 | 149 378 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrusice | 1 | 891 303 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 149 378 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 74 780 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrusice | 1 | 74 780 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 74 780 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 2 | 679 536 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HRABA & CONSORTES advokátní kancelář s.r.o. | 2 | 679 536 Kč |
| Enstore s. r. o. | 1 | 634 342 Kč |
| Obec Hrusice | 1 | 339 768 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrusice | 3 | 1 313 878 Kč |