Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 25 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Vladimír Grussmann
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.01.1980 |
| IČO | 00300608 |
| Datová schránka | ur3b34h |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 44 smluv za celkem 94 mil. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martin Widenka | 1 | 0 Kč |
| VHMD PROF s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pustá Polom | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pustá Polom | 1 | 0 Kč |
| GM Projekt a Inženýring s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| VHMD PROF s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FEMONT OPAVA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pustá Polom | 4 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 2 | 89 758 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XANADU a.s. | 1 | 89 758 Kč |
| BBF GROUP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RBS MORAVA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pustá Polom | 4 | 89 758 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 15 686 440 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BERKASTAV s.r.o. | 1 | 15 686 440 Kč |
| ZHT Group s.r.o. | 1 | 1 089 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pustá Polom | 2 | 16 775 440 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 11 225 620 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 984 400 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 713 948 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pustá Polom | 4 | 11 939 568 Kč |
| Záleský Karel, Ing. | 1 | 1 984 400 Kč |
| Lukáš Nevřela | 1 | 696 459 Kč |
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST ŠURÍK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond dopravní infrastruktury | 2 | 11 225 620 Kč |
| Obec Pustá Polom | 3 | 2 680 859 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 713 948 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 23 828 955 Kč |
| Kancelář | 2 | 4 281 592 Kč |
| IT | 1 | 1 391 757 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 13 | 250 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST ŠURÍK s.r.o. | 1 | 15 191 538 Kč |
| NH stavby s.r.o. | 2 | 6 834 351 Kč |
| HELAGO-CZ, s.r.o. | 1 | 2 193 730 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 2 087 862 Kč |
| STABA-SERVIS spol. s r. o. | 1 | 1 803 066 Kč |
| LXL COMPUTER, s.r.o. | 1 | 1 391 757 Kč |
| NEOPLAST, spol. s r. o. | 1 | 745 459 Kč |
| Obec Pustá Polom | 2 | 250 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pustá Polom | 8 | 30 247 762 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 250 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 11 713 201 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 4 430 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 601 431 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STABA-SERVIS spol. s r. o. | 1 | 5 179 566 Kč |
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST ŠURÍK s.r.o. | 1 | 4 596 948 Kč |
| Obec Pustá Polom | 1 | 4 430 000 Kč |
| 1 | 1 936 687 Kč | |
| Petr Kňura | 2 | 1 278 374 Kč |
| GM Projekt a Inženýring s.r.o. | 1 | 601 431 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pustá Polom | 7 | 13 593 006 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 4 430 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 49 | 32 540 052 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 12 569 492 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST ŠURÍK s.r.o. | 2 | 10 893 015 Kč |
| Obec Pustá Polom | 2 | 7 171 067 Kč |
| RBS MORAVA s.r.o. | 1 | 1 676 477 Kč |
| Projekt 2010, s.r.o. | 1 | 1 510 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pustá Polom | 4 | 14 079 572 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 170 | 765 657 324 Kč |
| Dary a dotace | 37 | 187 882 440 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pustá Polom | 4 | 95 270 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 80 270 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 15 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |