Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.1992 |
| IČO | 00875295 |
| Datová schránka | upjk6nd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1549 smluv za celkem 970 mil. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
19,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,73 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 24 | 8 039 283 Kč |
| Zdravotnictví | 9 | 7 414 386 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 3 627 804 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 10 | 2 666 483 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 810 700 Kč |
| Zdravotnický materiál | 3 | 590 599 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 463 106 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 130 390 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 102 534 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 48 400 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Slaný | 5 | 42 000 000 Kč |
| Nemocnice Slaný | 93 | 34 200 561 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 18 | 1 440 568 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 3 | 810 700 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 2 | 202 248 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Slaný | 140 | 122 805 675 Kč |
| Město Slaný | 3 | 22 000 000 Kč |
| Středočeský kraj | 4 | 2 746 400 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 27 | 2 328 499 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 798 600 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 2 | 556 600 Kč |
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,71 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Slaný | 112 | 31 111 553 Kč |
| Město Slaný | 3 | 22 150 000 Kč |
| Středočeský kraj | 5 | 5 752 800 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 8 | 2 389 750 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 968 000 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 11 | 806 448 Kč |
| Ústav pro péči o matku a dítě | 1 | 0 Kč |
| Sandoz s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,18 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 45 224 960 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 20 000 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 19 153 267 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 14 066 855 Kč |
| Leciva | 106 | 13 135 703 Kč |
| Dary a dotace | 8 | 7 557 838 Kč |
| Zdravotnictví | 18 | 5 339 776 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 1 511 290 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 822 151 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 753 830 Kč |
| Právní služby | 3 | 652 598 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 508 200 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 471 900 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 453 646 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 391 798 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 227 639 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 111 320 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 19 239 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 5 600 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 1 236 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Slaný | 149 | 116 242 086 Kč |
| Město Slaný | 2 | 50 000 000 Kč |
| Středočeský kraj | 5 | 5 803 338 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 27 | 2 252 086 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 5 | 1 754 500 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 2 | 173 149 Kč |
| Národní ústav duševního zdraví | 1 | 5 600 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,15 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,56 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 4 | 101 219 664 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 57 944 480 Kč |
| Zdravotnictví | 14 | 18 510 860 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 15 558 130 Kč |
| Leciva | 111 | 12 903 823 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 11 530 306 Kč |
| IT Hardware | 1 | 9 150 988 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 3 | 7 228 921 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 4 491 527 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 3 371 000 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 2 743 300 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 1 511 290 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 1 341 890 Kč |
| Zdravotnický materiál | 3 | 454 051 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 356 180 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 162 624 Kč |
| Odpady | 2 | 96 558 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 3 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Slaný | 153 | 242 455 408 Kč |
| Město Slaný | 1 | 14 889 000 Kč |
| Středočeský kraj | 3 | 5 742 800 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 17 | 1 291 283 Kč |
| Město Louny | 1 | 250 000 Kč |
| NIMOTECH, s.r.o. | 1 | 162 624 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 1 | 77 330 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
30 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,96 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,60 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,53 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 136 | 20 402 631 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 5 682 644 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 4 650 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 4 326 311 Kč |
| Zdravotní péče | 3 | 2 517 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 381 280 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 1 948 100 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 569 154 Kč |
| IT | 3 | 950 041 Kč |
| Telco | 1 | 924 880 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 832 238 Kč |
| Zdravotnický materiál | 3 | 518 349 Kč |
| Zdravotnictví | 18 | 363 829 Kč |
| Sociální služby | 2 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Slaný | 139 | 36 067 247 Kč |
| Středočeský kraj | 7 | 6 023 073 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 4 | 2 250 600 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 23 | 1 930 316 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 1 | 206 594 Kč |
| Město Kralupy nad Vltavou | 1 | 200 000 Kč |
| Město Louny | 1 | 200 000 Kč |
| NIMOTECH, s.r.o. | 1 | 189 728 Kč |
| Gymnázium Václava Beneše Třebízského, Slaný, Smetanovo nám. 1310 | 1 | 58 500 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 8 | 0 Kč |
| Město Slaný | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Slaný | 49 | 11 058 812 Kč |
| Gilead Sciences s.r.o. | 14 | 6 464 666 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 41 | 5 878 603 Kč |
| Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 5 682 644 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 25 | 3 886 415 Kč |
| VMS projekt s.r.o. | 1 | 2 381 280 Kč |
| František Moulis | 1 | 2 294 160 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 2 032 151 Kč |
| Alfa Omega Jobs CZ s.r.o. | 1 | 1 948 100 Kč |
| Fresenius Kabi s.r.o. | 14 | 1 161 709 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 924 880 Kč |
| Zich a spol., s.r.o. | 1 | 832 238 Kč |
| Bracco Imaging Czech s.r.o. | 4 | 756 271 Kč |
| STAPRO s. r. o. | 2 | 594 213 Kč |
| PHARMOS, a.s. | 6 | 529 422 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 355 828 Kč |
| Alliance Healthcare s.r.o. | 1 | 149 815 Kč |
| TRIGON PLUS s.r.o. | 1 | 106 359 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 1 | 75 531 Kč |
| BEZNOSKA, s.r.o. | 1 | 12 260 Kč |
| Blue Care s.r.o. | 1 | 700 Kč |
| Arthrex s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| IQVIA RDS Czech Republic s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Sandoz s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,78 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,68 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 104 | 10 501 749 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 6 233 732 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 3 373 674 Kč |
| Zdravotnictví | 11 | 1 524 483 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 1 148 290 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 485 677 Kč |
| IT | 2 | 435 600 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 212 960 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 148 921 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 104 060 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 96 577 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 15 016 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 11 000 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 0 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Slaný | 3 | 18 119 615 Kč |
| Nemocnice Slaný | 86 | 13 435 364 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 46 | 4 400 459 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 3 012 077 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 2 | 1 004 300 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 | 253 701 Kč |
| BAYER s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Město Kralupy nad Vltavou | 1 | 50 000 Kč |
| IQVIA RDS Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,89 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 56 875 514 Kč |
| IT | 5 | 13 426 160 Kč |
| Leciva | 59 | 6 384 855 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 424 734 Kč |
| Zdravotnictví | 13 | 2 170 275 Kč |
| Chemické výrobky | 3 | 2 137 943 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 985 167 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 1 016 400 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 992 200 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 909 685 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 390 830 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 273 460 Kč |
| Právní služby | 1 | 1 815 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Slaný | 1 | 54 057 127 Kč |
| Nemocnice Slaný | 70 | 29 904 915 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 32 | 2 629 498 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 2 518 400 Kč |
| Město Louny | 2 | 299 987 Kč |
| BAYER s.r.o. | 1 | 121 617 Kč |
| Icon Clinical Research s.r.o. | 1 | 73 810 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,98 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,10 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 82 | 8 311 621 Kč |
| IT | 7 | 7 796 057 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 5 909 540 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 502 048 Kč |
| Energie | 1 | 314 329 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 310 365 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 241 942 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 162 745 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 41 136 Kč |
| Odpady | 2 | 27 780 Kč |
| IT Hardware | 1 | 24 200 Kč |
| Zdravotní péče | 3 | 6 050 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 48 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 32 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Slaný | 76 | 15 140 846 Kč |
| Město Slaný | 1 | 4 499 540 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 37 | 3 070 711 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 1 260 000 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 1 | 171 215 Kč |
| Město Louny | 1 | 100 000 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 96 000 Kč |
| Město Kralupy nad Vltavou | 1 | 50 000 Kč |
| IQVIA RDS Czech Republic s.r.o. | 1 | 47 088 Kč |
| Z.V.T. s.r.o. | 2 | 16 940 Kč |
| CATERING BENDA JAN s.r.o. | 1 | 15 016 Kč |
| Zvídavý LVÍČEK z. s. | 1 | 3 630 Kč |
| Zvídavý mraveneček z. s. | 1 | 3 630 Kč |
| Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu | 1 | 0 Kč |
| Mediclinic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Penta Clinic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Slaný | 53 | 9 648 099 Kč |
| STAPRO s. r. o. | 2 | 4 941 186 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 28 | 3 842 994 Kč |
| STORAGE ONE, a.s. | 2 | 2 075 510 Kč |
| Bracco Imaging Czech s.r.o. | 4 | 897 840 Kč |
| Fresenius Kabi s.r.o. | 8 | 787 176 Kč |
| FOMEI s.r.o. | 1 | 429 550 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 6 | 418 836 Kč |
| RSM Payroll Centre CZ s.r.o. | 1 | 349 811 Kč |
| GE HealthCare Česká republika,s.r.o. | 1 | 310 365 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 1 | 283 745 Kč |
| MSM, spol. s r.o. | 2 | 243 210 Kč |
| PHARMOS, a.s. | 3 | 191 904 Kč |
| ML Strategy s.r.o. | 1 | 162 745 Kč |
| Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 145 942 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 2 | 27 780 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 1 | 24 200 Kč |
| PAX krematorium s.r.o. | 2 | 6 050 Kč |
| FACSON, spol. s r.o. | 1 | 1 920 Kč |
| Školní jídelna Slaný, Na Sadech 1238, okres Kladno | 1 | 48 Kč |
| Chirurgie Slaný s.r.o. | 1 | 32 Kč |
| Novo Nordisk s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu | 1 | 0 Kč |
| Mediclinic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| AstraZeneca Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SEKK spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Trojan Karel, JUDr.,CSc., advokát | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,73 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,88 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 10 000 000 Kč |
| Leciva | 71 | 7 257 503 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 3 565 680 Kč |
| Zdravotnictví | 10 | 1 920 512 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 255 375 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 447 700 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 290 400 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 287 027 Kč |
| IT | 3 | 186 340 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 100 242 Kč |
| Nábytek | 1 | 82 140 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 77 367 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Slaný | 99 | 12 053 375 Kč |
| Město Slaný | 1 | 10 000 000 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 3 115 680 Kč |
| Novartis s.r.o. | 3 | 786 064 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 7 | 519 155 Kč |
| Město Louny | 1 | 200 000 Kč |