Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 15.07.2003 |
| IČO | 00668168 |
| Datová schránka | z8bk7eu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 224 smluv za celkem 344 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 13 | 5 867 759 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HIPPO, spol. s r.o. | 2 | 3 836 366 Kč |
| Petr Vaněček | 1 | 603 835 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 373 179 Kč |
| Věroslav Ježek | 1 | 286 407 Kč |
| Tomáš Lebeda | 1 | 249 094 Kč |
| My Aura s.r.o. | 1 | 170 168 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 1 | 108 900 Kč |
| Lékárna ARNIKA spol. s r.o. | 1 | 82 560 Kč |
| Martin Bouša | 1 | 80 465 Kč |
| AM Centrum group, s.r.o. | 1 | 76 787 Kč |
| Petr Hanyka | 1 | 0 Kč |
| Purum s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 202 387 740 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 191 850 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 365 091 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 295 337 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 291 075 Kč |
| IT | 3 | 272 976 Kč |
| Odpady | 4 | 248 931 Kč |
| IT Hardware | 2 | 215 344 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 171 820 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 134 310 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 89 712 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 82 280 Kč |
| Nábytek | 1 | 74 689 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 60 500 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 39 | 208 795 192 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Auböck s.r.o. | 3 | 200 897 143 Kč |
| BUGLATA, s.r.o. | 3 | 3 281 331 Kč |
| RADOVAN SÁČEK | 1 | 603 911 Kč |
| Václav Bláha | 2 | 530 256 Kč |
| GLOBE INVEST, spol. s r.o. | 4 | 403 620 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 365 091 Kč |
| Petr Vaněček | 1 | 344 869 Kč |
| Jan Křišťan | 1 | 304 939 Kč |
| HURT bojlery s.r.o. | 1 | 295 337 Kč |
| CIE Ergonomy s.r.o. | 2 | 252 571 Kč |
| RUMPOLD-P s.r.o. | 2 | 248 931 Kč |
| Project Assistance, s.r.o. | 1 | 171 820 Kč |
| Agrowest a.s. | 1 | 134 310 Kč |
| KKD industry, s.r.o. | 1 | 120 379 Kč |
| EnergoServis Milevsko s.r.o. | 1 | 116 160 Kč |
| Lékárna ARNIKA spol. s r.o. | 1 | 99 898 Kč |
| ČESKÝ TONER s.r.o. | 1 | 89 712 Kč |
| HCM COMPUTERS, s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví s.r.o. | 1 | 82 280 Kč |
| Quality Centrum, spol. s r.o. | 2 | 79 618 Kč |
| Chemická obchodní společnost s.r.o. | 1 | 77 065 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 76 064 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 74 689 Kč |
| Vendulka Nováková | 1 | 60 500 Kč |
| ATELIÉR HERITAS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| Ing. Kateřina Nevečeřalová | 1 | 0 Kč |
| Purum s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 99 191 063 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 919 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 356 785 Kč |
| Nábytek | 4 | 334 142 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 318 738 Kč |
| Odpady | 3 | 309 470 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 209 330 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 193 600 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 157 101 Kč |
| IT | 1 | 156 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 82 560 Kč |
| IT Hardware | 1 | 81 274 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 74 753 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 70 073 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 61 443 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 36 | 103 003 273 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Auböck s.r.o. | 2 | 96 253 755 Kč |
| BUGLATA, s.r.o. | 2 | 2 393 191 Kč |
| Václav Bláha | 5 | 501 943 Kč |
| Elektromontáže Blatná, spol. s r.o. | 1 | 477 418 Kč |
| Petr Vaněček | 1 | 477 161 Kč |
| Vojtěch Obermajer | 3 | 433 930 Kč |
| HAPO technik s.r.o. | 3 | 371 299 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 356 785 Kč |
| GLOBE INVEST, spol. s r.o. | 3 | 298 717 Kč |
| Purum s.r.o. | 2 | 196 020 Kč |
| HCM COMPUTERS, s.r.o. | 1 | 193 600 Kč |
| Miloš Hůda | 2 | 168 819 Kč |
| Martin Bouša | 2 | 159 636 Kč |
| Jan Křišťan | 1 | 116 718 Kč |
| RUMPOLD-P s.r.o. | 1 | 113 450 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 1 | 108 900 Kč |
| Josef Čadek | 1 | 83 422 Kč |
| Lékárna ARNIKA spol. s r.o. | 1 | 82 560 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 74 753 Kč |
| ŽÁK D.I. s.r.o. | 1 | 71 124 Kč |
| Václav Hlinka | 1 | 70 073 Kč |
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 36,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 5 061 713 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 14 | 1 076 544 Kč |
| Technické služby | 1 | 544 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 491 309 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 413 884 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 330 227 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 321 081 Kč |
| Nábytek | 1 | 115 495 Kč |
| Odpady | 2 | 98 930 Kč |
| Potraviny | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 34 | 8 041 825 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jan PREXL - Truhlářství | 1 | 2 317 650 Kč |
| Petr Vaněček | 1 | 1 851 692 Kč |
| P.V.Trading cz s.r.o. | 2 | 1 115 668 Kč |
| ELIKA spol. s r.o. | 2 | 544 500 Kč |
| Věroslav Ježek | 1 | 491 309 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 321 081 Kč |
| Václav Bláha | 3 | 308 411 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 2 | 205 700 Kč |
| Martin Bouša | 1 | 115 495 Kč |
| AKTIV Zdravotnické potřeby s.r.o. | 1 | 114 018 Kč |
| Miloš Hůda | 1 | 107 133 Kč |
| Vojtěch Obermajer | 1 | 105 270 Kč |
| Tomáš Kuryluk | 1 | 100 311 Kč |
| RUMPOLD-P s.r.o. | 1 | 98 930 Kč |
| Ploty Dobrý a Urbánek s.r.o. | 1 | 92 658 Kč |
| Václav Hlinka | 1 | 85 500 Kč |
| GLOBE INVEST, spol. s r.o. | 1 | 66 500 Kč |
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 2 | 0 Kč |
| Gaudium Industrialis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vladimír Vítek | 1 | 0 Kč |
| FLOSMAN s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ZEO TRADE, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EXVER FOOD, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MRAVENEC spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| PAPE-kancelářské potřeby s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MASO UZENINY PÍSEK, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Blatenská ryba, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Purum s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MADETA a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 49 | 27 366 570 Kč |
| Odpady | 111 | 8 062 661 Kč |
| IT | 49 | 5 353 896 Kč |
| IT Hardware | 37 | 3 623 167 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 2 157 655 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 25 | 1 073 280 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 482 548 Kč |
| Potraviny | 25 | 338 800 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 315 348 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 220 541 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 13 | 210 540 Kč |
| Telco | 1 | 114 684 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 113 740 Kč |
| Zemědělství | 1 | 113 740 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 60 621 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 22 070 Kč |
| Energie | 13 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 30 | 6 964 216 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATELIÉR HERITAS s.r.o. | 1 | 2 029 170 Kč |
| Petr Vaněček | 1 | 1 782 636 Kč |
| Václav Bláha | 6 | 585 710 Kč |
| 1 | 482 548 Kč | |
| HIPPO, spol. s r.o. | 2 | 416 724 Kč |
| NoVy Vacov, spol. s r.o. | 1 | 338 800 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 254 448 Kč |
| GLOBE INVEST, spol. s r.o. | 4 | 252 128 Kč |
| Agrowest a.s. | 2 | 227 480 Kč |
| Lékárna ARNIKA spol. s r.o. | 3 | 143 460 Kč |
| Miloš Hůda | 1 | 105 391 Kč |
| Purum s.r.o. | 2 | 90 000 Kč |
| S-pro servis s.r.o. | 1 | 88 330 Kč |
| RUMPOLD-P s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Chemická obchodní společnost s.r.o. | 1 | 60 621 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 22 070 Kč |
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 3 | 0 Kč |
| Vitax Praha s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 61 | 17 364 467 Kč |
| Práce při dokončování budov | 97 | 10 530 870 Kč |
| Technické služby | 13 | 7 078 500 Kč |
| Stroje a zařízení | 25 | 3 669 083 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 13 | 2 323 200 Kč |
| Telco | 13 | 1 460 507 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 13 | 1 066 978 Kč |
| Zemědělství | 1 | 818 014 Kč |
| Telekomunikační služby | 13 | 809 916 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 390 407 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 339 723 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 328 601 Kč |
| Nábytek | 2 | 313 555 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 217 800 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 120 610 Kč |
| Kancelář | 13 | 82 151 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 65 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 26 | 5 875 313 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konvent Řádu bosých augustiniánů Lnáře v likvidaci | 1 | 1 064 800 Kč |
| Jan PREXL - Truhlářství | 1 | 818 014 Kč |
| Agrowest a.s. | 2 | 784 443 Kč |
| ELIKA spol. s r.o. | 1 | 544 500 Kč |
| Pavel Toman | 1 | 390 407 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 3 | 339 723 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 328 601 Kč |
| Václav Bláha | 3 | 283 140 Kč |
| Miloš Hůda | 1 | 229 489 Kč |
| KOHR Invest s.r.o. | 2 | 195 932 Kč |
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 3 | 180 866 Kč |
| GLOBE INVEST, spol. s r.o. | 2 | 170 332 Kč |
| Miroslav Loukota | 1 | 120 610 Kč |
| McBerg s.r.o. | 1 | 119 400 Kč |
| ŽÁK D.I. s.r.o. | 1 | 82 151 Kč |
| Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví s.r.o. | 1 | 79 618 Kč |
| United Networks SE | 1 | 72 600 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 70 688 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 85 | 13 077 353 Kč |
| Zemědělství | 25 | 11 263 048 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 37 | 9 159 392 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 597 500 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 8 | 1 220 112 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VETO CZ s.r.o. | 1 | 597 500 Kč |
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 3 | 260 112 Kč |
| Vojtěch Obermajer | 1 | 233 500 Kč |
| Vladimír Dráb | 1 | 129 000 Kč |
| ELIKA spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mojespotřebiče, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Bláha | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 14 | 1 477 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HOFMANN Strakonice s.r.o. | 1 | 539 953 Kč |
| STA, projektový ateliér, s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Vladimír Dráb | 2 | 216 227 Kč |
| Václav Bláha | 2 | 205 700 Kč |
| Miloš Hůda | 2 | 153 000 Kč |
| Vojtěch Obermajer | 1 | 0 Kč |
| GORSTAV, stavební společnost, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| COLMEX s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Václav Hlinka | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 25 | 287 593 Kč |
| Nábytek | 2 | 62 031 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 61 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 9 | 304 490 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HOFMANN Strakonice s.r.o. | 1 | 140 094 Kč |
| Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví s.r.o. | 1 | 79 618 Kč |
| Milan Bláha | 1 | 62 031 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 22 748 Kč |
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 1 | 0 Kč |
| Chemická obchodní společnost s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Bláha | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 121 | 10 853 310 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 4 176 093 Kč |
| Dary a dotace | 13 | 2 262 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 6 | 4 536 292 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 201 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GORSTAV, stavební společnost, s.r.o. | 1 | 4 176 093 Kč |
| Psychiatrická léčebna Lnáře | 1 | 201 000 Kč |
| Josef Čadek | 1 | 150 000 Kč |
| Vojtěch Obermajer | 1 | 84 410 Kč |
| Josef Kohout | 1 | 71 403 Kč |
| Milan Bláha | 1 | 54 386 Kč |
| ELIKA spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |