Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.1981 |
| IČO | 00367915 |
| Datová schránka | gw4k7ub |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 698 smluv za celkem 127 mil. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
3,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 4 | 2 130 000 Kč |
| Finance | 1 | 590 205 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 560 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 121 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 60 500 Kč |
| Odpady | 1 | 60 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 500 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 44 770 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 6 994 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 105 | 14 662 286 Kč |
| Gymnázium, Strakonice, Máchova 174 | 1 | 60 500 Kč |
| VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 22 000 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 8 | 3 342 000 Kč |
| Školení a kurzy | 32 | 2 569 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 954 428 Kč |
| Technické služby | 1 | 700 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 649 349 Kč |
| Finance | 1 | 592 749 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 500 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 460 000 Kč |
| Zemědělství | 2 | 380 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 366 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 360 821 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 260 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 178 726 Kč |
| Odpady | 2 | 163 350 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 60 500 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 60 500 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 60 500 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 154 | 23 583 171 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 199 750 Kč |
| Gymnázium, Strakonice, Máchova 174 | 1 | 60 500 Kč |
| VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 22 000 Kč |
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 2 | 6 000 Kč |
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,02 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 19 | 4 539 720 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 3 340 778 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 2 187 300 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 012 870 Kč |
| IT | 2 | 536 985 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 400 000 Kč |
| Zemědělství | 2 | 305 175 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 230 034 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 156 864 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 155 485 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 93 170 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 85 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 75 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 64 904 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 50 677 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 94 | 20 333 975 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 85 000 Kč |
| Město Strakonice | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 30 | 4 632 222 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 2 614 810 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 822 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 10 | 1 301 066 Kč |
| Zemědělství | 2 | 417 890 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 244 490 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 160 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 118 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 101 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 71 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 68 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 20 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 106 | 17 027 353 Kč |
| Gymnázium, Strakonice, Máchova 174 | 1 | 500 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 71 500 Kč |
| VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 20 000 Kč |
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 1 | 6 000 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,16 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 18 | 3 983 842 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 3 630 000 Kč |
| Školení a kurzy | 29 | 3 115 997 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 10 | 1 284 377 Kč |
| Zemědělství | 4 | 604 890 Kč |
| Kancelář | 1 | 146 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 87 120 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 63 639 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 78 | 16 356 316 Kč |
| Gymnázium, Strakonice, Máchova 174 | 2 | 110 500 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 60 000 Kč |
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 1 | 53 760 Kč |
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 3 | 6 000 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 3 454 550 Kč |
| Sport a sportoviště | 4 | 2 631 500 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 119 764 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 115 193 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 5 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 14 | 6 455 853 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 90 625 Kč |
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 2 | 5 000 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SK Strakonice 1908, z.s. | 5 | 2 722 500 Kč |
| Basketbalový klub Strakonice z.s. | 1 | 701 800 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 | 272 250 Kč |
| Gymnázium, Strakonice, Máchova 174 | 1 | 254 100 Kč |
| SK Basketbal Strakonice, z.s. | 1 | 229 900 Kč |
| Tomovy parky s.r.o. | 1 | 225 471 Kč |
| Jiří Benedikt | 1 | 115 193 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 6 | 95 625 Kč |
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 1 | 60 500 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 59 139 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 1 902 900 Kč |
| Školení a kurzy | 18 | 1 557 760 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 1 452 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 786 500 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 679 273 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 481 500 Kč |
| Kancelář | 1 | 435 600 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 221 442 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 127 500 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 56 888 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 42 | 7 745 042 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 127 500 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 100 200 Kč |
| Gymnázium, Strakonice, Máchova 174 | 1 | 100 000 Kč |
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 1 | 19 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TJ ČZ Strakonice, spolek | 1 | 665 500 Kč |
| Pivovar Strakonice 1649, a.s. | 1 | 435 600 Kč |
| SALVETE spol. s r.o. | 1 | 357 110 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 5 | 346 900 Kč |
| AUTO STRAKONICE spol. s r.o. | 2 | 300 000 Kč |
| Zdeněk Řezáč | 1 | 274 800 Kč |
| SK Basketbal Strakonice, z.s. | 1 | 229 900 Kč |
| Jiří Benedikt | 1 | 116 567 Kč |
| Gymnázium, Strakonice, Máchova 174 | 1 | 100 000 Kč |
| Městské kulturní středisko | 1 | 0 Kč |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Strakonice I | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 3 574 740 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 1 187 542 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 968 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 181 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 120 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 27 | 6 296 062 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 120 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 90 000 Kč |
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 1 | 500 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tělovýchovná jednota Fezko Strakonice, z.s. | 1 | 1 265 660 Kč |
| SK Strakonice 1908, z.s. | 2 | 1 149 500 Kč |
| Basketbalový klub Strakonice z.s. | 1 | 701 800 Kč |
| Technické služby Strakonice s.r.o. | 1 | 366 530 Kč |
| Základní škola Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882 | 3 | 307 340 Kč |
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 2 | 296 208 Kč |
| Fbc Strakonice, z. s. | 1 | 278 300 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 | 272 250 Kč |
| Nadační fond Gymnázia Strakonice | 1 | 254 100 Kč |
| SK Basketbal Strakonice, z.s. | 1 | 229 900 Kč |
| Základní škola Radomyšl, okres Strakonice | 2 | 212 960 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 5 | 210 500 Kč |
| Základní škola Povážská Strakonice | 2 | 171 336 Kč |
| Ostrov 1415, z.s. | 1 | 145 200 Kč |
| Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 1 | 106 480 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice | 1 | 90 992 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Malenice, okres Strakonice | 1 | 62 726 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 2 861 650 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 1 650 000 Kč |
| Školení a kurzy | 12 | 1 524 854 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 107 400 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 20 | 6 036 504 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 107 400 Kč |
| Město Strakonice | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tělovýchovná jednota Fezko Strakonice, z.s. | 1 | 1 258 400 Kč |
| SK Strakonice 1908, z.s. | 1 | 1 050 000 Kč |
| Basketbalový klub Strakonice z.s. | 1 | 701 800 Kč |
| TJ ČZ Strakonice, spolek | 1 | 600 000 Kč |
| Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 2 | 433 664 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 2 | 417 450 Kč |
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 2 | 288 827 Kč |
| Základní škola Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882 | 2 | 256 895 Kč |
| Nadační fond Gymnázia Strakonice | 1 | 254 100 Kč |
| SK Basketbal Strakonice, z.s. | 1 | 229 900 Kč |
| Základní škola Radomyšl, okres Strakonice | 2 | 176 176 Kč |
| Základní škola Povážská Strakonice | 2 | 150 766 Kč |
| Základní škola Volyně, okres Strakonice | 1 | 150 766 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 3 | 107 400 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice | 1 | 67 760 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 2 | 1 651 585 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 1 606 160 Kč |
| Školení a kurzy | 12 | 1 237 740 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 151 200 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 117 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 20 | 4 495 485 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 151 200 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 117 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SK Strakonice 1908, z.s. | 1 | 1 040 000 Kč |
| TJ ČZ Strakonice, spolek | 1 | 611 585 Kč |
| Základní škola Strakonice, Dukelská 166 | 2 | 338 940 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 | 280 000 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 2 | 268 700 Kč |
| Nadační fond Gymnázia Strakonice | 1 | 240 000 Kč |
| SK Fight Pro Strakonice, z.s. | 1 | 220 000 Kč |
| SK Basketbal Strakonice, z.s. | 1 | 190 000 Kč |
| Základní škola Radomyšl, okres Strakonice | 2 | 137 200 Kč |
| MP&MC CATERING s.r.o. | 1 | 116 160 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice | 1 | 61 600 Kč |
| Základní škola Povážská Strakonice | 1 | 60 200 Kč |