Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.02.1991 |
| IČO | 00843407 |
| Datová schránka | f68w7hs |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 256 smluv za celkem 97 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
17,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 14 784 625 Kč |
| Nábytek | 4 | 831 351 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 139 755 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 91 476 Kč |
| IT Hardware | 1 | 88 100 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 87 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPAVIA STAV s.r.o. | 1 | 14 201 237 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 2 | 4 662 080 Kč |
| Zdeněk Mikuš, DiS. | 3 | 577 769 Kč |
| Marek Martinů | 1 | 326 868 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 2 | 276 909 Kč |
| FILÁK technik s.r.o. | 1 | 256 520 Kč |
| Josef Řehánek | 1 | 191 107 Kč |
| NÁBYTEK PRO ŠKOLY s.r.o. | 1 | 182 616 Kč |
| SKI Bílá - Služby s.r.o. | 1 | 139 755 Kč |
| Artien Company s.r.o. | 1 | 98 521 Kč |
| Kayaku Safety Systems Europe a.s. | 1 | 96 000 Kč |
| Jiří Chytil | 1 | 91 476 Kč |
| ICT NWT s.r.o. | 1 | 88 100 Kč |
| BP projekt, s. r. o. | 1 | 87 120 Kč |
| MONEL-LÁNO, s.r.o. | 1 | 70 033 Kč |
| Bc. Zuzana Skácalová | 1 | 0 Kč |
| VALAŠSKÝ HOKEJOVÝ KLUB, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola Kostka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Folklorní spolek Lipta Liptál | 2 | 0 Kč |
| DATRON, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Klub českých turistů, odbor Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 24 | 16 684 030 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 4 662 080 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 4 668 459 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 3 760 915 Kč |
| Nábytek | 4 | 2 707 318 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 253 649 Kč |
| IT Hardware | 3 | 734 498 Kč |
| Kancelář | 1 | 508 200 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 354 174 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 232 199 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 199 020 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 135 900 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 120 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 6 | 6 121 127 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 3 332 079 Kč |
| Diametral obchodní společnost s.r.o. | 1 | 1 975 873 Kč |
| Zdeněk Mikuš, DiS. | 1 | 508 200 Kč |
| OCC s.r.o. | 2 | 423 701 Kč |
| ICT NWT s.r.o. | 1 | 310 797 Kč |
| AQUA servis spol. s r.o. | 1 | 300 298 Kč |
| KES, s.r.o. | 1 | 298 870 Kč |
| Josef Řehánek | 1 | 290 431 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 1 | 243 815 Kč |
| NÁBYTEK PRO ŠKOLY s.r.o. | 1 | 188 760 Kč |
| SKI Bílá - Služby s.r.o. | 1 | 149 435 Kč |
| Růžovka.cz a.s. | 1 | 135 900 Kč |
| Marek Martinů | 1 | 128 538 Kč |
| KOTRLA a.s. | 1 | 120 000 Kč |
| Jiří Chytil | 1 | 82 764 Kč |
| Petr Janalík | 1 | 70 180 Kč |
| Artien Company s.r.o. | 1 | 63 743 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| VALAŠSKÝ HOKEJOVÝ KLUB, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola Kostka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Folklorní spolek Lipta Liptál | 1 | 0 Kč |
| Hokejbalový klub Vsetín, z.s. | 1 | 0 Kč |
| TOMÁŠ ROCHLA | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 23 | 8 623 384 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 4 668 459 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 1 253 649 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 199 020 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,68 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 2 698 179 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 2 198 852 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 526 855 Kč |
| Kancelář | 2 | 493 680 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 425 920 Kč |
| IT Hardware | 1 | 369 163 Kč |
| Nábytek | 1 | 248 207 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 240 450 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 202 764 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 149 119 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 73 785 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 65 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITAX PRECISION s.r.o. | 2 | 2 775 956 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 5 | 2 439 302 Kč |
| Zdeněk Mikuš, DiS. | 2 | 493 680 Kč |
| BP projekt, s. r. o. | 1 | 425 920 Kč |
| ICT NWT s.r.o. | 1 | 369 163 Kč |
| AQUA servis spol. s r.o. | 2 | 324 788 Kč |
| LIKO-S, a.s. | 1 | 273 408 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 1 | 248 207 Kč |
| KOTRLA a.s. | 1 | 120 000 Kč |
| Josef Řehánek | 1 | 102 112 Kč |
| Jiří Chytil | 1 | 82 764 Kč |
| MONEL-LÁNO, s.r.o. | 1 | 73 785 Kč |
| Slovácké strojírny, akciová společnost | 1 | 65 000 Kč |
| Město Vsetín | 3 | 0 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Ing. Jana Táborská | 1 | 0 Kč |
| VALAŠSKÝ HOKEJOVÝ KLUB, z. s. | 2 | 0 Kč |
| Střední škola Kostka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Folklorní spolek Lipta Liptál | 2 | 0 Kč |
| SKI Bílá - Služby s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Hokejbalový klub Vsetín, z.s. | 1 | 0 Kč |
| TOMÁŠ ROCHLA | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 26 | 5 465 137 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 2 198 852 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 240 450 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,58 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 2 | 4 498 152 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 323 296 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 505 141 Kč |
| Letecká přeprava | 1 | 242 177 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 195 975 Kč |
| Nábytek | 1 | 138 545 Kč |
| IT | 1 | 120 867 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 110 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 96 671 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 93 532 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 85 547 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 3 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VASON CZ s.r.o. | 1 | 3 690 500 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 5 | 1 519 271 Kč |
| GOZ GASTRO s.r.o. | 1 | 807 652 Kč |
| Stanislav Kliment | 1 | 409 745 Kč |
| Collorito s.r.o. | 1 | 242 177 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 1 | 227 504 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 2 | 161 220 Kč |
| ICT NWT s.r.o. | 2 | 152 303 Kč |
| Zdeněk Mikuš, DiS. | 1 | 138 545 Kč |
| KOTRLA a.s. | 1 | 110 000 Kč |
| AQUA servis spol. s r.o. | 1 | 95 396 Kč |
| Josef Řehánek | 1 | 93 532 Kč |
| Roman Holík | 1 | 85 547 Kč |
| Prusa Research a.s. | 1 | 76 887 Kč |
| Jaroslav Ondruch | 1 | 65 235 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| VALAŠSKÝ HOKEJOVÝ KLUB, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola Kostka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Folklorní spolek Lipta Liptál | 2 | 0 Kč |
| Plavecký klub Bohumín, z. s. | 2 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
| TOMÁŠ ROCHLA | 1 | 0 Kč |
| Diakonie ČCE - středisko Vsetín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 26 | 6 356 243 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 323 296 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 195 975 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 32,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 542 839 Kč |
| Nábytek | 2 | 283 816 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 275 965 Kč |
| Letecká přeprava | 2 | 258 480 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 224 750 Kč |
| IT Hardware | 2 | 209 951 Kč |
| Kancelář | 2 | 141 536 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 62 949 Kč |
| IT | 2 | 51 980 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AQUA servis spol. s r.o. | 2 | 343 555 Kč |
| Collorito s.r.o. | 2 | 258 480 Kč |
| Stanislav Kliment | 1 | 239 499 Kč |
| TREND gastronomie s.r.o. | 2 | 232 447 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 3 | 224 750 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 1 | 169 471 Kč |
| VELTARION a.s. | 1 | 142 006 Kč |
| Jaroslav Ondruch | 2 | 119 925 Kč |
| Růžovka.cz a.s. | 1 | 116 675 Kč |
| Zdeněk Mikuš, DiS. | 1 | 114 345 Kč |
| Color Factory s.r.o. | 1 | 78 852 Kč |
| Josef Řehánek | 1 | 65 986 Kč |
| DOBRÉ STROJE s.r.o. | 1 | 62 949 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| VALAŠSKÝ HOKEJOVÝ KLUB, z. s. | 2 | 0 Kč |
| Střední škola Kostka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ARLES, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Folklorní spolek Lipta Liptál | 2 | 0 Kč |
| Technické služby Vsetín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecký klub Bohumín, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 25 | 1 944 190 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 224 750 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 2 770 900 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 2 301 812 Kč |
| IT Hardware | 2 | 720 545 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 563 503 Kč |
| Nábytek | 2 | 403 371 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 244 953 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 234 740 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 193 479 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 82 885 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 71 200 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 65 089 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | - 78 417 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VASON CZ s.r.o. | 1 | 2 770 900 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 5 | 2 051 675 Kč |
| VELTARION a.s. | 3 | 791 745 Kč |
| AQUA servis spol. s r.o. | 3 | 543 460 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 2 | 403 371 Kč |
| BP projekt, s. r. o. | 1 | 234 740 Kč |
| Stanislav Kliment | 2 | 204 496 Kč |
| ARLES, s.r.o. | 1 | 193 479 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 171 720 Kč |
| TREND gastronomie s.r.o. | 1 | 130 707 Kč |
| Josef Řehánek | 1 | 82 885 Kč |
| Prusa Research a.s. | 1 | 65 089 Kč |
| MCI SERVIS s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| ALTE SG plus, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola Kostka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecký klub Bohumín, z. s. | 1 | 0 Kč |
| AGAMOS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 22 | 5 653 091 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 2 130 092 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | - 78 417 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,73 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 5 532 386 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 5 038 768 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 2 377 558 Kč |
| IT | 3 | 568 855 Kč |
| Nábytek | 2 | 423 118 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 110 788 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 92 909 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 81 340 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 2 | 7 416 326 Kč |
| 1. VASTO spol. s r.o. | 2 | 3 688 632 Kč |
| ELIS-střechy s.r.o. | 1 | 1 533 778 Kč |
| VELTARION a.s. | 2 | 492 906 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 2 | 423 118 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 238 961 Kč |
| Ing. Pavel Andrýsek | 1 | 130 000 Kč |
| Zdeněk Mikuš, DiS. | 1 | 118 324 Kč |
| ITAX PRECISION s.r.o. | 1 | 110 788 Kč |
| Trade FIDES, a.s. | 1 | 97 268 Kč |
| Stanislav Kliment | 1 | 81 340 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 71 590 Kč |
| MONEL-LÁNO, s.r.o. | 1 | 61 652 Kč |
| Střední škola Kostka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecký klub Bohumín, z. s. | 2 | 0 Kč |
| AGAMOS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lubomír Kocfelda | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 20 | 7 048 356 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 5 038 768 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 2 377 558 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 34,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 367 642 Kč |
| Nábytek | 4 | 540 827 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 228 085 Kč |
| IT | 2 | 143 772 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 129 993 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 90 742 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 72 600 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 20 | 2 864 662 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 2 | 2 942 422 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 727 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 921 586 Kč |
| IT Hardware | 1 | 399 987 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 389 604 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 301 200 Kč |
| Nábytek | 2 | 264 694 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 211 360 Kč |
| IT | 1 | 86 946 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 3 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 4 | 4 038 189 Kč |
| ITAX PRECISION s.r.o. | 1 | 1 788 445 Kč |
| SERVISART s.r.o. | 1 | 1 153 977 Kč |
| VELTARION a.s. | 2 | 486 933 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 2 | 264 694 Kč |
| KAREDO s.r.o. | 1 | 211 360 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 172 500 Kč |
| Ing. Pavel Bundil | 2 | 151 200 Kč |
| Zdeněk Rainhard Náhlík | 1 | 150 000 Kč |
| Střední škola Kostka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Folklorní spolek Lipta Liptál | 1 | 0 Kč |
| Plavecký klub Bohumín, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Dům kultury Vsetín, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 16 | 4 379 109 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 3 648 586 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 389 604 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 5 576 452 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 3 002 191 Kč |
| IT Hardware | 2 | 451 800 Kč |
| IT | 3 | 445 518 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 421 687 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 341 787 Kč |
| Kancelář | 1 | 308 135 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 167 682 Kč |
| Nábytek | 1 | 123 292 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Holík | 1 | 5 507 452 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 1 | 1 506 785 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 495 406 Kč |
| Jiří Macháček | 2 | 451 800 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 2 | 431 427 Kč |
| Václav Běčák | 1 | 341 787 Kč |
| Jiří Hába | 1 | 231 884 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 201 072 Kč |
| Radek Juřička | 1 | 189 803 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 168 816 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 167 682 Kč |
| Inpraise systems s.r.o. | 1 | 157 350 Kč |
| Ing. Vladimír Zavřel | 1 | 87 096 Kč |
| Ing. Pavel Andrýsek | 1 | 69 000 Kč |
| Střední škola Kostka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 0 Kč |
| Folklorní spolek Lipta Liptál | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 20 | 9 500 575 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 506 785 Kč |