Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.04.2015 |
| IČO | 03997286 |
| Datová schránka | 49p2ta2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 42 smluv za celkem 163 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 28 812 723 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 3 | 16 129 628 Kč |
| Statutární město Havířov | 2 | 7 920 401 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 | 5 718 105 Kč |
| Město Frýdlant nad Ostravicí | 2 | - 955 411 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MVEX stavby s.r.o. | 10 | 28 812 723 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 62 275 746 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 11 | 47 300 942 Kč |
| Město Frýdlant nad Ostravicí | 1 | 11 487 740 Kč |
| Statutární město Havířov | 2 | 3 487 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MVEX stavby s.r.o. | 14 | 62 275 746 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 24 553 813 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 4 965 962 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Frýdlant nad Ostravicí | 2 | 19 180 203 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 5 373 610 Kč |
| Obec Ostravice | 2 | 4 965 962 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MVEX stavby s.r.o. | 6 | 29 519 775 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 31 286 067 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 4 | 29 128 973 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 2 157 094 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MVEX stavby s.r.o. | 5 | 31 286 067 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 171 | 745 828 413 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 9 058 179 Kč |
| Statutární město Ostrava | 5 | 2 128 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MVEX stavby s.r.o. | 6 | 11 186 665 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hlučín | 1 | 110 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hlučín | 1 | 110 080 Kč |
| MVEX stavby s.r.o. | 1 | 110 080 Kč |