Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Je součástí 18 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Libuše Šimralová
změna 21.11.2018
| Založeno | 01.07.1990 |
| IČO | 00525413 |
| Datová schránka | chiaqwt |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 17 smluv za celkem 32 mil. Kč;
5,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 4 016 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Račice | 3 | 4 016 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Labe, státní podnik | 3 | 4 016 825 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 1 814 980 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 506 914 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Račice | 2 | 1 814 980 Kč |
| APRIS s.r.o. | 1 | 506 914 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 1 814 980 Kč |
| Obec Račice | 2 | 506 914 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 22 110 668 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Račice | 5 | 22 110 668 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Labe, státní podnik | 4 | 20 861 149 Kč |
| Obec Račice | 1 | 1 249 519 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 101 | 293 800 589 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Račice | 2 | 822 122 Kč |
| Manipulace Investice Konstrukce ROsenkranc s.r.o. | 1 | 822 122 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Račice | 2 | 822 122 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 1 328 580 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 195 722 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Račice | 2 | 2 524 302 Kč |
| FarmTechnik, s.r.o. | 2 | 2 524 302 Kč |
| Raiffeisen - Leasing, s.r.o. | 1 | 1 195 722 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Račice | 2 | 2 524 302 Kč |