Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jarmila Chlopková
změna 18.06.2017
| Založeno | 09.07.2015 |
| IČO | 04187997 |
| Datová schránka | 8987xct |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 147 smluv za celkem 23 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
6,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPORT MEXIKO z.s. | 1 | 2 100 Kč |
| Prádelna PRAPOS s.r.o. | 1 | 50 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 2 | 2 150 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 2 | 459 715 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 422 280 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 315 931 Kč |
| IT Hardware | 1 | 169 439 Kč |
| Zemědělství | 2 | 76 300 Kč |
| Technické služby | 1 | 56 000 Kč |
| Energie | 2 | 4 162 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 3 234 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 2 100 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 47 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 2 | 422 280 Kč |
| Luboš Sejkora | 1 | 295 082 Kč |
| Charita sv. Alexandra | 2 | 282 729 Kč |
| Miroslav Bočinský | 2 | 274 150 Kč |
| VAN-TEC MEDICAL s.r.o. | 1 | 206 910 Kč |
| Libor Ferfecký | 1 | 169 439 Kč |
| Tomáš Maštera | 3 | 87 300 Kč |
| Petr Haltof | 2 | 67 010 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 56 000 Kč |
| POS Office s.r.o. | 1 | 13 000 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 2 | 4 162 Kč |
| Peandre s.r.o. | 1 | 3 234 Kč |
| SPORT MEXIKO z.s. | 1 | 2 100 Kč |
| Prádelna PRAPOS s.r.o. | 1 | 47 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 19 | 1 461 164 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 422 280 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 6 | 10 444 804 Kč |
| Práce při dokončování budov | 15 | 3 336 783 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 439 156 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 243 479 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 134 551 Kč |
| Zemědělství | 2 | 63 500 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 13 000 Kč |
| Energie | 2 | 4 506 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 3 | 10 326 971 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 9 887 815 Kč |
| Mateřská škola Ostrava, Špálova 32, příspěvková organizace | 1 | 9 887 815 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Komerční 22a, příspěvková organizace | 1 | 9 887 815 Kč |
| Mateřská škola Ostrava - Vítkovice, Prokopa Velikého 37, příspěvková organizace | 1 | 9 887 815 Kč |
| JKE-STŘECHSTAV s.r.o. | 3 | 344 496 Kč |
| SIMACEK HS, spol. s r.o. | 1 | 249 846 Kč |
| Luboš Sejkora | 3 | 188 189 Kč |
| Peandre s.r.o. | 2 | 134 551 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 1 | 127 746 Kč |
| Petr Haltof | 2 | 71 680 Kč |
| Miroslav Tomaľa | 1 | 65 490 Kč |
| Tomáš Maštera | 2 | 63 500 Kč |
| VEBEKA, spol. s r.o. | 1 | 55 290 Kč |
| R&V účetní kancelář s.r.o. | 1 | 13 000 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 4 506 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rodinné a komunitní centrum Chaloupka z.s. | 1 | 9 887 815 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 20 | 1 318 293 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 439 156 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 8 | 447 038 Kč |
| Energie | 2 | 6 551 Kč |
| Odpady | 8 | 3 532 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 52 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 45 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| complete offer s.r.o. | 1 | 326 171 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 78 517 Kč |
| Petr Haltof | 6 | 42 350 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 6 551 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 3 532 Kč |
| Základní škola Slezská Ostrava, Bohumínská 72, příspěvková organizace | 1 | 52 Kč |
| Prádelna PRAPOS s.r.o. | 1 | 45 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 13 | 457 218 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 29,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 7 | 412 741 Kč |
| Nábytek | 1 | 240 586 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 186 174 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 66 400 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 60 500 Kč |
| Zemědělství | 1 | 56 600 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 40 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 40 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Mrázek | 2 | 329 362 Kč |
| VAN-TEC MEDICAL s.r.o. | 1 | 240 586 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 3 | 186 174 Kč |
| David Palacký | 1 | 66 400 Kč |
| Pavel Šomek | 1 | 65 229 Kč |
| Velkoobchod Zajac, s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Tomáš Maštera | 1 | 56 600 Kč |
| Petr Haltof | 2 | 18 150 Kč |
| Základní škola Slezská Ostrava, Bohumínská 72, příspěvková organizace | 2 | 40 Kč |
| Prádelna PRAPOS s.r.o. | 2 | 40 Kč |
| Ing. Dagmar Smolková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 14 | 836 907 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 186 174 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 767 630 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 612 973 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 16 | 119 650 Kč |
| Zemědělství | 2 | 74 130 Kč |
| Energie | 1 | 2 095 Kč |
| Úklidové služby | 29 | 961 Kč |
| Služby závodních jídelen | 22 | 678 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 5 | 1 881 950 Kč |
| Základní škola Slezská Ostrava, Bohumínská 72, příspěvková organizace | 2 | 363 034 Kč |
| Petr Haltof | 3 | 100 193 Kč |
| Tomáš Maštera | 2 | 74 130 Kč |
| Charita sv. Alexandra | 1 | 52 303 Kč |
| vydrová - roubal s.r.o. | 1 | 10 500 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 2 095 Kč |
| ALPIQ ENERGY SE | 1 | 702 Kč |
| Ing. Dagmar Smolková | 1 | 605 Kč |
| Prádelna PRAPOS s.r.o. | 1 | 38 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 1 767 630 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 13 | 603 600 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 114 320 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 8 | 1 242 031 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 1 083 880 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 494 366 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 73 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 2 | 1 347 346 Kč |
| Petr Dychus | 1 | 178 959 Kč |
| David Palacký | 1 | 73 900 Kč |
| Pavel Gregor | 1 | 55 960 Kč |
| T-WOOD s.r.o. | 1 | 51 941 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rodinné a komunitní centrum Chaloupka z.s. | 1 | 1 083 880 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 4 | 360 760 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 263 466 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 650 496 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 402 068 Kč |
| Kancelář | 1 | 98 378 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 72 236 Kč |
| Energie | 2 | 2 500 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 4 | 906 352 Kč |
| OVANET a.s. | 2 | 650 496 Kč |
| graseko, s.r.o. | 1 | 146 212 Kč |
| BENJAMÍN s.r.o. | 1 | 98 378 Kč |
| Luboš Sejkora | 1 | 72 236 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 1 851 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 649 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Karel Uher | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 650 496 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 7 | 319 326 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 255 856 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 29 | 1 264 495 Kč |
| Kancelář | 8 | 720 523 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 592 761 Kč |
| Zemědělství | 1 | 340 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 255 354 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 235 917 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 130 600 Kč |
| Energie | 4 | 2 571 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hybaj s.r.o. | 1 | 340 000 Kč |
| GATTOM - M.T.G. s.r.o. | 1 | 300 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 255 354 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 1 | 255 354 Kč |
| VAE THERM, spol. s r.o. | 1 | 235 917 Kč |
| VAN-TEC MEDICAL s.r.o. | 1 | 148 031 Kč |
| Luboš Sejkora | 1 | 130 600 Kč |
| SDO Technika s.r.o. | 1 | 130 317 Kč |
| David Palacký | 1 | 126 000 Kč |
| Promidi, s.r.o. | 2 | 101 727 Kč |
| VORWERK CS k.s. | 1 | 86 685 Kč |
| Sintaka Direct s.r.o. | 1 | 31 877 Kč |
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 1 | 1 724 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 847 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 15 | 1 633 726 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 255 354 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 36 | 9 334 193 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 382 861 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 169 959 Kč |
| Energie | 2 | 551 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 8 | 553 371 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 213 444 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 0 Kč |