Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Je součástí 18 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jiří Švendt
změna 03.11.2020
| Založeno | 24.11.1990 |
| IČO | 00635421 |
| Datová schránka | xkabkj3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 12 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
5,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 716 949 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Štencel | 1 | 2 259 881 Kč |
| Ondřej Martínek | 1 | 2 212 502 Kč |
| BSAuto Brno, a.s. | 1 | 716 949 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Uhlířov | 3 | 5 189 332 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 234 488 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 262 316 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Uhlířov | 3 | 3 496 804 Kč |
| SILNICE MORAVA s.r.o. | 1 | 2 234 488 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Uhlířov | 1 | 2 234 488 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 1 262 316 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 185 255 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 253 802 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 676 468 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EneDom FINKIS a.s. | 2 | 2 185 255 Kč |
| JOLK invest s.r.o. | 1 | 1 253 802 Kč |
| Obec Uhlířov | 1 | 676 468 Kč |
| Zuzana Lasáková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Uhlířov | 4 | 3 439 057 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 676 468 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 77 | 111 398 246 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 374 017 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 57 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Uhlířov | 3 | 2 490 119 Kč |
| WORKOUT CLUB PARKS s.r.o. | 1 | 845 586 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 2 374 017 Kč |
| Obec Uhlířov | 1 | 845 586 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 116 102 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 77 | 108 000 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Uhlířov | 2 | 180 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 160 000 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 20 000 Kč |