Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.08.2018 |
| IČO | 02006154 |
| Datová schránka | yi5ifak |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 212 smluv za celkem 2 mld. Kč;
19 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 9 801 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 5 880 600 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 695 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 21 936 090 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 7 535 517 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GMtech s.r.o. | 13 | 29 471 607 Kč |
| MOVISIO s.r.o. | 5 | 7 048 492 Kč |
| GEODROM s.r.o. | 1 | 11 253 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,34 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 1 328 652 054 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 8 | 93 526 103 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 4 961 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 494 592 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 3 | 747 780 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 300 080 Kč |
| Zemědělství | 1 | 147 620 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 14 | 1 308 623 015 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 108 348 754 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 9 302 480 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 2 507 120 Kč |
| Archeologický ústav AV ČR, Brno, v. v. i. | 3 | 747 780 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 300 080 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 185 099 322 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 14 216 697 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 5 684 701 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 96 800 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pardubický kraj | 1 | 114 816 658 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 74 851 317 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 11 | 8 477 490 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 3 881 075 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 3 | 2 248 180 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 822 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GMtech s.r.o. | 28 | 205 097 519 Kč |
| GEODROM s.r.o. | 4 | 177 179 158 Kč |
| GEOVAP, spol. s r.o. | 1 | 114 816 658 Kč |
| Geodézie Východní Čechy spol. s r.o. | 1 | 114 816 658 Kč |
| Majetkoprávní agentura s.r.o. | 4 | 58 631 574 Kč |
| 1. Geo, spol. s r.o. | 2 | 58 213 410 Kč |
| ZNALCI A ODHADCI - znalecký ústav, spol. s r.o. | 2 | 58 213 410 Kč |
| Dopravoprojekt Brno a.s. | 2 | 58 213 410 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 73 492 646 Kč |
| Dary a dotace | 36 | 36 349 489 Kč |
| IT | 3 | 23 570 316 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 19 840 370 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 12 | 5 931 928 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 2 004 396 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 1 771 150 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 604 999 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 508 200 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 116 160 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 29 | 65 870 331 Kč |
| Správa silnic Královéhradeckého kraje | 2 | 22 989 516 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 17 941 517 Kč |
| Pardubický kraj | 5 | 13 634 280 Kč |
| Královéhradecký kraj | 2 | 6 974 682 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 604 999 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 508 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GMtech s.r.o. | 46 | 128 523 525 Kč |
| Geodézie Východní Čechy spol. s r.o. | 5 | 44 854 095 Kč |
| Majetkoprávní agentura s.r.o. | 3 | 32 843 855 Kč |
| GEOVAP, spol. s r.o. | 3 | 12 705 000 Kč |
| GEODROM s.r.o. | 4 | 12 705 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 248 562 205 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 23 | 26 884 778 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 4 061 244 Kč |
| IT | 2 | 2 093 663 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecký kraj | 1 | 196 278 444 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 43 560 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 31 | 38 855 429 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 2 908 017 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GMtech s.r.o. | 36 | 281 601 890 Kč |
| GEODÉZIE - TOPOS a.s. | 1 | 43 560 000 Kč |
| GT ATELIÉR GEODÉZIE, spol. s r.o. | 1 | 43 560 000 Kč |
| SUDOP PRAHA a.s. | 1 | 43 560 000 Kč |
| Plavec - Michalec s.r.o. | 1 | 43 560 000 Kč |
| GB-geodezie, spol. s r.o. | 1 | 43 560 000 Kč |
| allGEO s.r.o. | 1 | 43 560 000 Kč |
| Geodetická kancelář Nedoma & Řezník, s.r.o. | 1 | 43 560 000 Kč |
| AZIMUT CZ s.r.o. | 1 | 43 560 000 Kč |
| M. Částka, s.r.o. | 1 | 43 560 000 Kč |
| GEOVIA s.r.o. | 1 | 43 560 000 Kč |
| PUDIS a.s. | 1 | 43 560 000 Kč |
| Geodézie Východní Čechy spol. s r.o. | 1 | 43 560 000 Kč |
| T-MAPY spol. s r.o. | 1 | 43 560 000 Kč |
| GRID, a.s. | 1 | 43 560 000 Kč |
| GEOŠRAFO, s.r.o. | 1 | 43 560 000 Kč |
| GEODROM s.r.o. | 2 | 18 672 720 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 206 888 039 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 36 | 104 726 468 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 24 | 48 064 267 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 251 387 Kč |
| IT | 3 | 1 463 253 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 772 491 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pardubický kraj | 1 | 203 794 250 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 33 | 53 393 799 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 50 759 500 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 2 251 387 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GMtech s.r.o. | 36 | 310 198 936 Kč |
| GEOVAP, spol. s r.o. | 1 | 203 794 250 Kč |
| GEODROM s.r.o. | 1 | 203 794 250 Kč |
| Geodézie Východní Čechy spol. s r.o. | 1 | 203 794 250 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 53,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 366 | 958 972 288 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 7 998 100 Kč |
| IT | 5 | 7 638 307 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 2 306 260 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 236 080 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 95 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 10 306 357 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 5 666 430 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 2 331 670 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 2 306 260 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 2 170 740 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 95 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GMtech s.r.o. | 13 | 22 876 457 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 298 | 10 294 485 667 Kč |
| IT | 90 | 230 879 193 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 11 | 4 460 738 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 17 | 2 556 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 11 328 020 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 7 659 300 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 598 285 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 592 900 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 87 120 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GMtech s.r.o. | 16 | 20 265 625 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GMtech s.r.o. | 3 | 0 Kč |