Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jaroslava Mangová
změna 29.01.2026
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00265772 |
| Datová schránka | axzbjrx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 29 smluv za celkem 12 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Žiželice | 1 | 121 605 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 121 605 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Žiželice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 3 098 379 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 204 490 Kč |
| Zemědělství | 1 | 145 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STRIX Chomutov, a.s. | 4 | 4 110 437 Kč |
| SG Geotechnika a.s. | 3 | 834 658 Kč |
| Obec Žiželice | 1 | 204 490 Kč |
| Lada Schifferová | 1 | 145 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Žiželice | 8 | 5 090 095 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 627 736 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdeněk Urbánek | 2 | 627 736 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Žiželice | 2 | 627 736 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 1 839 200 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 865 150 Kč |
| Odpady | 1 | 366 630 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 89 356 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTO HELUS s.r.o. | 1 | 1 839 200 Kč |
| DTS Vrbenský, a.s. | 2 | 1 231 780 Kč |
| Obec Žiželice | 3 | 159 356 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Žiželice | 3 | 3 070 980 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 89 356 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 70 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 357 702 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 929 885 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 77 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEWIKO systems, s.r.o. | 1 | 1 357 702 Kč |
| Obec Žiželice | 2 | 1 006 885 Kč |
| MEVA-TEC s.r.o. | 1 | 929 885 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Žiželice | 2 | 2 287 587 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 77 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Žiželice | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 1 | 72 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 31 | 1 713 700 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 220 304 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Žiželice | 4 | 270 444 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 270 444 Kč |
| Obec Žiželice | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 61 | 59 637 804 Kč |
| Dary a dotace | 11 | 772 600 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 11 | 250 845 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Žiželice | 3 | 471 578 Kč |
| Tělovýchovná jednota Žiželice z.s. | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Žiželice | 2 | 323 445 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 148 133 Kč |