Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 00511676 |
| Datová schránka | ky4s5dp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 486 smluv za celkem 49 mil. Kč;
9 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,63 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 145 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 66 550 Kč |
| Telco | 1 | 25 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 36 | 8 966 807 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 300 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ABCD homes s.r.o. | 2 | 4 153 240 Kč |
| ELPECO s.r.o. | 1 | 600 000 Kč |
| LDN servis s.r.o. | 1 | 560 000 Kč |
| Město Pelhřimov | 2 | 532 560 Kč |
| DUO ESTATES s.r.o. | 1 | 500 182 Kč |
| Bumbálek s.r.o. | 1 | 500 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 420 000 Kč |
| Perfect STAV-Trece s.r.o. | 1 | 350 000 Kč |
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 3 | 300 000 Kč |
| Kvalitní fotky s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Jan Hoda | 1 | 242 000 Kč |
| Marek Homolka | 1 | 120 000 Kč |
| Milan Šustr | 1 | 120 000 Kč |
| SYScore s.r.o. | 3 | 110 450 Kč |
| Ondřej Kuran | 1 | 94 825 Kč |
| BALUNA, spol. s r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| RedHead Music s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| VIA PRESS s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| Mgr. Monika Kopecká | 1 | 50 000 Kč |
| spolek Božejáci | 1 | 38 000 Kč |
| Jan Brož | 1 | 15 000 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 15 000 Kč |
| Kompresory PEMA, s.r.o. | 1 | 10 000 Kč |
| Petr Studený | 1 | 10 000 Kč |
| FIA ProTeam s.r.o. | 1 | 5 000 Kč |
| AUTO NEZA s.r.o. | 1 | 5 000 Kč |
| ELPE s.r.o. | 1 | 5 000 Kč |
| Luboš Bumbálek | 1 | 5 000 Kč |
| Obec Studená | 1 | 2 000 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,58 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 819 483 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 743 590 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 713 479 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 652 652 Kč |
| Právní služby | 1 | 500 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 450 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 428 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 300 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 251 313 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 200 000 Kč |
| Dary a dotace | 16 | 179 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 136 960 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 130 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 124 170 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 88 330 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 66 019 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 61 300 Kč |
| IT Hardware | 1 | 21 664 Kč |
| Energie | 2 | 20 790 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 8 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Sociální služby | 2 | 0 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 77 | 5 961 702 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 419 483 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,95 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,32 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,32 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiná energie | 11 | 11 050 001 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 70 | 3 269 550 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 2 664 420 Kč |
| Kosmetika | 1 | 2 265 029 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 344 239 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 657 800 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 579 700 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 5 | 494 112 Kč |
| Odpady | 2 | 343 600 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 300 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 230 657 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 220 000 Kč |
| IT | 4 | 209 219 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 193 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 146 410 Kč |
| Dary a dotace | 10 | 128 400 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 120 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 54 244 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 52 000 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 50 000 Kč |
| Právní služby | 2 | 43 560 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 30 192 Kč |
| Sociální služby | 6 | 0 Kč |
| Sociální péče | 4 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 58 | 5 689 769 Kč |
| Kraj Vysočina | 16 | 4 929 449 Kč |
| Město Pelhřimov | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 32,81 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 70 | 12 562 380 Kč |
| Jiná energie | 1 | 2 008 600 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 518 506 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 1 465 630 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 264 838 Kč |
| IT | 4 | 231 616 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 200 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 105 131 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 91 300 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 4 | 88 330 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 58 685 Kč |
| Odpady | 1 | 31 613 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 29 911 Kč |
| Telekomunikační služby | 7 | 26 712 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 0 Kč |
| Telco | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Technické služby | 2 | 0 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 56 | 6 440 713 Kč |
| Město Pelhřimov | 1 | 15 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 6 | 0 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 58,97 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 835 900 Kč |
| Odpady | 5 | 374 872 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 249 963 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 213 787 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 148 950 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 54 450 Kč |
| Jiná energie | 2 | 24 701 Kč |
| Sociální služby | 5 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 0 Kč |
| Telco | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Sociální péče | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 29 | 1 607 867 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 294 756 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
| Kraj Vysočina | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Auto Babiš s.r.o. | 1 | 835 900 Kč |
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 10 | 294 756 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 249 963 Kč |
| K2 elektroservis, s.r.o. | 1 | 129 950 Kč |
| P-TEAM s.r.o. | 1 | 107 690 Kč |
| Huawei Technologies (Czech) s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| Ing. Luboš Liška, daňový poradce | 1 | 54 450 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 50 239 Kč |
| SOMPO, a.s. | 3 | 29 876 Kč |
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 1 | 24 701 Kč |
| ABCD homes s.r.o. | 2 | 19 000 Kč |
| DENTIMED s.r.o. | 1 | 17 000 Kč |
| Český svaz žen z.s. | 1 | 10 120 Kč |
| Město Horní Cerekev | 1 | 0 Kč |
| Praktik Pelhřimov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SYScore s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 3 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 3 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
30 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 58,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 71 | 5 790 500 Kč |
| Dary a dotace | 14 | 786 654 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 449 900 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 131 551 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 3 | 110 229 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 42 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 26 136 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 2 Kč |
| Technické služby | 73 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 0 Kč |
| IT | 3 | 0 Kč |
| Odpady | 3 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Sociální péče | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 46 | 1 586 972 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Huawei Technologies (Czech) s.r.o. | 2 | 543 889 Kč |
| FOPO II., s.r.o. | 1 | 449 900 Kč |
| Stanislav Kalivoda | 1 | 131 551 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 131 551 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 6 | 110 229 Kč |
| Ing. Luboš Liška, daňový poradce | 1 | 42 000 Kč |
| Marek Homolka | 1 | 40 000 Kč |
| KMS software s.r.o. | 1 | 26 136 Kč |
| Agijos Karlín s.r.o. | 1 | 25 000 Kč |
| Green–Swan Pharmaceuticals CR a.s. | 1 | 12 588 Kč |
| LOCATERS s.r.o. | 1 | 10 000 Kč |
| UNTRACO s.r.o. | 1 | 10 000 Kč |
| DENTIMED s.r.o. | 1 | 10 000 Kč |
| Filmexport Home Video s.r.o. | 1 | 500 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 2 Kč |
| Obec Cetoraz | 2 | 0 Kč |
| Město Humpolec | 2 | 0 Kč |
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 5 | 0 Kč |
| Pelhřimovská vodárenská s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| ALDA hotel equipment a.s. | 1 | 0 Kč |
| SYScore s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Vysoká škola polytechnická Jihlava | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
29 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 64,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 15,56 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 162 | 29 863 262 Kč |
| Zemědělství | 1 | 3 011 535 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 497 157 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 299 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 218 344 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 165 572 Kč |
| IT | 4 | 143 410 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 50 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 48 400 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 45 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 6 | 0 Kč |
| Sociální služby | 6 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 2 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 31 | 4 842 183 Kč |
| Kraj Vysočina | 8 | 50 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OK GARDEN s.r.o. | 1 | 3 011 535 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 497 157 Kč |
| FOPO II., s.r.o. | 1 | 299 000 Kč |
| Viktoria Medika s.r.o. | 1 | 242 847 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 218 344 Kč |
| Jaroslav Macháček | 1 | 169 417 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 2 | 165 572 Kč |
| Digitalsys s.r.o. | 1 | 59 266 Kč |
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 14 | 50 000 Kč |
| Ing. Luboš Liška, daňový poradce | 1 | 48 400 Kč |
| UNIS COMPUTERS, a.s. | 1 | 48 147 Kč |
| Obec Onšov | 1 | 45 000 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 2 | 35 998 Kč |
| HYKRO s.r.o. | 1 | 1 500 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| SOMPO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| SKORI, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SYScore s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BEDROCK,s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BJS Czech s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Professional support s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 2 | 0 Kč |
| PATROL group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiná energie | 324 | 300 917 417 Kč |
| Kosmetika | 24 | 52 095 673 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 187 | 39 364 170 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 162 | 26 436 062 Kč |
| Odpady | 323 | 17 251 950 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 232 | 15 040 822 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 185 | 14 240 912 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 277 | 10 802 160 Kč |
| Pojišťovací služby | 70 | 5 874 399 Kč |
| Dary a dotace | 10 | 2 090 900 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 163 | 1 035 000 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 812 463 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 601 937 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 242 000 Kč |
| IT | 3 | 198 741 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 24 | 94 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 60 000 Kč |
| Energie | 2 | 500 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 74 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 116 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 5 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 35 | 2 252 645 Kč |
| Vysoká škola polytechnická Jihlava | 1 | 2 227 485 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 2 000 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 180 000 Kč |
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 5 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 0 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 59,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 462 | 14 054 541 Kč |
| Telekomunikační služby | 580 | 11 658 792 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 47 | 1 518 437 Kč |
| Telco | 139 | 575 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 572 088 Kč |
| IT Hardware | 24 | 502 616 Kč |
| IT | 5 | 111 429 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 47 | 7 366 Kč |
| Energie | 4 | 2 629 Kč |
| Sociální péče | 162 | 0 Kč |
| Sociální služby | 7 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 13 | 698 805 Kč |
| Město Pelhřimov | 1 | 72 600 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 7 | 0 Kč |
| Kraj Vysočina | 9 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 519 | 113 081 029 Kč |
| Školení a kurzy | 231 | 31 539 419 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 392 | 27 768 557 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 617 395 Kč |
| IT | 1 | 122 143 Kč |
| Služby závodních jídelen | 47 | 1 768 Kč |
| Energie | 2 | 1 670 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 208 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 8 | 747 627 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |