Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Miloslav Reiter
změna 02.12.2019
| Založeno | 24.11.1990 |
| IČO | 00292818 |
| Datová schránka | hiwa2c3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 11 smluv za celkem 15 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dunajovice | 1 | 1 573 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond podpory investic | 1 | 1 573 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 660 040 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-A-S STAVBY spol. s r.o. | 1 | 660 040 Kč |
| Obec Horní Dunajovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dunajovice | 1 | 660 040 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 319 958 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dunajovice | 1 | 319 958 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 319 958 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 43 318 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dunajovice | 1 | 43 318 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální ředitelství cel | 1 | 43 318 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dunajovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dunajovice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 18 717 211 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dunajovice | 2 | 14 096 931 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dunajovice | 3 | 14 096 931 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 78 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dunajovice | 2 | 78 000 Kč |
| BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 78 000 Kč |
| Obec Horní Dunajovice | 1 | 0 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 0 Kč |