Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 29.05.2015 |
| IČO | 00498793 |
| Datová schránka | 76rwkvb |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 195 smluv za celkem 55 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
20,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 224 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ADOR CZ s.r.o. | 1 | 982 806 Kč |
| Proti proudu, s.r.o. | 1 | 232 500 Kč |
| COP TRAVEL s.r.o. | 1 | 224 500 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 1 | 166 600 Kč |
| Mgr. Vanda Vaníčková | 1 | 120 000 Kč |
| COP OUTDOOR s.r.o. | 1 | 56 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 6 | 1 782 406 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,68 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 2 817 574 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 1 114 360 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 049 580 Kč |
| IT Hardware | 2 | 490 891 Kč |
| Nábytek | 1 | 149 798 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 75 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTIS a.s. | 1 | 1 415 700 Kč |
| Edu Tours, s.r.o. | 1 | 1 049 580 Kč |
| Af Office, s.r.o. | 3 | 639 024 Kč |
| Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje, ve zkrácené formě - RRA PK | 1 | 598 661 Kč |
| Vladislav Hoch | 2 | 435 486 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 2 | 284 753 Kč |
| Proti proudu, s.r.o. | 1 | 257 730 Kč |
| Jaroslav Havlina | 1 | 247 680 Kč |
| BIM Academy s.r.o. | 1 | 241 758 Kč |
| Jiří Černý | 1 | 233 347 Kč |
| COP TRAVEL s.r.o. | 1 | 224 500 Kč |
| H + N stavitelství v.o.s. | 1 | 219 279 Kč |
| 1 | 123 870 Kč | |
| Mgr. Vanda Vaníčková | 1 | 120 000 Kč |
| HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. | 1 | 101 828 Kč |
| Oldřich Řezanina | 1 | 95 000 Kč |
| HELAGO-CZ, s.r.o. | 1 | 90 314 Kč |
| Logic universe z.s. | 1 | 88 050 Kč |
| Vodní záchranná služba ČČK Chrudim, pobočný spolek | 1 | 75 000 Kč |
| Radomíra Slámová | 1 | 60 000 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 57 651 Kč |
| DINER, s.r.o. | 1 | 56 000 Kč |
| COP OUTDOOR s.r.o. | 1 | 56 000 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 1 | 0 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 1 | 0 Kč |
| DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 30 | 6 891 612 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 5 | 1 103 848 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 895 780 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 629 480 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 619 699 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 444 931 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 234 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 217 800 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 157 724 Kč |
| IT | 1 | 140 760 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 26 | 4 880 048 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 16 512 983 Kč |
| Průmyslové stroje | 25 | 15 454 835 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 50 | 5 928 640 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 983 469 Kč |
| Nábytek | 1 | 337 931 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 215 400 Kč |
| IT Hardware | 1 | 130 535 Kč |
| Kancelář | 1 | 102 140 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 75 262 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 23 | 20 141 659 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 1 130 493 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 809 060 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 509 288 Kč |
| Telco | 1 | 189 595 Kč |
| Kancelář | 1 | 101 186 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 84 710 Kč |
| IT Hardware | 1 | 71 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H + N stavitelství v.o.s. | 1 | 531 983 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 2 | 509 288 Kč |
| Jaroslav Havlina | 2 | 335 220 Kč |
| Jiří Černý | 2 | 331 851 Kč |
| AVE-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 226 500 Kč |
| Pavel Hron | 1 | 189 595 Kč |
| RNDr. Petr Vaverka | 1 | 182 000 Kč |
| Michal Horák | 2 | 142 531 Kč |
| Saxum CZ s.r.o. | 1 | 134 546 Kč |
| Ladislav Horák | 1 | 105 127 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 101 186 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 1 | 84 710 Kč |
| Af Office, s.r.o. | 1 | 71 000 Kč |
| AV Trading Invest s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Mgr. Vanda Vaníčková | 1 | 65 340 Kč |
| COP OUTDOOR s.r.o. | 1 | 64 000 Kč |
| Česká obec sokolská | 1 | 60 000 Kč |
| MAXIS CZ s.r.o. | 1 | 19 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 21 | 3 139 168 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 84 710 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 97 | 16 738 193 Kč |
| Školení a kurzy | 97 | 1 800 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 659 247 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 229 053 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 151 250 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 133 100 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 118 800 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 14 | 2 547 112 Kč |
| ČEPS, a.s. | 1 | 151 250 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 975 909 Kč |
| Nábytek | 3 | 311 713 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 269 000 Kč |
| IT | 2 | 199 976 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 184 114 Kč |
| Kancelář | 1 | 95 723 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTISTAV s.r.o. | 1 | 783 864 Kč |
| Af Office, s.r.o. | 2 | 318 919 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 2 | 232 579 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 184 114 Kč |
| RNDr. Petr Vaverka | 1 | 161 000 Kč |
| Jaroslav Havlina | 1 | 108 000 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 95 723 Kč |
| Jiří Černý | 1 | 84 868 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 79 134 Kč |
| Michal Horák | 1 | 64 827 Kč |
| Libor Matoušek | 1 | 42 350 Kč |
| Mateřská škola Studánka Pardubice z.s. | 1 | 0 Kč |
| KP-SYS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 15 | 2 155 378 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 425 775 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 750 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 372 210 Kč |
| Nábytek | 2 | 190 093 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 72 714 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 72 218 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H + N stavitelství v.o.s. | 2 | 1 146 347 Kč |
| Mateřská škola a Základní škola Na cestě, s.r.o. | 1 | 750 000 Kč |
| Vladislav Hoch | 1 | 207 993 Kč |
| RNDr. Petr Vaverka | 1 | 153 000 Kč |
| Jaroslav Havlina | 1 | 115 500 Kč |
| Vladislava Mašková | 1 | 103 710 Kč |
| Lubomír Kubias | 1 | 98 615 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 1 | 91 478 Kč |
| ZZOne s.r.o. | 1 | 72 714 Kč |
| Amenit s.r.o. | 1 | 72 218 Kč |
| Michal Horák | 1 | 71 435 Kč |
| QCM, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 14 | 2 883 009 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 146 | 414 311 592 Kč |
| Nábytek | 290 | 50 476 036 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 145 | 18 159 776 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 49 | 12 289 402 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 50 | 9 909 546 Kč |
| IT | 73 | 8 177 664 Kč |
| Kancelář | 99 | 7 519 163 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 25 | 1 817 925 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 648 558 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 407 566 Kč |
| Právní služby | 2 | 208 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 118 217 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H + N stavitelství v.o.s. | 2 | 837 114 Kč |
| Michal Horák | 1 | 418 457 Kč |
| Jiří Černý | 1 | 266 408 Kč |
| Lubomír Kubias | 2 | 239 278 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 2 | 233 016 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 | 177 872 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 2 | 171 003 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 169 626 Kč |
| RNDr. Petr Vaverka | 1 | 152 250 Kč |
| Schola Servis GDPR, s.r.o. | 1 | 138 000 Kč |
| Zahradní architektura Pardubice s.r.o. | 1 | 118 217 Kč |
| EKO - MAL, spol. s r.o. | 1 | 111 842 Kč |
| Paulus CZ, s.r.o. | 1 | 99 438 Kč |
| Ing. Vladimír Zavřel | 1 | 93 993 Kč |
| Vladislava Mašková | 1 | 93 830 Kč |
| Jaroslav Havlina | 1 | 81 480 Kč |
| Peter Burian | 1 | 80 006 Kč |
| COP OUTDOOR s.r.o. | 1 | 72 450 Kč |
| Centrum celoživotního vzdělávání-zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje | 1 | 70 000 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 23 | 3 624 280 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební Pardubice | 2 | 0 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 967 | 271 725 136 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 49 | 6 644 879 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 72 900 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EOP Distribuce, a.s. | 1 | 6 644 879 Kč |
| Paulus CZ, s.r.o. | 3 | 815 011 Kč |
| Michal Horák | 2 | 240 330 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 1 | 200 000 Kč |
| CG Stavby s.r.o. | 1 | 92 347 Kč |
| M e d i m spol. s r.o. | 1 | 91 077 Kč |
| EKO - MAL, spol. s r.o. | 1 | 85 353 Kč |
| David Lorenc | 1 | 72 900 Kč |
| HELAGO-CZ, s.r.o. | 2 | 68 607 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 13 | 8 110 505 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 200 000 Kč |