Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Andrea Tobolová
změna 01.08.2024
| Založeno | 09.11.1990 |
| IČO | 00576441 |
| Datová schránka | bc5jrez |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 463 smluv za celkem 86 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
19,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kopier Servis spol. s r. o. | 1 | 370 000 Kč |
| TINT s. r. o. | 1 | 184 863 Kč |
| Vybavení škol s.r.o. | 1 | 142 500 Kč |
| Ferrea Virgo, s.r.o. | 1 | 87 120 Kč |
| DOR - SPORT s.r.o. | 1 | 79 434 Kč |
| CK - Valaška spol. s r.o. | 1 | 70 030 Kč |
| Monika Šmíd | 1 | 66 000 Kč |
| Jitka Baláčová | 1 | 65 780 Kč |
| Domat Control System s.r.o. | 1 | 62 630 Kč |
| MAVA spol. s r.o. | 1 | 61 884 Kč |
| Marian Jemelík | 1 | 54 000 Kč |
| BeePartner a.s. | 1 | 48 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 12 | 1 292 641 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,61 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 2 | 5 481 774 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 4 408 389 Kč |
| IT | 3 | 1 524 439 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 568 458 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 553 333 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 530 464 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 499 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 447 700 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 412 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 198 800 Kč |
| Energie | 1 | 124 040 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 123 420 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 117 854 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 113 500 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 110 334 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 80 874 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 57 | 18 707 145 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 356 551 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 124 040 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 70 180 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 1 408 838 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 725 998 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 611 275 Kč |
| Kancelář | 1 | 461 947 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 330 330 Kč |
| Služby závodních jídelen | 4 | 322 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 296 139 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 221 430 Kč |
| Sport a sportoviště | 4 | 97 875 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 82 280 Kč |
| Odpady | 2 | 80 949 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 62 618 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 44 203 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 47 | 5 834 214 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 1 408 838 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 2 325 626 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 928 639 Kč |
| Nábytek | 2 | 1 107 488 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 925 166 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 647 350 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 553 502 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 552 371 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 510 870 Kč |
| IT Hardware | 3 | 391 173 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 257 730 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 256 520 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 144 021 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 126 699 Kč |
| Oděvy | 1 | 92 021 Kč |
| Řemesla | 1 | 84 777 Kč |
| IT | 1 | 79 860 Kč |
| Kancelář | 1 | 66 035 Kč |
| Odpady | 1 | 19 360 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 40 | 9 596 394 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 928 639 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 107 | 23 594 232 Kč |
| Úklidové služby | 22 | 5 529 700 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 4 043 416 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 3 388 000 Kč |
| Oděvy | 22 | 2 023 622 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 22 | 1 811 041 Kč |
| Služby závodních jídelen | 9 | 1 351 824 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 22 | 989 814 Kč |
| Školení a kurzy | 10 | 911 993 Kč |
| IT Hardware | 1 | 419 168 Kč |
| Kancelář | 1 | 338 329 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 246 767 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 197 714 Kč |
| IT | 1 | 158 994 Kč |
| Nábytek | 1 | 95 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 72 661 Kč |
| Řemesla | 1 | 68 359 Kč |
| Technické služby | 1 | 21 780 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 45 | 12 427 941 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 890 638 Kč |
| Odpady | 2 | 1 220 007 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 792 574 Kč |
| Technické služby | 1 | 713 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 656 811 Kč |
| Služby závodních jídelen | 5 | 608 630 Kč |
| IT | 3 | 492 270 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 460 962 Kč |
| Nábytek | 2 | 419 685 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 242 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 125 940 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 95 735 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 85 850 Kč |
| Kancelář | 1 | 72 725 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 49 | 8 382 420 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 125 940 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 43 | 15 449 280 Kč |
| Pojišťovací služby | 22 | 11 236 423 Kč |
| Školení a kurzy | 29 | 1 749 062 Kč |
| IT | 2 | 529 849 Kč |
| Služby závodních jídelen | 4 | 526 350 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 497 879 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 394 779 Kč |
| Telco | 2 | 171 735 Kč |
| Nábytek | 2 | 167 459 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 125 937 Kč |
| Odpady | 2 | 102 850 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 96 800 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 87 846 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 68 635 Kč |
| Řemesla | 1 | 65 653 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 63 | 5 949 530 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,51 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 213 | 58 860 058 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 43 | 5 615 530 Kč |
| Školení a kurzy | 14 | 1 031 670 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 557 326 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 459 800 Kč |
| Odpady | 1 | 229 900 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 227 600 Kč |
| Kancelář | 1 | 109 181 Kč |
| Řemesla | 1 | 75 482 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 75 262 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 62 920 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 234 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 37 | 4 250 532 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 43 | 71 148 000 Kč |
| Kancelář | 107 | 22 284 161 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 5 746 849 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 851 133 Kč |
| Školení a kurzy | 17 | 458 590 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 414 462 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 400 620 Kč |
| IT Hardware | 1 | 259 700 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 249 260 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 155 122 Kč |
| Řemesla | 1 | 87 695 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 83 042 Kč |
| Telekomunikační služby | 106 | 72 800 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 64 251 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 62 920 Kč |
| Služby závodních jídelen | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 55 | 11 994 524 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
28 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 59,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,89 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 442 | 315 179 199 Kč |
| Nábytek | 233 | 159 220 450 Kč |
| Služby závodních jídelen | 849 | 91 636 736 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 169 | 31 764 961 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 190 | 23 765 657 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 129 | 18 587 276 Kč |
| Práce při dokončování budov | 43 | 14 310 192 Kč |
| Sport a sportoviště | 211 | 11 602 573 Kč |
| Řemesla | 106 | 8 094 568 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 44 | 3 353 254 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 22 | 2 644 740 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 266 051 Kč |
| IT Hardware | 1 | 229 100 Kč |
| Školení a kurzy | 17 | 181 500 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 47 | 3 467 980 Kč |