Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 18.05.1990 |
| IČO | 00409316 |
| Datová schránka | vajgqj2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 4573 smluv za celkem 3 mld. Kč;
14 smluv má zásadní nedostatek;
43 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
11,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
26 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,21 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 21 | 3 601 682 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 2 420 000 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 593 328 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 630 752 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 605 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 343 732 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 290 400 Kč |
| IT | 1 | 219 494 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 189 849 Kč |
| Technické služby | 1 | 135 907 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 114 545 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 93 030 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 90 077 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 75 417 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 261 | 120 433 611 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 2 495 417 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 605 000 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
114 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,79 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 749 | 146 303 336 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 14 | 9 348 203 Kč |
| Centrum komunitních služeb Pro život | 1 | 2 000 000 Kč |
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 1 | 1 064 800 Kč |
| Hudební divadlo v Karlíně | 1 | 464 582 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 292 500 Kč |
| VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 10 000 Kč |
| Městská část Praha 5 | 1 | 0 Kč |
| Pražské centrum obnovitelné energie | 1 | 0 Kč |
| ŠKOLA EU PRAHA, střední odborná škola a gymnázium | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
35 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,15 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,62 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 638 | 144 317 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 7 090 016 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 2 | 300 984 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 292 500 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 1 | 209 136 Kč |
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 1 | 81 796 Kč |
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 1 | 73 508 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,91 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,54 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 542 | 223 264 796 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 81 668 952 Kč |
| Mateřská škola Národní se zaměřením na ranou péči | 1 | 4 282 620 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 261 000 Kč |
| ŠKOLA EU PRAHA, střední odborná škola a gymnázium | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
77 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,43 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,18 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 546 | 169 912 908 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 10 | 83 200 396 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 1 | 174 240 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
66 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,62 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,41 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 491 | 283 608 574 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 70 | 18 292 402 Kč |
| VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy | 3 | 2 070 607 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 1 210 000 Kč |
| Zámek Štiřín | 1 | 99 991 Kč |
| Dům dětí a mládeže Praha 8 - Spirála | 1 | 65 340 Kč |
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
43 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,75 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,25 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 375 | 623 388 032 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 20 | 2 111 067 Kč |
| VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy | 2 | 1 500 000 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 181 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
26 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,24 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,36 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 243 | 172 332 100 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 25 604 768 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 302 500 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 181 500 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 1 | 108 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,34 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,15 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 242 | 297 263 131 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 728 653 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 7 | 597 960 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 484 000 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 181 500 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 148 540 Kč |
| ČSOB Asset Management, a.s., investiční společnost | 1 | 80 000 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 54 627 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa služeb hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
38 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,32 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 282 | 92 225 006 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 13 | 1 331 000 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 118 382 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 60 113 Kč |
| Městská část Praha 5 | 2 | 44 802 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 40 874 Kč |
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 15 115 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 0 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 0 Kč |