Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 6 podřízených organizací. Je součástí 25 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Risto Ljasovský
změna 04.11.2022
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00285315 |
| Datová schránka | btexejz, ngpby9e |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 70 smluv za celkem 66 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
1,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 150 693 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strážnice | 7 | 7 047 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství vodních cest ČR | 3 | 6 896 287 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 150 693 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 100 Kč |
| Dětský domov Strážnice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 9 453 150 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 4 751 492 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 21 062 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strážnice | 9 | 14 225 705 Kč |
| STCH, s.r.o. | 2 | 9 453 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství vodních cest ČR | 2 | 9 453 150 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 4 620 812 Kč |
| Obce pro Baťův kanál | 1 | 130 680 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 21 062 Kč |
| Domov pro seniory Strážnice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 10 557 030 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 5 217 641 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strážnice | 3 | 15 774 671 Kč |
| THT Polička, s.r.o. | 1 | 10 557 030 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strážnice | 1 | 10 557 030 Kč |
| Obce pro Baťův kanál | 1 | 5 217 641 Kč |
| Domov pro seniory Strážnice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 6 531 151 Kč |
| Odpady | 1 | 24 684 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 6 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strážnice | 9 | 6 561 875 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 4 485 902 Kč |
| Obce pro Baťův kanál | 5 | 2 045 249 Kč |
| Domov pro seniory Strážnice, příspěvková organizace | 1 | 24 684 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 6 040 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 1 244 646 Kč |
| Odpady | 2 | 45 859 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strážnice | 4 | 1 290 505 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obce pro Baťův kanál | 2 | 1 244 646 Kč |
| Domov pro seniory Strážnice, příspěvková organizace | 2 | 45 859 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 8 467 184 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 129 | 4 025 741 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 1 239 699 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strážnice | 12 | 9 998 905 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obce pro Baťův kanál | 6 | 6 624 480 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 2 682 842 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 399 561 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 1 | 229 864 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 62 158 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 192 000 Kč |
| Odpady | 1 | 21 175 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strážnice | 4 | 213 175 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 192 000 Kč |
| Domov pro seniory Strážnice, příspěvková organizace | 1 | 21 175 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 43 | 4 135 455 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 2 490 072 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 361 149 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 22 | 247 233 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strážnice | 8 | 3 201 909 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 2 390 072 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 361 149 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 347 233 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 103 455 Kč |
| Domov pro seniory Strážnice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 4 847 414 Kč |
| Odpady | 169 | 1 926 078 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strážnice | 4 | 4 847 414 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obce pro Baťův kanál | 1 | 4 847 414 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Domov pro seniory Strážnice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 5 271 008 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 202 000 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 161 854 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 116 118 Kč |
| Energie | 1 | 22 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strážnice | 9 | 7 773 971 Kč |
| Základní škola M. Kudeříkové, Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace | 2 | 116 118 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obce pro Baťův kanál | 2 | 4 697 748 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 2 | 2 202 000 Kč |
| Město Veselí nad Moravou | 1 | 573 260 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 161 854 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 116 118 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 22 990 Kč |