Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. v insolvenci.
| Založeno | 05.11.2015 |
| IČO | 04543181 |
| Datová schránka | ts7bhpq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 77 smluv za celkem 124 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 5 597 119 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 856 299 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obvodní soud pro Prahu 1 | 4 | 4 241 076 Kč |
| Univerzita Karlova | 4 | 1 356 042 Kč |
| Městská část Praha-Ďáblice | 1 | 524 799 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 331 500 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BUILDER CONSTRUCTIONS s.r.o. | 11 | 6 453 418 Kč |
| PENTA TRADE spol. s r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| WANDEL CZECH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 19,05 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 31 109 117 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obvodní soud pro Prahu 1 | 1 | 17 707 222 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 4 836 709 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 2 919 899 Kč |
| Gymnázium, Praha 2, Botičská 1 | 2 | 1 994 626 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 1 527 946 Kč |
| Městská část Praha 7 | 4 | 1 041 071 Kč |
| Městská část Praha-Ďáblice | 1 | 822 738 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 258 906 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 0 Kč |
| Město Říčany | 1 | 0 Kč |
| Základní škola T.G. Masaryka v Praze 12 | 1 | 0 Kč |
| Rybka, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 0 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | - 95 379 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BUILDER CONSTRUCTIONS s.r.o. | 21 | 31 013 738 Kč |
| PENTA TRADE spol. s r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| WANDEL CZECH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 25 | 50 369 547 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 10 887 600 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 897 567 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 482 532 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 21 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 7 | 1 | 19 904 508 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 10 887 600 Kč |
| Rybka, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 5 977 906 Kč |
| Město Říčany | 8 | 5 628 009 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 1 | 4 466 023 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 4 356 000 Kč |
| Správa služeb hlavního města Prahy | 2 | 2 674 931 Kč |
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 2 | 2 479 120 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 2 | 1 803 735 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 1 796 356 Kč |
| Ministerstvo spravedlnosti | 2 | 1 563 230 Kč |
| Městská část Praha-Dubeč | 1 | 632 317 Kč |
| Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy | 2 | 522 900 Kč |
| Národní zemědělské muzeum, s.p.o. | 1 | 482 532 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 310 764 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 0 Kč |
| Základní škola T.G. Masaryka v Praze 12 | 1 | 0 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BUILDER CONSTRUCTIONS s.r.o. | 32 | 63 485 932 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 503 | 894 021 023 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 1 | 9 128 561 Kč |
| Rybka, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 5 983 656 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 371 075 Kč |
| Městská část Praha-Satalice | 5 | 2 231 011 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 2 103 386 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 596 759 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 585 963 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 262 783 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BUILDER CONSTRUCTIONS s.r.o. | 13 | 23 263 194 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 9 128 561 Kč |