Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Renáta Volfová
změna 29.09.2025
| Založeno | 01.01.1991 |
| IČO | 00638722 |
| Datová schránka | pjmc2ux |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 172 smluv za celkem 32 mil. Kč;
14 smluv má zásadní nedostatek;
5,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 259 391 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PETKA s.r.o. | 2 | 863 494 Kč |
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5.května 51 | 3 | 629 914 Kč |
| Abacus Electric, s.r.o. | 1 | 578 992 Kč |
| Gogen s.r.o. | 1 | 428 673 Kč |
| KMS software s.r.o. | 1 | 193 600 Kč |
| SGHH s.r.o. | 1 | 125 000 Kč |
| AKCENT International House Prague s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 76 885 Kč |
| Nadační fond EUC "Elucidate" | 1 | 76 885 Kč |
| VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. | 1 | 71 219 Kč |
| DENIOS s.r.o. | 1 | 65 000 Kč |
| OF dance group z.s. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Pavlína Formánková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5.května 51 | 13 | 2 569 748 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 629 914 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 946 245 Kč |
| Nábytek | 4 | 461 872 Kč |
| IT | 2 | 318 500 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 253 700 Kč |
| IT Hardware | 1 | 111 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 76 885 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 76 885 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 71 027 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 59 290 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Spolehlivá řešení s.r.o. | 3 | 683 320 Kč |
| CK HOŠKA TOUR s.r.o. | 1 | 441 000 Kč |
| Jiří Novák | 1 | 440 000 Kč |
| BRIDGE PUBLISHING HOUSE, SE | 1 | 315 000 Kč |
| Axes Computers s.r.o. | 2 | 294 500 Kč |
| DEVAR PRAHA, s.r.o. | 1 | 290 090 Kč |
| PROGRESS INTERIOR s.r.o. v likvidaci | 2 | 257 371 Kč |
| Cestovní kancelář Zájezd, s.r.o. | 2 | 253 700 Kč |
| DBKG s.r.o. | 1 | 199 272 Kč |
| TKVintegration s.r.o. | 1 | 154 094 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 135 000 Kč |
| MAKRA DIDAKTA s.r.o. | 1 | 134 891 Kč |
| Elpoza net s.r.o. | 1 | 127 953 Kč |
| Jaromír Vydra | 2 | 127 400 Kč |
| Marrone s.r.o. | 2 | 124 563 Kč |
| HELAGO-CZ, s.r.o. | 1 | 77 888 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 76 885 Kč |
| Nadační fond EUC "Elucidate" | 1 | 76 885 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 71 027 Kč |
| ALEX kovový a školní nábytek, s.r.o. | 1 | 69 611 Kč |
| Michal Dufek | 1 | 63 654 Kč |
| Peter Ježko | 1 | 63 500 Kč |
| Jan Kalista | 1 | 62 000 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 60 682 Kč |
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5.května 51 | 5 | 54 400 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| DEVELOP MOST s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5.května 51 | 34 | 4 600 284 Kč |
| Divadlo v Dlouhé | 1 | 54 400 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 | 0 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 33 | 1 963 780 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 654 289 Kč |
| Nábytek | 3 | 496 820 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 380 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 277 620 Kč |
| IT Hardware | 2 | 201 309 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 91 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Af Office, s.r.o. | 1 | 380 500 Kč |
| Kenast s.r.o. | 2 | 311 183 Kč |
| DEVAR PRAHA, s.r.o. | 1 | 277 620 Kč |
| ESPRIT s.r.o. | 1 | 217 499 Kč |
| PROGRESS INTERIOR s.r.o. v likvidaci | 1 | 185 637 Kč |
| Miroslav Dočekal | 1 | 159 136 Kč |
| Spolehlivá řešení s.r.o. | 1 | 159 074 Kč |
| EkoWATT CZ s.r.o. | 1 | 118 580 Kč |
| CSF, s.r.o. | 1 | 106 081 Kč |
| TKVintegration s.r.o. | 1 | 95 228 Kč |
| Jedlička Luboš, Ing. | 1 | 91 500 Kč |
| Panglao s.r.o. | 1 | 86 800 Kč |
| Daniel Zubr | 1 | 66 500 Kč |
| DM home Elektro s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Altisima servis, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DEVELOP MOST s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5.května 51 | 18 | 2 255 338 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,89 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 97 | 14 510 264 Kč |
| Školení a kurzy | 35 | 9 065 340 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 1 642 574 Kč |
| Odpady | 34 | 1 348 273 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 298 933 Kč |
| IT Hardware | 1 | 499 999 Kč |
| Energie | 5 | 458 522 Kč |
| IT | 3 | 313 500 Kč |
| Nábytek | 3 | 221 519 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 207 606 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 33 | 86 733 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 65 340 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5.května 51 | 39 | 6 713 193 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 680 050 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 3 | 458 522 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 181 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 1 | 199 650 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 165 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 155 823 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 147 826 Kč |
| IT Hardware | 1 | 130 554 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 84 942 Kč |
| Technické služby | 1 | 61 952 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 59 290 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MedSystem s.r.o. | 1 | 199 650 Kč |
| Miroslav Dočekal | 1 | 165 000 Kč |
| Kenast s.r.o. | 2 | 155 823 Kč |
| ARES GROUP s.r.o. | 1 | 147 826 Kč |
| Spolek rodičů a přátel školy při Střední zdravotnické škole 5. května, Praha 4, z.s. | 1 | 84 942 Kč |
| LUMIservice s.r.o. | 1 | 61 952 Kč |
| Jiří Valenta | 1 | 59 290 Kč |
| ELISIKO CZECH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5.května 51 | 10 | 1 005 037 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,83 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 386 | 43 282 980 Kč |
| Dary a dotace | 65 | 5 242 463 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 34 | 4 730 422 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 3 944 314 Kč |
| Zemědělství | 1 | 610 951 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 175 648 Kč |
| IT Hardware | 1 | 98 637 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 77 561 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 59 290 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Symbion CZ s.r.o. | 1 | 3 208 639 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 610 951 Kč |
| Michal Rožek | 1 | 461 340 Kč |
| PRAMOS, a.s. | 2 | 142 764 Kč |
| FISCHER stavební a konstrukční s.r.o. v likvidaci | 1 | 107 339 Kč |
| Kenast s.r.o. | 1 | 101 732 Kč |
| Ing. Jiří Rauš | 1 | 100 000 Kč |
| TOPSOFT JKM spol. s r.o. | 1 | 98 637 Kč |
| Virtual Visit, s.r.o. | 1 | 77 561 Kč |
| Petr Garbaczewski | 1 | 70 543 Kč |
| VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. | 1 | 68 309 Kč |
| ING Bank N.V. | 1 | 64 000 Kč |
| Radim Kindl | 1 | 61 028 Kč |
| Jiří Valenta | 1 | 59 290 Kč |
| ELISIKO CZECH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5.května 51 | 24 | 5 867 440 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 4 | 1 496 787 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 204 902 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 103 796 Kč |
| IT | 1 | 66 751 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 53 240 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Axes Computers s.r.o. | 2 | 847 941 Kč |
| TOPSOFT JKM spol. s r.o. | 1 | 548 476 Kč |
| IKEA Česká republika, s.r.o. | 1 | 204 902 Kč |
| TOMMAU STAVEBNÍ, s.r.o. | 1 | 103 796 Kč |
| WiLAN Technologies s.r.o. | 1 | 100 370 Kč |
| Elpoza net s.r.o. | 1 | 66 751 Kč |
| Jiří Valenta | 1 | 53 240 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5.května 51 | 12 | 1 925 476 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 803 | 253 169 951 Kč |
| IT Hardware | 321 | 81 225 117 Kč |
| IT | 196 | 22 840 855 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 65 | 6 008 494 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 968 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 33 | 350 053 Kč |
| Právní služby | 66 | 0 Kč |
| Tisk | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Shaft s.r.o. | 1 | 4 789 993 Kč |
| Symbion CZ s.r.o. | 1 | 1 237 231 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 968 000 Kč |
| S-servis bke, s.r.o. | 1 | 387 744 Kč |
| MedHelp, s.r.o. | 1 | 350 053 Kč |
| Axes Computers s.r.o. | 1 | 289 839 Kč |
| Kenast s.r.o. | 1 | 243 216 Kč |
| TOPSOFT JKM spol. s r.o. | 1 | 190 984 Kč |
| Elpoza net s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Samedita s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DEVELOP MOST s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5.května 51 | 15 | 8 457 060 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 354 | 14 672 712 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 129 | 7 589 120 Kč |
| Technické služby | 65 | 1 982 464 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 158 510 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 2 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BEROT, s.r.o. | 1 | 158 510 Kč |
| Bubliny, s.r.o. | 1 | 97 042 Kč |
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5.května 51 | 3 | 2 000 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Domeček - odpady s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5.května 51 | 5 | 255 552 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 000 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 0 Kč |
| Moore Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |