Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.09.1990 |
| IČO | 00535630 |
| Datová schránka | hs9kjzp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 56 smluv za celkem 8 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 4 | 376 978 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 129 470 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mave s.r.o. | 6 | 506 448 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 706 834 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 379 861 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 135 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 129 470 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 9 | 706 834 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 379 861 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 135 000 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 129 470 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mave s.r.o. | 12 | 1 351 165 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 683 251 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 268 118 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 258 940 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 8 | 683 251 Kč |
| Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace | 2 | 324 746 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 2 | 258 940 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 250 889 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 245 872 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mave s.r.o. | 15 | 1 908 897 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 28 | 6 436 556 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 601 709 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 424 078 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 125 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 1 | 604 743 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 2 | 601 709 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 4 | 424 078 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 1 | 174 968 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 125 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mave s.r.o. | 9 | 1 931 339 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 259 159 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 115 555 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 259 159 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 115 555 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mave s.r.o. | 2 | 374 714 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka veřejná výzkumná instituce | 1 | 363 000 Kč |
| SENIOR Otrokovice,příspěvková organizace | 1 | 266 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mave s.r.o. | 2 | 629 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 199 | 18 659 895 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 29 | 7 142 775 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 10 | 1 215 000 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 2 | 420 596 Kč |
| Národní technické muzeum | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mave s.r.o. | 5 | 420 596 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 141 570 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 81 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 141 570 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 81 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mave s.r.o. | 2 | 223 470 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 4 | 370 260 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 4 | 370 260 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mave s.r.o. | 4 | 370 260 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 84 | 9 264 970 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 3 | 264 385 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mave s.r.o. | 4 | 264 385 Kč |