Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00367869 |
| Datová schránka | 373k5pk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 450 smluv za celkem 43 mil. Kč;
17 smluv má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
5,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 71 475 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské kulturní středisko | 30 | 611 700 Kč |
| Město Strakonice | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 140 360 Kč |
| POLEPO s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Cliqplace s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| Wisemusic s.r.o. | 1 | 71 475 Kč |
| KRAKONOŠOVO s.r.o. | 1 | 63 065 Kč |
| Městské kulturní středisko | 4 | 0 Kč |
| Ladislav Paroubek s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Stavebniny DEK a.s. | 2 | 0 Kč |
| RELY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vlastimil Kučera | 1 | 0 Kč |
| 23959665 | 1 | 0 Kč |
| 24449491 | 1 | 0 Kč |
| RI PARTNERS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PENTA CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Amenity Resorts s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ELFETEX, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Petráň | 1 | 0 Kč |
| TEPEDE CZ spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Marie Mášková | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium, Strakonice, Máchova 174 | 1 | 0 Kč |
| Jan Polák | 1 | 0 Kč |
| Michal Berger | 1 | 0 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 | 0 Kč |
| Milan Kulíř | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 1 331 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 1 107 891 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 483 535 Kč |
| IT Hardware | 1 | 434 390 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 233 699 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 204 490 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 196 800 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 108 900 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 60 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské kulturní středisko | 39 | 5 155 408 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 1 | 233 699 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 200 000 Kč |
| Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263 | 1 | 67 954 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEREL s.r.o. | 1 | 1 331 000 Kč |
| Městské kulturní středisko | 3 | 501 653 Kč |
| AUTO ŠEVČÍK c.z., spol. s r.o. | 1 | 483 535 Kč |
| TONSTUDIO RAJCHMAN s.r.o. | 1 | 434 390 Kč |
| Jan Varga | 1 | 275 000 Kč |
| Euroškola Strakonice střední odborná škola s.r.o. | 4 | 257 820 Kč |
| PRO VLM,s.r.o. | 1 | 241 395 Kč |
| Lukáš Nedvěd | 1 | 238 370 Kč |
| Jihočeské týdeníky s.r.o. | 2 | 204 490 Kč |
| ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. | 2 | 196 940 Kč |
| Martin Furych | 1 | 148 830 Kč |
| Student, o.p.s. | 2 | 146 458 Kč |
| Česká lékařská komora se sídlem v Olomouci, okresní sdružení Strakonice | 2 | 145 829 Kč |
| Petr Chum | 1 | 133 100 Kč |
| TRIO LES s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| TOPERCZ revize s.r.o. | 2 | 121 000 Kč |
| Jihosvit s.r.o. | 1 | 114 950 Kč |
| Torrsen Sports s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| ZL Production s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263 | 1 | 67 954 Kč |
| Nadační fond Gymnázia Strakonice | 1 | 66 647 Kč |
| Jan Sládek | 1 | 60 500 Kč |
| Tomáš Petráň | 1 | 60 500 Kč |
| REPAM ELEKTRO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Blachere-Illumination CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DR servis s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| KOVALTOS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Hejhal | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,59 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 19 | 1 371 520 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 8 | 411 790 Kč |
| Technické služby | 1 | 407 770 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 321 322 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 220 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 200 000 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 88 305 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 63 213 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské kulturní středisko | 58 | 6 652 890 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 200 000 Kč |
| Divadlo Spejbla a Hurvínka | 1 | 50 000 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,15 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 28 | 1 420 849 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 288 555 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 217 800 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 121 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 119 790 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 94 380 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 70 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 52 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 22 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské kulturní středisko | 43 | 5 854 192 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 94 380 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 70 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 52 500 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
30 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 36,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,20 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 43 | 3 674 863 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 23 | 2 044 900 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 27 | 1 827 290 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 22 | 1 482 500 Kč |
| Technické služby | 1 | 355 740 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 11 | 252 890 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 200 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 153 822 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 120 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 111 320 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 110 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 64 000 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 62 920 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské kulturní středisko | 74 | 5 069 039 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 380 000 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440 | 1 | 120 400 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 110 000 Kč |
| Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace | 1 | 85 000 Kč |
| Divadlo A. Dvořáka Příbram | 1 | 83 490 Kč |
| Divadlo pod Palmovkou | 1 | 75 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 64 000 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 62 920 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 442 | 34 744 696 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 22 | 2 937 277 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 21 | 1 479 080 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 021 317 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 488 975 Kč |
| Nábytek | 1 | 240 185 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 180 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 69 290 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 0 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské kulturní středisko | 35 | 3 975 279 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 488 975 Kč |
| Divadlo A. Dvořáka Příbram | 2 | 166 980 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 69 290 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jan Kolesnáč | 3 | 1 261 502 Kč |
| Michal Němec | 3 | 955 297 Kč |
| Městské kulturní středisko | 9 | 725 245 Kč |
| NNoffice s.r.o. | 1 | 229 900 Kč |
| Magmakoncert s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Milan Skála | 1 | 180 000 Kč |
| Jaromír Hrdina | 2 | 172 000 Kč |
| Pantheon production s.r.o. | 2 | 145 200 Kč |
| MgA. Šimon Kotek | 1 | 133 100 Kč |
| Torrsen Sports s.r.o. | 1 | 94 380 Kč |
| Divadelní agentura ECHO spol. s r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| 1 | 90 000 Kč | |
| Jiří Urban | 1 | 78 650 Kč |
| Olga Želenská-Drápalová | 1 | 76 230 Kč |
| Agentura HARLEKÝN s.r.o. | 1 | 68 970 Kč |
| RedHead Booking s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| Divadlo v Řeznické, z.ú. | 1 | 66 550 Kč |
| VM ART production s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Rozumný s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dalibor JANDA | 1 | 0 Kč |
| HAMLET PRODUCTION, a.s. | 1 | 0 Kč |
| R48 Agency, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MN PERFECT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DIVADLO UNGELT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Cirk La Putyka, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Kateřina SCHAUEROVÁ | 1 | 0 Kč |
| POINT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 23 | 28 023 857 Kč |
| Stavebnictví | 43 | 21 447 657 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 28 | 1 967 288 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 22 | 1 434 661 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 660 297 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 526 419 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 227 601 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 84 378 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 55 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské kulturní středisko | 40 | 3 426 157 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 1 | 227 601 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 84 378 Kč |
| Divadlo A. Dvořáka Příbram | 1 | 83 490 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1 | 660 297 Kč | |
| AUTO ŠEVČÍK c.z., spol. s r.o. | 1 | 526 419 Kč |
| Městské kulturní středisko | 4 | 395 469 Kč |
| Cobra Security s.r.o. | 2 | 237 017 Kč |
| Ing. Ján Žiak | 2 | 217 800 Kč |
| Magmakoncert s.r.o. | 1 | 203 280 Kč |
| Dalibor JANDA | 1 | 188 579 Kč |
| mithea s.r.o. | 2 | 181 500 Kč |
| Pantheon production s.r.o. | 2 | 145 200 Kč |
| N.S.E.F. production s.r.o. | 1 | 139 150 Kč |
| DNF s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Universal Music, s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Agentura TRDLA s.r.o. | 1 | 94 259 Kč |
| Olga Želenská-Drápalová | 1 | 76 230 Kč |
| Agentura HARLEKÝN s.r.o. | 1 | 68 970 Kč |
| RedHead Booking s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| SpedCom spol. s r.o. | 1 | 63 626 Kč |
| Adam Malík | 1 | 60 500 Kč |
| Veronika Skálová | 1 | 55 000 Kč |
| Torrsen Sports s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BP Action s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VM ART production s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jaromír Hrdina | 2 | 0 Kč |
| Studio DVA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HAMLET PRODUCTION, a.s. | 1 | 0 Kč |
| R48 Agency, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MN PERFECT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Toman | 2 | 0 Kč |
| Tomáš Grepl | 2 | 0 Kč |
| Michal Pavlíček | 1 | 0 Kč |
| Gabriela Pánková | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 43,48 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 36 | 1 733 292 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 895 018 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 150 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské kulturní středisko | 35 | 1 803 292 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 895 018 Kč |
| Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| Městská divadla pražská | 1 | 0 Kč |
| Švandovo divadlo na Smíchově | 1 | 0 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
| Divadlo A. Dvořáka Příbram | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské kulturní středisko | 11 | 975 018 Kč |
| Cinemart, a.s. | 3 | 217 362 Kč |
| Milan Skála | 1 | 150 000 Kč |
| Spolek COHIBA MUSICA | 2 | 137 125 Kč |
| AQS, a.s. | 3 | 126 842 Kč |
| Divadelní agentura ECHO spol. s r.o. | 1 | 114 950 Kč |
| Potoky 310 s.r.o. | 1 | 102 850 Kč |
| FALCON a.s. | 3 | 79 643 Kč |
| Kulturní centrum Prahy 5, Zahradníčkova 1118/2, příspěvková organizace | 1 | 78 650 Kč |
| Divadlo RB s.r.o. | 1 | 78 650 Kč |
| Olga Želenská-Drápalová | 1 | 75 020 Kč |
| RedHead Music s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Pantheon production s.r.o. | 2 | 72 600 Kč |
| Ing. Ján Žiak | 1 | 72 600 Kč |
| Vojtěch Kalina | 1 | 60 500 Kč |
| Events 4 you, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Studio DVA s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| HAMLET PRODUCTION, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Agentura HARLEKÝN s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Hot AV servis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jan Balzer | 1 | 0 Kč |
| POINT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CLASS A DISTRIBUTION, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Grepl | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 44 | 21 692 911 Kč |
| Technické služby | 43 | 16 129 300 Kč |
| Dary a dotace | 106 | 9 515 090 Kč |
| Ostraha objektů | 23 | 5 137 320 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 23 | 1 464 220 Kč |
| IT | 1 | 698 170 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 358 548 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 265 666 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 108 749 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 6 | 78 650 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské kulturní středisko | 45 | 4 656 153 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 358 548 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 80 000 Kč |
| Město Strakonice | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 316 | 39 979 299 Kč |
| Pojišťovací služby | 190 | 27 388 644 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 757 | 22 419 810 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 106 | 7 221 950 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 43 | 1 216 710 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 11 | 926 508 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 22 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské kulturní středisko | 15 | 1 408 048 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 270 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 61 710 Kč |
| Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK | 1 | 0 Kč |
| Město Strakonice | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské kulturní středisko | 5 | 331 710 Kč |
| Krach, spol. s r.o. | 1 | 214 460 Kč |
| Spolek vojenské historie "Severní kompanie" | 1 | 121 000 Kč |
| Spolek pro zachování kulturního dědictví historie a romantiky | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost pro historii a romantiku, SHŠ Durandal | 1 | 119 790 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440 | 1 | 119 750 Kč |
| MgA. Šimon Kotek | 1 | 115 000 Kč |
| AG JEZERKA s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Cinemart, a.s. | 1 | 87 368 Kč |
| Divadlo RB s.r.o. | 1 | 73 810 Kč |
| Bigg Boss s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Pantheon production s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Olga Želenská-Drápalová | 1 | 68 970 Kč |
| Agentura HARLEKÝN s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| Lenka Slavíková | 1 | 64 400 Kč |
| VM ART production s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Milan Skála | 1 | 0 Kč |