Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 25.09.2013 |
| IČO | 02134683 |
| Datová schránka | xb82f3c |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 12 smluv za celkem 3 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 2 254 200 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Šlapanice | 2 | 2 254 200 Kč |
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KULHÁNEK & DRÁPAL s.r.o. | 3 | 2 254 200 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 11 346 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 75 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KULHÁNEK & DRÁPAL s.r.o. | 1 | 75 020 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 222 405 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 1 307 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 222 405 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 1 307 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KULHÁNEK & DRÁPAL s.r.o. | 3 | 223 713 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Mikuláškovo nám., příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KULHÁNEK & DRÁPAL s.r.o. | 2 | 300 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Šikulka, Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KULHÁNEK & DRÁPAL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Šikulka, Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 239 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 239 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KULHÁNEK & DRÁPAL s.r.o. | 1 | 239 580 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 16 | 2 387 926 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 78 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KULHÁNEK & DRÁPAL s.r.o. | 1 | 78 000 Kč |