Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 06.02.2014 |
| IČO | 02632195 |
| Datová schránka | rr8ckrj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 157 smluv za celkem 1 mld. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
13 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 162 142 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 6 | 110 136 674 Kč |
| Město Odry | 1 | 23 100 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KP REVITAL s.r.o. | 7 | 133 237 195 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 232 744 361 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 18 | 251 158 319 Kč |
| Město Odry | 1 | 22 577 956 Kč |
| Statutární město Havířov | 2 | 14 509 963 Kč |
| Město Bohumín | 3 | 5 527 668 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 426 899 Kč |
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 1 | 75 147 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KP REVITAL s.r.o. | 27 | 294 275 952 Kč |
| Ing. Kamil Košťál | 1 | 75 147 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 221 022 885 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 12 522 222 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 616 426 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 11 | 130 490 129 Kč |
| Statutární město Havířov | 4 | 113 110 459 Kč |
| Jezdecký klub Baník Ostrava | 1 | 20 174 260 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 18 220 649 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, příspěvková organizace | 1 | 81 591 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KP REVITAL s.r.o. | 19 | 282 077 088 Kč |
| Jezdecký klub Baník Ostrava | 1 | 20 174 260 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 30 | 199 182 868 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 28 033 087 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 18 | 176 553 696 Kč |
| Město Bohumín | 6 | 27 382 309 Kč |
| Město Odry | 10 | 13 652 677 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KP REVITAL s.r.o. | 34 | 217 588 682 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 54 791 007 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 6 823 153 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 12 | 44 015 946 Kč |
| Město Bohumín | 4 | 17 932 777 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 2 | 270 437 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 3 | - 535 365 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KP REVITAL s.r.o. | 21 | 61 683 795 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 171 622 233 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 535 471 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 17 | 127 673 763 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 4 | 44 483 941 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KP REVITAL s.r.o. | 21 | 172 157 705 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 47 429 545 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 5 | 29 774 077 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 9 404 160 Kč |
| Statutární město Havířov | 2 | 7 113 836 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 583 354 Kč |
| Základní škola Ostrava-Stará Bělá | 2 | 567 523 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 130 956 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KP REVITAL s.r.o. | 14 | 47 573 905 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 14 386 509 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajské středisko volného času JUVENTUS, Karviná, příspěvková organizace | 3 | 11 191 071 Kč |
| Ing. Lucie Tichá | 1 | 1 999 587 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 1 374 568 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KP REVITAL s.r.o. | 7 | 14 565 226 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 26 855 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 4 | 25 173 873 Kč |
| Město Frýdlant nad Ostravicí | 1 | 1 981 455 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KP REVITAL s.r.o. | 5 | 27 155 329 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 25 447 983 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 3 | 25 447 983 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KP REVITAL s.r.o. | 3 | 25 447 983 Kč |