Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Zdeňka Klečková
změna 06.04.2023
| Založeno | 01.02.1991 |
| IČO | 00602116 |
| Datová schránka | gwwf8dr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 161 smluv za celkem 53 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
29,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 2 615 589 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 181 500 Kč |
| Odpady | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 6 | 2 615 589 Kč |
| MP Pro s.r.o. | 1 | 599 821 Kč |
| amethyst.cz, s.r.o. | 2 | 537 361 Kč |
| Podlahy Gajdoš s.r.o. | 1 | 302 846 Kč |
| Ing. Jan Bidlák | 1 | 281 204 Kč |
| VÝTAHY OSTRAVA SERVIS s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 1 | 109 980 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| Kamila Paseková | 1 | 78 063 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 2 615 589 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 9 | 2 170 775 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 5 | 2 702 889 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 199 166 Kč |
| Odpady | 8 | 637 319 Kč |
| IT Hardware | 1 | 463 672 Kč |
| Telco | 1 | 313 542 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 291 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 238 830 Kč |
| IT | 1 | 182 831 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 180 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 126 569 Kč |
| Nábytek | 1 | 65 219 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 5 | 2 907 089 Kč |
| AR-NET Services s.r.o. | 1 | 1 063 132 Kč |
| TINT s. r. o. | 2 | 601 077 Kč |
| ENGEL s.r.o. | 1 | 463 672 Kč |
| 3gon Positioning s.r.o. | 1 | 241 758 Kč |
| Podlahy Gajdoš s.r.o. | 1 | 238 830 Kč |
| Ing. Jan Bidlák | 1 | 234 280 Kč |
| amethyst.cz, s.r.o. | 1 | 182 831 Kč |
| abc english s.r.o. | 1 | 180 000 Kč |
| Hadinka s.r.o. | 1 | 145 600 Kč |
| STÍNĚNÍ.CZ s.r.o. | 1 | 136 034 Kč |
| Střední zahradnická škola, Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 126 569 Kč |
| IMPONO s.r.o. | 1 | 87 826 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 1 | 79 424 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 77 319 Kč |
| TAKTIK Vydavatelství s.r.o. | 1 | 77 248 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 68 826 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 65 219 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 19 | 4 156 946 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 2 615 589 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 291 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 675 294 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 2 615 589 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 887 146 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 1 482 250 Kč |
| IT Hardware | 2 | 713 996 Kč |
| Nábytek | 1 | 477 433 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 395 860 Kč |
| Právní služby | 1 | 350 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 348 480 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 169 400 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 84 216 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KST MEMBRANE s.r.o. | 1 | 3 012 047 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 7 | 2 882 089 Kč |
| AR-NET Services s.r.o. | 3 | 2 314 246 Kč |
| Elektropráce Zomber, s.r.o. | 1 | 495 517 Kč |
| Stavos Stavba a.s. | 1 | 483 503 Kč |
| Metaltrend Slovakia s. r. o. | 1 | 477 433 Kč |
| TKVintegration s.r.o. | 1 | 383 061 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 350 000 Kč |
| amethyst.cz, s.r.o. | 1 | 330 935 Kč |
| Cloverleaf Limited s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| STÍNĚNÍ.CZ s.r.o. | 1 | 179 744 Kč |
| Theresa Paseková | 1 | 169 908 Kč |
| Velkoobchod Zajac, s.r.o. | 1 | 169 400 Kč |
| abc english s.r.o. | 1 | 130 680 Kč |
| Hotel Stará škola s.r.o. | 1 | 129 360 Kč |
| KUPEC servis s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Ing. Ivo Černík | 1 | 90 750 Kč |
| PODA a.s. | 1 | 84 216 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 1 278 123 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 784 443 Kč |
| Nábytek | 2 | 603 679 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 260 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 180 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 8 857 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| amethyst.cz, s.r.o. | 1 | 1 278 123 Kč |
| Metaltrend Slovakia s. r. o. | 2 | 603 679 Kč |
| Stavos Stavba a.s. | 1 | 581 104 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 2 | 269 357 Kč |
| 3gon Positioning s.r.o. | 1 | 220 051 Kč |
| Jiří Žák | 1 | 204 799 Kč |
| STÍNĚNÍ.CZ s.r.o. | 1 | 203 339 Kč |
| Cloverleaf Limited s.r.o. | 1 | 180 000 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 119 996 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 9 | 3 391 090 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 260 500 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 8 857 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 8 | 4 394 605 Kč |
| IT | 3 | 1 022 215 Kč |
| Zemědělství | 8 | 958 582 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 260 500 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 207 469 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 190 575 Kč |
| Nábytek | 1 | 75 666 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 67 814 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 10 | 4 791 348 Kč |
| amethyst.cz, s.r.o. | 1 | 713 900 Kč |
| Ing. Jan Bidlák | 1 | 238 134 Kč |
| STÍNĚNÍ.CZ s.r.o. | 1 | 202 159 Kč |
| SEKO system s.r.o. | 1 | 199 473 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 190 575 Kč |
| Theresa Paseková | 1 | 125 066 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 119 147 Kč |
| Jiří Žák | 1 | 111 364 Kč |
| KSP Computer & Services Moravia, s.r.o. | 1 | 108 842 Kč |
| PANOPRO s.r.o. | 1 | 107 690 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 75 666 Kč |
| Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 71 227 Kč |
| Kamila Paseková | 1 | 70 047 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 67 814 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 175 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 7 | 4 323 378 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 16 | 2 473 878 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 260 500 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 207 469 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 1 767 614 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 695 815 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 534 205 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 225 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 156 502 Kč |
| Telco | 1 | 69 696 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 6 | 1 992 614 Kč |
| amethyst.cz, s.r.o. | 1 | 1 695 815 Kč |
| STAPAS GROUP, s.r.o. | 1 | 534 205 Kč |
| STÍNĚNÍ.CZ s.r.o. | 1 | 219 394 Kč |
| Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín v likvidaci | 1 | 156 502 Kč |
| PODA a.s. | 1 | 69 696 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 5 | 2 675 612 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 1 767 614 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 225 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 1 767 614 Kč |
| IT Hardware | 1 | 592 658 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 583 354 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 159 952 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 99 123 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 4 | 1 767 614 Kč |
| amethyst.cz, s.r.o. | 1 | 592 658 Kč |
| KP REVITAL s.r.o. | 1 | 583 354 Kč |
| Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín v likvidaci | 1 | 159 952 Kč |
| STÍNĚNÍ.CZ s.r.o. | 1 | 108 447 Kč |
| VEBEKA, spol. s r.o. | 1 | 99 123 Kč |
| CHLEBIŠ s.r.o. | 1 | 84 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 1 767 614 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 6 | 1 628 434 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 36 | 26 296 994 Kč |
| Pojišťovací služby | 8 | 1 661 815 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 22 | 1 452 286 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 498 959 Kč |
| Nábytek | 1 | 189 659 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 180 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 179 190 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| amethyst.cz, s.r.o. | 1 | 2 034 010 Kč |
| Tomáš Zomber | 1 | 498 959 Kč |
| Školní zájezdy, s.r.o. | 1 | 327 790 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 4 | 262 257 Kč |
| Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín v likvidaci | 1 | 189 659 Kč |
| Cloverleaf Limited s.r.o. | 1 | 180 000 Kč |
| VEBEKA, spol. s r.o. | 1 | 91 493 Kč |
| Marta Dedková | 1 | 55 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 29 | 5 068 260 Kč |
| Telco | 15 | 2 900 469 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 1 776 471 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 753 769 Kč |
| Telekomunikační služby | 17 | 589 512 Kč |
| IT | 1 | 584 672 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 176 400 Kč |
| Nábytek | 1 | 81 349 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 73 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 9 | 1 952 871 Kč |
| amethyst.cz, s.r.o. | 1 | 584 672 Kč |
| STAPAS GROUP, s.r.o. | 3 | 462 037 Kč |
| PODA a.s. | 1 | 217 800 Kč |
| VÝTAHY OSTRAVA SERVIS s.r.o. | 1 | 117 816 Kč |
| Cloverleaf Limited s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| THERM, spol. s r. o. | 1 | 106 867 Kč |
| Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 81 349 Kč |
| BEST OSTRAVA s.r.o. | 1 | 73 134 Kč |
| Spratek - elektro s.r.o. | 1 | 67 049 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 11 | 1 819 624 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 5 | 1 776 471 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 176 400 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 115 | 57 219 875 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 29 | 15 575 690 Kč |
| IT | 36 | 13 006 901 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 57 | 12 681 410 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 1 767 614 Kč |
| Služby závodních jídelen | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 7 | 1 926 374 Kč |
| Marek Riedel | 1 | 594 220 Kč |
| amethyst.cz, s.r.o. | 2 | 478 877 Kč |
| THERM, spol. s r. o. | 1 | 213 270 Kč |
| KERNBACH s.r.o. | 1 | 208 054 Kč |
| Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín v likvidaci | 1 | 181 018 Kč |
| Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Ostravské vodárny a kanalizace a. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 1 767 614 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 7 | 1 675 439 Kč |
| Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 158 760 Kč |
| Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |