Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 09.08.2013 |
| IČO | 00828998 |
| Datová schránka | qk4xyd7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 133 smluv za celkem 300 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
12,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 25 334 400 Kč |
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 641 142 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 25 334 400 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 321 024 Kč |
| WATEX, s.r.o. | 1 | 320 118 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 26 749 800 Kč |
| Sociální péče | 1 | 2 527 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 271 040 Kč |
| Sociální služby | 2 | 204 390 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 141 643 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 4 | 29 481 190 Kč |
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 8 | 1 353 368 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 5 | 29 481 190 Kč |
| Vladimír Kubát | 2 | 292 628 Kč |
| LB BOHEMIA, s.r.o. | 1 | 271 040 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 257 666 Kč |
| PVD STAVBY s.r.o. | 1 | 156 159 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 141 643 Kč |
| ERILENS s.r.o. | 1 | 134 407 Kč |
| Winterhalter Gastronom s.r.o. | 1 | 99 825 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 27 247 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 4 343 742 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 3 081 667 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 395 266 Kč |
| Stroje a zařízení | 9 | 1 219 541 Kč |
| Nábytek | 2 | 638 125 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 180 405 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 101 230 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 78 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 27 247 000 Kč |
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 15 | 6 583 981 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 4 238 969 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 78 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 3 | 31 563 969 Kč |
| PVD STAVBY s.r.o. | 5 | 3 456 615 Kč |
| Auto Trutnov s.r.o. | 1 | 1 395 266 Kč |
| Winterhalter Gastronom s.r.o. | 1 | 410 190 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 408 800 Kč |
| Truhlářství Grohman s.r.o. | 1 | 227 935 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 206 003 Kč |
| Auto Krepčík, s.r.o. | 1 | 180 405 Kč |
| ERILENS s.r.o. | 1 | 127 686 Kč |
| BS Systems s.r.o. | 1 | 86 394 Kč |
| Vladimír Kubát | 1 | 84 688 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 27 955 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 8 477 938 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 859 855 Kč |
| Právní služby | 1 | 440 387 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 210 780 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 136 275 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 28 166 280 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 8 477 938 Kč |
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 13 | 3 962 643 Kč |
| Město Roudnice nad Labem | 1 | 0 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 6 | 36 644 218 Kč |
| Pavel Sedláček | 1 | 1 609 328 Kč |
| Zich a spol., s.r.o. | 1 | 786 600 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 2 | 652 411 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 256 535 Kč |
| Volodymyr Kulivar | 1 | 250 527 Kč |
| EUROTEC Medical, s.r.o. | 1 | 136 275 Kč |
| HTT GROUP s.r.o. | 1 | 117 249 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 89 500 Kč |
| JIPA International s.r.o. | 1 | 64 217 Kč |
| Auto Trutnov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| První Podřipská stavební a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 27,78 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 18 747 100 Kč |
| Sociální péče | 2 | 6 696 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 229 811 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 350 510 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 220 404 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 88 089 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 5 | 25 690 760 Kč |
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 13 | 3 374 622 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 5 | 25 690 760 Kč |
| Volodymyr Kulivar | 1 | 2 229 811 Kč |
| Josef Strnad | 1 | 286 798 Kč |
| Jan Živnůstka | 1 | 220 404 Kč |
| Lidl Česká republika s.r.o. | 1 | 198 440 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 1 | 124 654 Kč |
| ERILENS s.r.o. | 1 | 123 576 Kč |
| ARTENDR s.r.o. | 1 | 102 850 Kč |
| Mgr. Martin Malíšek | 1 | 88 089 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| UNITED BAKERIES a.s. | 1 | 0 Kč |
| FCC BEC, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Miloslav Němec | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 31 842 481 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 3 285 345 Kč |
| Sociální péče | 2 | 1 956 322 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 391 360 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 184 030 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 3 | 33 859 711 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 3 218 239 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 391 360 Kč |
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 5 | 334 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 7 | 37 469 310 Kč |
| KOLVET s.r.o. | 1 | 144 195 Kč |
| COMPSYS s.r.o. | 1 | 123 122 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 67 105 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 31 347 349 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 222 289 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 99 968 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 31 569 638 Kč |
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 8 | 1 842 059 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 31 569 638 Kč |
| JM Laundry Systems s.r.o. | 2 | 563 291 Kč |
| RETIGO s.r.o. | 1 | 414 274 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 276 000 Kč |
| J.P.S. - zmrzlinové stroje s.r.o. | 1 | 193 600 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 178 814 Kč |
| Petr Machálek | 1 | 116 111 Kč |
| Eurosys s.r.o. | 1 | 99 968 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 41 | 91 974 069 Kč |
| Sociální služby | 3 | 19 260 219 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 3 218 239 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 4 | 21 799 709 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 3 218 239 Kč |
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 331 039 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 7 | 25 235 748 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 331 039 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 17 572 096 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 3 218 239 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 1 787 160 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 303 969 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 272 250 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 17 | 0 Kč |
| IT | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 15 830 430 Kč |
| Město Roudnice nad Labem | 2 | 3 528 826 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 3 218 239 Kč |
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 3 | 303 969 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 272 250 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 8 | 22 849 745 Kč |
| František Kanta | 1 | 165 618 Kč |
| Jan Živnůstka | 1 | 138 351 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 49 | 221 874 273 Kč |
| Stavebnictví | 74 | 62 092 309 Kč |
| Sociální služby | 4 | 19 788 461 Kč |
| Osobní vozidla | 18 | 12 170 219 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 49 | 7 936 640 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 276 781 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 4 | 19 788 461 Kč |
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 8 | 3 856 066 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 261 360 Kč |
| Město Roudnice nad Labem | 1 | 135 000 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 8 | 20 184 821 Kč |
| František Kanta | 1 | 1 369 062 Kč |
| Pavel Sedláček | 1 | 920 832 Kč |
| Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. | 1 | 893 699 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 281 300 Kč |
| MICHAL stavby s.r.o. | 1 | 208 479 Kč |
| ERILENS s.r.o. | 1 | 114 392 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 68 302 Kč |
| ČEZ Prodej, a.s. | 1 | 0 Kč |