Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Josef Vondál
změna 18.06.2017
| Založeno | 06.12.1991 |
| IČO | 00845299 |
| Datová schránka | z9hxq7r |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 439 smluv za celkem 168 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
12,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENGO servis s.r.o. | 1 | 9 448 991 Kč |
| Brunlit s.r.o. | 1 | 3 422 890 Kč |
| MP Line s.r.o. | 1 | 2 286 900 Kč |
| CHLAZENÍ servis s.r.o. | 1 | 398 489 Kč |
| Ing. Miroslav Geryk | 1 | 254 100 Kč |
| DigiDay Czech s.r.o. | 1 | 242 242 Kč |
| MANAZEP s.r.o. | 1 | 240 884 Kč |
| Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace | 1 | 216 800 Kč |
| BAVAHO s.r.o. | 1 | 199 703 Kč |
| BrainBrush, z. s. | 2 | 147 000 Kč |
| Petr Tuma | 1 | 142 659 Kč |
| ARCHED studio s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Roman Šugar | 1 | 94 652 Kč |
| Opava technická z. s. | 1 | 90 500 Kč |
| Slezské divadlo Opava, příspěvková organizace | 1 | 75 000 Kč |
| Ing. Petr Čevela | 1 | 64 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 17 | 17 445 811 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,59 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 4 582 780 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 200 000 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 1 033 471 Kč |
| Práce při dokončování budov | 5 | 861 961 Kč |
| Kancelář | 2 | 468 218 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 289 900 Kč |
| Nábytek | 2 | 203 320 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 200 191 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 169 400 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 160 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 137 075 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 62 187 Kč |
| Právní služby | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 62 | 14 276 717 Kč |
| Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace | 1 | 286 580 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 18 224 730 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 4 177 994 Kč |
| Průmyslové stroje | 5 | 1 611 780 Kč |
| Nábytek | 5 | 1 039 274 Kč |
| Kancelář | 3 | 451 188 Kč |
| Služby závodních jídelen | 6 | 321 300 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 254 100 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 159 720 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 111 140 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 57 420 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 55 680 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 70 | 33 837 833 Kč |
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 7 | 378 720 Kč |
| Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace | 1 | 322 000 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 55 680 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 9 955 000 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 5 200 163 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 2 280 751 Kč |
| Nábytek | 4 | 2 174 185 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 604 460 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 801 667 Kč |
| IT Hardware | 2 | 635 142 Kč |
| Kancelář | 1 | 524 414 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 350 900 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 322 300 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 76 200 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 69 600 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 57 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 5 | 10 360 640 Kč |
| RENESA - stavební firma s.r.o. | 4 | 4 582 218 Kč |
| ESINTE s.r.o. | 1 | 2 280 751 Kč |
| AMBRA - Group, s.r.o. | 2 | 1 880 163 Kč |
| M - MOOS, spol. s r.o. | 1 | 1 604 460 Kč |
| CHLAZENÍ servis s.r.o. | 3 | 677 035 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 487 751 Kč |
| Roman Šugar | 1 | 432 860 Kč |
| Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace | 3 | 306 110 Kč |
| BRIXTON profi s.r.o. | 1 | 255 867 Kč |
| ATELIER 38 s.r.o. | 2 | 234 740 Kč |
| Pavel Šimek | 2 | 199 218 Kč |
| Středisko volného času, Opava, příspěvková organizace | 1 | 183 000 Kč |
| T.S.BOHEMIA a.s. | 1 | 147 391 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 127 268 Kč |
| Ing. Miroslav Geryk | 1 | 116 160 Kč |
| Bílá Holubice s.r.o. | 1 | 108 000 Kč |
| Ing. Jana Kristová | 1 | 82 300 Kč |
| BENEFITY a.s. | 1 | 76 200 Kč |
| M + M perfektsvar s.r.o. | 1 | 75 867 Kč |
| IDPartner - systémy identifikace s.r.o. | 1 | 67 271 Kč |
| Broumovská Hotelová s.r.o. | 1 | 58 000 Kč |
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Opava | 1 | 57 000 Kč |
| Ing. Jiří Zapletal | 1 | 57 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 33 | 14 096 630 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 9 955 000 Kč |
| Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace | 1 | 253 690 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 151 950 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 3 862 320 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 3 206 500 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 1 581 532 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 1 309 199 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 1 001 700 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 874 649 Kč |
| IT | 1 | 493 317 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 312 248 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 241 087 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 120 661 Kč |
| Zemědělství | 1 | 115 192 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 108 000 Kč |
| Leciva | 1 | 90 759 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATELIER 38 s.r.o. | 3 | 3 862 320 Kč |
| 1 | 3 206 500 Kč | |
| EDM TRADE s.r.o. | 1 | 965 075 Kč |
| HAGEMANN a.s. | 1 | 874 649 Kč |
| ADAMANTIS GROUP s.r.o. | 1 | 557 700 Kč |
| Virtual Lab, s.r.o. | 1 | 493 317 Kč |
| CHLAZENÍ servis s.r.o. | 2 | 462 704 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 427 176 Kč |
| Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace | 3 | 362 470 Kč |
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 4 | 326 635 Kč |
| Miroslav Demel | 1 | 312 248 Kč |
| Roman Šugar | 2 | 241 087 Kč |
| BRIXTON profi s.r.o. | 1 | 186 981 Kč |
| Hotel ČHS s.r.o. | 1 | 184 000 Kč |
| Středisko volného času, Opava, příspěvková organizace | 1 | 145 000 Kč |
| Michal Plašil | 1 | 130 000 Kč |
| inComputer s.r.o. | 1 | 128 196 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 120 661 Kč |
| Medilam ergonomics s.r.o. | 1 | 115 192 Kč |
| Horský hotel Brans s.r.o. | 1 | 115 000 Kč |
| Bílá Holubice s.r.o. | 1 | 108 000 Kč |
| Czechiapharm Group, s.r.o. | 1 | 90 759 Kč |
| KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s. | 1 | 80 073 Kč |
| Teva Czech Industries s.r.o. | 1 | 79 618 Kč |
| FROS ZPS s.r.o. | 1 | 64 310 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 30 | 13 313 036 Kč |
| Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace | 1 | 326 635 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 12 618 426 Kč |
| Nábytek | 3 | 2 566 612 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 2 457 096 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 910 300 Kč |
| Leciva | 9 | 806 066 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 9 | 711 600 Kč |
| IT Hardware | 1 | 340 494 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 127 050 Kč |
| Telco | 1 | 71 062 Kč |
| Telekomunikační služby | 6 | 53 760 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 9 | 12 839 571 Kč |
| AMBRA - Group, s.r.o. | 1 | 2 403 136 Kč |
| RenderWaves s.r.o. | 1 | 579 348 Kč |
| MANAZEP s.r.o. | 2 | 416 083 Kč |
| Roman Šugar | 2 | 404 749 Kč |
| PeKro spol. s r.o. | 1 | 340 494 Kč |
| NORD SERVICE, spol. s r. o. | 2 | 320 384 Kč |
| Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace | 1 | 261 765 Kč |
| Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace | 1 | 190 440 Kč |
| Jiří Petr | 1 | 181 770 Kč |
| DYNATECH s.r.o. | 1 | 181 137 Kč |
| ATEsystem s.r.o. | 1 | 169 400 Kč |
| DUPLEX s.r.o. | 1 | 127 050 Kč |
| DIK stavby s. r. o. | 1 | 120 758 Kč |
| Lidl stravenky v.o.s. | 1 | 102 000 Kč |
| Než zazvoní, s.r.o. | 1 | 95 590 Kč |
| Pavel Šimek | 1 | 89 467 Kč |
| Teva Czech Industries s.r.o. | 1 | 87 362 Kč |
| Petr Tuma | 1 | 87 181 Kč |
| Habilis Steel spol. s r.o. | 2 | 84 660 Kč |
| DOM - ZO 13, s.r.o. | 1 | 84 095 Kč |
| Czechiapharm Group, s.r.o. | 1 | 79 994 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 76 295 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 71 062 Kč |
| OpavaNet a.s. | 1 | 53 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 1 | 12 522 836 Kč |
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 28 | 6 607 980 Kč |
| Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace | 1 | 316 736 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,95 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 49 | 11 752 807 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 830 837 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 1 481 859 Kč |
| IT | 3 | 1 060 033 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 217 800 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 72 600 Kč |
| Nábytek | 1 | 68 184 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 60 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 16 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanace a stavby APOLLO s.r.o. | 1 | 1 422 697 Kč |
| DYNATECH s.r.o. | 1 | 683 650 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 2 | 453 886 Kč |
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 19 | 410 486 Kč |
| IDPartner - systémy identifikace s.r.o. | 1 | 376 383 Kč |
| CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| Josef Martikán s.r.o. | 1 | 216 953 Kč |
| David Kroupa | 1 | 170 000 Kč |
| Roman Šugar | 2 | 137 964 Kč |
| ELEKTRO HEKT - servis, s.r.o. | 1 | 120 815 Kč |
| HEIDENHAIN s.r.o. | 1 | 102 003 Kč |
| Czechiapharm Group, s.r.o. | 1 | 81 000 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 76 230 Kč |
| Pavel Šimek | 1 | 75 980 Kč |
| MANAZEP s.r.o. | 1 | 73 381 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 72 600 Kč |
| Radim Tichavský | 1 | 69 115 Kč |
| Petr Tuma | 1 | 68 184 Kč |
| KAMENSKÝ - stavby a konstrukce s.r.o. | 1 | 63 000 Kč |
| Pavel Knop | 1 | 62 055 Kč |
| Prádelna a čistírna Schreier s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| DEVELOP centrum s.r.o. | 1 | 60 379 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 23 | 4 664 575 Kč |
| Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace | 1 | 313 880 Kč |
| Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace | 1 | 96 606 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 16 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,07 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 123 | 48 686 893 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 5 497 673 Kč |
| Služby závodních jídelen | 58 | 3 475 938 Kč |
| Školení a kurzy | 19 | 2 568 914 Kč |
| Průmyslové stroje | 4 | 1 935 246 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 427 130 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 283 518 Kč |
| IT Hardware | 1 | 235 950 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 151 250 Kč |
| Telekomunikační služby | 11 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,03 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 25 | 192 060 463 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 7 633 080 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 1 882 434 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 398 044 Kč |
| Telekomunikační služby | 280 | 430 080 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 392 000 Kč |
| IT | 1 | 379 246 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 170 005 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 90 480 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 70 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 25 | 0 Kč |
| Telco | 3 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 15 | 11 473 057 Kč |
| FEMONT OPAVA s.r.o. | 1 | 5 686 765 Kč |
| SSK Stavby Ostrava s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 928 171 Kč |
| HELAGO-CZ, s.r.o. | 1 | 768 350 Kč |
| Stavíme ploty s.r.o. | 1 | 747 436 Kč |
| M - MOOS, spol. s r.o. | 1 | 718 740 Kč |
| Mgr. Břetislav Baar | 1 | 679 304 Kč |
| ICZ a.s. | 1 | 379 246 Kč |
| SEPETNÁ v.o.s. | 1 | 252 000 Kč |
| HEIDENHAIN s.r.o. | 1 | 245 969 Kč |
| UNIMETRA, spol. s r.o. | 1 | 191 198 Kč |
| Josef Martikán s.r.o. | 1 | 170 005 Kč |
| David Kroupa | 1 | 162 000 Kč |
| TM Technik s.r.o. | 1 | 159 935 Kč |
| Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace | 1 | 158 440 Kč |
| RESORT KOPŘIVNÁ a.s. | 1 | 140 000 Kč |
| ASH, s.r.o. | 1 | 114 950 Kč |
| Pavel Knop | 1 | 96 558 Kč |
| Jiří Petr | 1 | 90 480 Kč |
| Pavel Šimek | 1 | 89 449 Kč |
| Roman Šugar | 1 | 84 701 Kč |
| FROS ZPS s.r.o. | 1 | 81 592 Kč |
| FERRAM, a.s. | 1 | 70 000 Kč |
| JANČA & EMAS group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 24 | 12 015 288 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 11 473 057 Kč |
| Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 13 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 97 | 57 255 013 Kč |
| Stroje a zařízení | 17 | 27 173 170 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 33 | 26 335 459 Kč |
| IT | 41 | 15 606 203 Kč |
| IT Hardware | 35 | 10 290 430 Kč |
| Dary a dotace | 25 | 10 289 817 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 18 | 7 147 184 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 6 748 116 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 1 476 062 Kč |
| Telco | 39 | 568 497 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 155 760 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 140 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 30 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komerční banka, a.s. | 2 | 7 147 184 Kč |
| FEMONT OPAVA s.r.o. | 1 | 5 686 879 Kč |
| EWM HIGHTEC WELDING s.r.o. | 1 | 964 370 Kč |
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 18 | 717 272 Kč |
| M - MOOS, spol. s r.o. | 1 | 713 900 Kč |
| Get-up service a.s. | 3 | 596 943 Kč |
| Mgr. Břetislav Baar | 1 | 401 199 Kč |
| LAKAR GAMA s.r.o. | 1 | 359 462 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 265 174 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 232 320 Kč |
| Pavel Knop | 1 | 162 987 Kč |
| Jan Cibulka | 1 | 161 174 Kč |
| BRIXTON profi s.r.o. | 1 | 159 199 Kč |
| IDPartner - systémy identifikace s.r.o. | 1 | 145 442 Kč |
| RESORT KOPŘIVNÁ a.s. | 1 | 140 000 Kč |
| Hadyna - International, spol. s r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| T.S.BOHEMIA a.s. | 1 | 100 248 Kč |
| Ing. Petr Valík | 1 | 88 000 Kč |
| Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace | 1 | 74 580 Kč |
| Roman Šugar | 1 | 73 499 Kč |
| TECHNICO Opava s.r.o. | 1 | 67 760 Kč |
| PROGRESTECH - pracovní pomůcky, s.r.o. | 1 | 60 985 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 1 210 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 24 | 17 721 305 Kč |
| Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace | 3 | 586 245 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 129 817 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 1 210 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 13 | 0 Kč |