Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Rostislav Doležal
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00256307 |
| Datová schránka | 3xnbjjv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 80 smluv za celkem 83 mil. Kč;
31 smluv má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
20,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 900 184 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 2 713 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vrhaveč | 3 | 1 902 897 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 1 | 0 Kč |
| LS stavby s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 900 184 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 2 713 Kč |
| Obec Vrhaveč | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 375 230 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARBO, spol. s r.o. | 1 | 2 375 230 Kč |
| VAK SERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vrhaveč | 3 | 2 375 230 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 7 612 785 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 2 500 116 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 415 763 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Šumavské vodovody a kanalizace a.s. | 1 | 4 216 539 Kč |
| Auto Trutnov s.r.o. | 2 | 2 500 116 Kč |
| Obec Vrhaveč | 1 | 2 415 763 Kč |
| VAK SERVIS s.r.o. | 2 | 2 255 128 Kč |
| EUROVIA Silba, a.s. | 1 | 1 451 755 Kč |
| THERMOLUFT KT s.r.o. | 1 | 639 648 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 1 | 501 470 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vrhaveč | 8 | 11 564 656 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 2 415 763 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 3 689 708 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 3 519 229 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 439 956 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 43 | 56 969 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vrhaveč | 3 | 3 519 229 Kč |
| Dřevostavby Stachy s.r.o. | 1 | 2 511 335 Kč |
| SAZOM, spol. s r.o. | 2 | 1 552 950 Kč |
| EUROVIA Silba, a.s. | 1 | 1 233 488 Kč |
| VAK SERVIS s.r.o. | 1 | 903 270 Kč |
| SOVT - RADIO spol. s r.o. | 1 | 439 956 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vrhaveč | 6 | 6 640 999 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 2 004 170 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 1 515 059 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 54,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 7 922 723 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 783 644 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 597 135 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silnice Klatovy a.s. | 5 | 6 449 006 Kč |
| LS stavby s.r.o. | 1 | 2 347 238 Kč |
| VAK SERVIS s.r.o. | 1 | 1 016 243 Kč |
| Adestik s.r.o. | 2 | 1 009 140 Kč |
| SAZOM, spol. s r.o. | 1 | 934 338 Kč |
| Šumavské vodovody a kanalizace a.s. | 1 | 772 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vrhaveč | 11 | 12 527 981 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 83,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 354 800 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 920 751 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vrhaveč | 1 | 2 354 800 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 1 | 920 751 Kč |
| Šumavské vodovody a kanalizace a.s. | 1 | 0 Kč |
| ProVenkov, spol. s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Šumavské zahrady s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SAZOM, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 2 354 800 Kč |
| Obec Vrhaveč | 5 | 920 751 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 77,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 5 538 950 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 671 135 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 743 273 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vrhaveč | 2 | 6 025 935 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 3 | 3 184 150 Kč |
| Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. | 1 | 743 273 Kč |
| VAK SERVIS s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vrhaveč | 7 | 3 927 423 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 3 671 135 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 2 354 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 64 | 35 792 297 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 43 | 28 148 563 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 4 079 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LS stavby s.r.o. | 1 | 4 079 040 Kč |
| Obec Vrhaveč | 1 | 0 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 2 | 0 Kč |
| VODOSPOL s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vrhaveč | 4 | 4 079 040 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 9 710 000 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 4 267 800 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 080 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 459 852 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vrhaveč | 7 | 13 357 652 Kč |
| AUTO NEJDL s.r.o. | 2 | 2 160 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond dopravní infrastruktury | 2 | 9 710 000 Kč |
| Plzeňský kraj | 4 | 3 187 800 Kč |
| Obec Vrhaveč | 2 | 2 160 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 459 852 Kč |