Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 13 podřízených organizací. Je součástí 21 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jana Sablíková
změna 31.10.2022
| Založeno | 31.05.1991 |
| IČO | 00276987 |
| Datová schránka | 3tgbcs3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 22 smluv za celkem 42 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
18,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BEHOS CZ s.r.o. | 1 | 7 716 629 Kč |
| Obec Městečko Trnávka | 1 | 3 314 774 Kč |
| Business Invest Group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Městečko Trnávka | 2 | 7 716 629 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 3 314 774 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 88 | 37 818 629 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 3 703 871 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 3 621 520 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 3 127 478 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 393 920 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 101 850 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPH stavby s.r.o. | 1 | 3 621 520 Kč |
| ENVI ENERGY CZECH s.r.o. | 3 | 3 355 058 Kč |
| RSJ Investments investiční společnost a.s. | 1 | 3 127 478 Kč |
| Obec Městečko Trnávka | 4 | 2 027 892 Kč |
| Business Invest Group s.r.o. | 1 | 1 595 990 Kč |
| Milan Mihula | 2 | 1 402 904 Kč |
| zenbox s.r.o. | 1 | 1 393 920 Kč |
| Zdeněk Toman | 1 | 926 271 Kč |
| THT Polička, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Městečko Trnávka | 11 | 15 423 141 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 1 101 850 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 890 952 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 35 090 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 26 | 9 219 574 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| THT Polička, s.r.o. | 1 | 9 219 574 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Městečko Trnávka | 1 | 9 219 574 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 52 | 99 414 662 Kč |
| Dary a dotace | 16 | 4 624 657 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Městečko Trnávka | 3 | 6 977 819 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond dopravní infrastruktury | 2 | 6 817 899 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 159 920 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 627 | 1 070 930 081 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Městečko Trnávka | 1 | 774 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 774 500 Kč |