Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 27.02.2014 |
| IČO | 02716828 |
| Datová schránka | at6d9mg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 217 smluv za celkem 895 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
12 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 690 887 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 14 | 1 | 41 641 252 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 | 33 328 933 Kč |
| Městská část Praha 5 | 1 | 10 758 359 Kč |
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 2 | 8 880 915 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 1 138 442 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 704 700 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | - 541 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANABAU s.r.o. | 12 | 96 452 060 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 238 094 719 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 5 | 3 269 284 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 152 249 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 112 074 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 89 599 963 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 8 | 62 699 192 Kč |
| MĚSTO ČERNOŠICE | 1 | 26 468 207 Kč |
| Městská část Praha 10 | 7 | 22 397 144 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 4 | 13 311 190 Kč |
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 9 | 11 197 640 Kč |
| Městská část Praha - Újezd | 1 | 8 277 445 Kč |
| Statutární město Kladno | 1 | 5 104 063 Kč |
| Městská část Praha-Čakovice | 1 | 1 711 262 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 2 | 1 343 955 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 1 091 129 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 621 819 Kč |
| ACTON s.r.o. | 1 | 499 111 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 122 796 Kč |
| Botanická zahrada hl. m. Prahy | 1 | 116 765 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 112 074 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANABAU s.r.o. | 44 | 244 673 753 Kč |
| NEPRO stavební a.s. | 1 | 89 599 963 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 499 111 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 202 909 207 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 47 | 13 094 213 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 1 075 973 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 5 | 121 359 701 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 4 | 30 529 245 Kč |
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 8 | 28 884 755 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 5 | 20 765 934 Kč |
| Městská část Praha - Újezd | 1 | 6 653 546 Kč |
| Městská část Praha 14 | 2 | 6 360 231 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 5 190 619 Kč |
| Městská část Praha 10 | 4 | 3 707 657 Kč |
| Městská část Praha 3 | 6 | 976 638 Kč |
| Základní škola Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 18/2500 | 1 | 471 417 Kč |
| MANABAU s.r.o. | 1 | 344 136 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 162 025 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 144 958 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 69 494 Kč |
| Statutární město Kladno | 1 | 62 539 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANABAU s.r.o. | 44 | 225 399 258 Kč |
| Antonín Fabián | 1 | 27 830 000 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 344 136 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 117 904 542 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 394 031 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 389 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 1 | 33 759 392 Kč |
| MĚSTO ČERNOŠICE | 4 | 24 511 534 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 23 527 729 Kč |
| Městská část Praha 3 | 6 | 15 896 573 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 4 | 11 751 770 Kč |
| Městská část Praha 10 | 4 | 7 234 378 Kč |
| Městská část Praha - Újezd | 1 | 2 363 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANABAU s.r.o. | 21 | 119 044 836 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 23 527 729 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 83 547 557 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 78 | 48 975 419 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 23 | 12 123 614 Kč |
| Energie | 1 | 465 934 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 40 421 582 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 31 333 431 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 3 | 9 970 566 Kč |
| Městská část Praha 3 | 3 | 2 921 638 Kč |
| Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | 1 | 465 934 Kč |
| Botanická zahrada hl. m. Prahy | 2 | 315 086 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANABAU s.r.o. | 12 | 85 428 237 Kč |
| IWU, s.r.o. | 1 | 36 802 922 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 22 738 291 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 3 681 310 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 113 011 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 10 786 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | 3 | 9 199 700 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 5 428 704 Kč |
| Obec Nalžovice | 1 | 4 347 891 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 | 3 222 647 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 4 | 3 135 401 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 6 | 1 084 053 Kč |
| Ústav chemických procesů AV ČR, v. v. i. | 3 | 487 941 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 262 451 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANABAU s.r.o. | 22 | 27 168 788 Kč |
| Městská část Praha 3 | 6 | 1 084 053 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 52 467 995 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 917 325 Kč |
| Školení a kurzy | 12 | 665 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Botanická zahrada hl. m. Prahy | 2 | 11 191 865 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 10 224 986 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 8 487 584 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 | 7 844 388 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 7 248 342 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 | 3 449 002 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 - Dejvice, Studentská 10 | 2 | 2 645 260 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 11 | 2 043 027 Kč |
| Městská část Praha 10 | 2 | 1 376 568 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANABAU s.r.o. | 27 | 54 511 022 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 - Dejvice, Studentská 10 | 2 | 2 645 260 Kč |
| Městská část Praha 3 | 11 | 2 043 027 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 46 | 51 605 768 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 24 458 530 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 23 | 3 420 051 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 1 001 251 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 | 6 643 690 Kč |
| Botanická zahrada hl. m. Prahy | 1 | 6 515 298 Kč |
| Městská část Praha 2 | 3 | 6 473 147 Kč |
| Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | 1 | 2 176 935 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 4 | 2 022 031 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 875 356 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 2 | 1 449 459 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90 | 1 | 1 082 374 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 419 205 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANABAU s.r.o. | 15 | 28 657 496 Kč |
| Městská část Praha 3 | 4 | 2 022 031 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 25 464 051 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 238 370 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 5 | 8 703 899 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 6 030 962 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 3 | 5 549 598 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90 | 1 | 3 324 361 Kč |
| Městská část Praha 22 | 1 | 2 093 601 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 1 | 181 569 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANABAU s.r.o. | 12 | 25 883 989 Kč |
| Městská část Praha 3 | 4 | 8 465 529 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 6 030 962 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 15 158 122 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 23 | 7 072 818 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 3 | 2 | 10 304 087 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 2 | 3 050 668 Kč |
| Městská část Praha 22 | 1 | 1 803 367 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 1 | 116 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANABAU s.r.o. | 6 | 15 274 524 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 116 402 Kč |