Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 18.11.1991 |
| IČO | 00850021 |
| Datová schránka | k9ax2ur |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 141 smluv za celkem 20 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
27,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 4 | 397 440 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rotary klub Ostrava, zapsaný spolek | 1 | 250 000 Kč |
| 1 | 147 090 Kč | |
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 1 | 350 Kč |
| 1SIGN, nadační fond | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 6 | 1 304 789 Kč |
| Právní služby | 1 | 605 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 249 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 103 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 100 000 Kč |
| Energie | 2 | 4 162 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 6 | 1 304 789 Kč |
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 9 | 1 164 162 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 6 | 1 304 789 Kč |
| Advokátní kancelář Klega | 1 | 605 000 Kč |
| PETROF, spol. s r.o. | 1 | 249 000 Kč |
| Roman Walczyk | 1 | 103 000 Kč |
| Mgr. Taťána Reková, MgA | 1 | 103 000 Kč |
| Rotary klub Ostrava, zapsaný spolek | 1 | 100 000 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 2 | 4 162 Kč |
| Zdravá vařečka - školní jídelna - vývařovna s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| STOLAŘSTVÍ MaJaMi, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 2 | 757 100 Kč |
| Energie | 3 | 746 096 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 652 394 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 533 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 464 510 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 278 890 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 255 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 195 503 Kč |
| Nábytek | 2 | 191 014 Kč |
| Hudební nástroje | 1 | 149 000 Kč |
| Telco | 1 | 140 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 122 089 Kč |
| Kancelář | 1 | 111 983 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 100 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 85 220 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 52 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 29 | 5 130 446 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 652 394 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 744 000 Kč |
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 3 | 652 394 Kč |
| Advokátní kancelář Klega | 1 | 605 000 Kč |
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 533 000 Kč |
| TECHARTSTAV a.s. | 2 | 486 410 Kč |
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 2 | 334 510 Kč |
| Rotary klub Ostrava, zapsaný spolek | 2 | 250 000 Kč |
| Daniel Vantuch | 2 | 227 089 Kč |
| Mgr. Jan Petro | 1 | 195 503 Kč |
| IKEA Česká republika, s.r.o. | 2 | 192 854 Kč |
| 1 | 152 100 Kč | |
| Jiří Malec | 1 | 150 000 Kč |
| Lukáš Fiedor | 1 | 149 000 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 140 000 Kč |
| Zdravá vařečka - školní jídelna - vývařovna s.r.o. | 1 | 130 000 Kč |
| Karel Schuster | 1 | 127 050 Kč |
| Jakub Vala | 1 | 122 089 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 111 983 Kč |
| Netfox s.r.o. | 1 | 85 220 Kč |
| PROMOS ALFA, spol. s r.o. | 1 | 85 193 Kč |
| Aleš Nečas | 1 | 52 000 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 2 096 Kč |
| Mgr. Taťána Reková, MgA | 1 | 350 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 3 800 928 Kč |
| Stroje a zařízení | 9 | 2 801 000 Kč |
| Kancelář | 9 | 1 062 158 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 180 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 149 060 Kč |
| IT Hardware | 1 | 83 673 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 58 500 Kč |
| Energie | 2 | 6 551 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 13 | 4 418 589 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TECHARTSTAV a.s. | 1 | 2 416 482 Kč |
| PETROF, spol. s r.o. | 1 | 809 000 Kč |
| ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o. | 1 | 319 165 Kč |
| Rotary klub Ostrava, zapsaný spolek | 1 | 180 000 Kč |
| Pavel Vantuch | 1 | 166 290 Kč |
| TEMEX, spol. s r.o. | 1 | 149 060 Kč |
| 1 | 141 300 Kč | |
| Daniel Vantuch | 1 | 88 569 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 83 673 Kč |
| Oldřich Horkel | 1 | 58 500 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 6 551 Kč |
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| STOLAŘSTVÍ MaJaMi, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 79 | 16 952 122 Kč |
| Hudební nástroje | 9 | 1 341 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 17 | 470 800 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 149 575 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 128 890 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 75 867 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 73 000 Kč |
| Energie | 1 | 2 095 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 12 | 1 118 830 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 5 | 1 109 055 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 75 867 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 6 | 1 184 922 Kč |
| Mgr. Jan Petro | 1 | 195 503 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 185 600 Kč |
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 2 | 149 575 Kč |
| Lukáš Fiedor | 1 | 149 000 Kč |
| IKEA Česká republika, s.r.o. | 1 | 128 890 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 109 166 Kč |
| muzikant.cz s.r.o. | 1 | 74 000 Kč |
| Lukáš Kania | 1 | 73 000 Kč |
| Aleš Nečas | 1 | 52 000 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 2 095 Kč |
| Ostravské vodárny a kanalizace a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 17,39 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 53 | 4 998 267 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 18 | 3 139 000 Kč |
| Nábytek | 19 | 1 866 266 Kč |
| IT Hardware | 17 | 1 436 367 Kč |
| Telco | 9 | 1 120 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 9 | 618 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 156 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 150 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 18 004 Kč |
| Energie | 2 | 2 797 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 19 | 1 696 418 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Zábřeh, Kpt. Vajdy 1a, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lukáš Kania | 1 | 260 000 Kč |
| Igor Skotnica, daňový poradce, s.r.o. | 1 | 156 000 Kč |
| Rotary klub Ostrava, zapsaný spolek | 1 | 150 000 Kč |
| Jiří Malec | 1 | 150 000 Kč |
| Antonín Němec | 2 | 147 140 Kč |
| Karel Schuster | 1 | 127 050 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 111 983 Kč |
| Netfox s.r.o. | 1 | 85 220 Kč |
| PROMOS ALFA, spol. s r.o. | 1 | 85 193 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 83 673 Kč |
| IKEA Česká republika, s.r.o. | 1 | 63 964 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 18 004 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 2 095 Kč |
| ALPIQ ENERGY SE | 1 | 702 Kč |
| 1 | 330 Kč | |
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 1 | 64 Kč |
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 140 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 50 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 0 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 9 | 348 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 140 000 Kč |
| Hromoelektro s.r.o. | 1 | 98 000 Kč |
| Mišun & Mišun STŘECHY s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 5 | 50 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 476 000 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 350 000 Kč |
| Energie | 3 | 250 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 93 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 11 | 1 169 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hotel Duo a.s. | 1 | 330 000 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 250 000 Kč |
| Sdružení Camerata Janáček, z. s. | 1 | 93 000 Kč |
| Rostislav Slončík | 1 | 85 000 Kč |
| Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o. | 1 | 61 000 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Matěj Voda | 1 | 0 Kč |
| MOST ProTibet, o. p. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 72,73 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 41 | 10 896 800 Kč |
| Dary a dotace | 49 | 6 222 240 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 41 | 4 814 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 1 192 479 Kč |
| Energie | 5 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 11 | 454 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HS OSTRAVA s.r.o. | 1 | 180 000 Kč |
| Rotary klub Ostrava, zapsaný spolek | 1 | 160 000 Kč |
| Rostislav Slončík | 2 | 114 620 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 2 | 0 Kč |
| Igor Skotnica, daňový poradce, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 147 | 8 428 315 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 42 | 4 427 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 5 | 522 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| One Energy & One Mobile a.s. | 2 | 250 000 Kč |
| MOST ProTibet, o. p. s. | 2 | 187 850 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 84 700 Kč |