Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Miloslav Štípek
změna 18.06.2017
| Založeno | 25.11.1990 |
| IČO | 00556467 |
| Datová schránka | xu2aqrc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 65 smluv za celkem 42 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
20,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 1 | 565 591 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 565 591 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 6 023 727 Kč |
| Nábytek | 1 | 627 306 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 3 | 6 721 033 Kč |
| D + V STAVBY Litoměřice s.r.o. | 1 | 6 023 727 Kč |
| RESSED s.r.o. | 1 | 627 306 Kč |
| Římskokatolická farnost Minice | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 3 | 6 721 033 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 162 720 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 1 482 443 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 4 | 5 715 162 Kč |
| MALTOP - EKO s.r.o. | 1 | 4 054 183 Kč |
| AGRIMA Žatec s.r.o. | 1 | 1 482 443 Kč |
| PRESSKAN system, a.s. | 1 | 108 537 Kč |
| Římskokatolická farnost Minice | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 4 | 5 715 162 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 259 590 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 217 800 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 4 | 4 659 735 Kč |
| HERKUL a.s. | 1 | 3 132 345 Kč |
| Kadlec K.K. Nusle, spol. s r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| Římskokatolická farnost Minice | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 3 | 3 400 145 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 259 590 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 3 147 394 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 999 362 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 965 444 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 57 500 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 8 | 5 169 700 Kč |
| HERKUL a.s. | 3 | 3 147 394 Kč |
| 1 | 999 362 Kč | |
| Petr Mayer | 1 | 527 234 Kč |
| 1 | 438 210 Kč | |
| Římskokatolická farnost Minice | 1 | 57 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 7 | 5 169 700 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 398 658 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 152 407 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 4 | 3 356 042 Kč |
| Zdeněk Urbánek | 1 | 1 313 693 Kč |
| ENERGON Grid, s.r.o. | 1 | 1 084 965 Kč |
| Viktor Uhlík | 1 | 804 977 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 3 | 3 203 635 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 152 407 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 84 626 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 16 802 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 2 | 101 428 Kč |
| Značky Dubí s.r.o. | 1 | 84 626 Kč |
| Klempo Žatec s.r.o. | 1 | 16 802 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 2 | 101 428 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 4 969 358 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 4 | 5 019 358 Kč |
| Progres Group s.r.o. | 1 | 3 057 376 Kč |
| Klempo Žatec s.r.o. | 1 | 1 338 322 Kč |
| Ivan Doležal | 1 | 573 661 Kč |
| Římskokatolická farnost Minice | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 4 | 5 019 358 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 3 150 670 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 424 652 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 153 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Progres Group s.r.o. | 3 | 2 286 385 Kč |
| Radek Nový | 2 | 1 546 370 Kč |
| Obec Velemyšleves | 4 | 1 321 185 Kč |
| EKOSTAVBY Louny s.r.o. | 1 | 738 463 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 8 | 4 728 572 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 3 287 331 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 51 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| František Uhlík | 3 | 1 539 650 Kč |
| Petr Tamáš | 3 | 985 739 Kč |
| ENVI-PUR, s.r.o. | 2 | 688 732 Kč |
| Jindřich Madl | 2 | 73 210 Kč |
| Římskokatolická farnost Minice | 1 | 50 000 Kč |
| SH ČMS - Okresní sdružení hasičů Louny | 1 | 1 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 12 | 3 338 331 Kč |