Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 04.01.2017 |
| IČO | 05682827 |
| Datová schránka | fwa9han |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 123 smluv za celkem 718 mil. Kč;
27 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 106 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Kladno | 2 | 7 153 695 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 2 700 000 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 106 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OZ stavby s.r.o. | 5 | 9 960 175 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 55,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 35 017 067 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 2 | 1 022 298 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 96 800 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Kladno | 5 | 35 017 067 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 887 898 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 134 400 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 96 800 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OZ stavby s.r.o. | 9 | 36 136 165 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 20 012 039 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 11 | 1 107 150 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 885 021 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 254 100 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 248 534 Kč |
| Právní služby | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Kladno | 6 | 27 803 017 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 10 389 021 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 326 700 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 248 534 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OZ stavby s.r.o. | 13 | 38 858 021 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 15 334 131 Kč |
| Zemědělství | 5 | 5 656 242 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 2 | 2 783 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 850 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 4 | 29 317 075 Kč |
| Statutární město Kladno | 4 | 21 678 844 Kč |
| Lesní správa Lány | 6 | 5 839 642 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 2 783 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 850 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 108 815 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OZ stavby s.r.o. | 18 | 61 577 376 Kč |
| LESALOV s.r.o. | 1 | 2 743 857 Kč |
| Jihozápadní dřevařská a.s. | 1 | 2 743 857 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 405 804 393 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 21 | 19 389 490 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 587 818 Kč |
| Zemědělství | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Kladno | 3 | 394 208 129 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 11 596 263 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 587 818 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| Lesní správa Lány | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OZ stavby s.r.o. | 12 | 406 755 211 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 1 | 387 200 000 Kč |
| POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s. | 1 | 387 200 000 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 1 | 387 200 000 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 387 200 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 58,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 15 112 862 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 622 291 Kč |
| Právní služby | 6 | 544 500 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 242 000 Kč |
| Zemědělství | 4 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 8 130 302 Kč |
| Lesní správa Lány | 5 | 6 982 560 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 622 291 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 3 | 423 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OZ stavby s.r.o. | 12 | 16 158 653 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 58,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 37 676 295 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 262 570 Kč |
| Zemědělství | 4 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 4 | 30 595 915 Kč |
| Statutární město Kladno | 1 | 7 080 380 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 262 570 Kč |
| Lesní správa Lány | 4 | 0 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 0 Kč |
| TEPO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OZ stavby s.r.o. | 12 | 37 938 865 Kč |
| Společnost T.A.Q. s.r.o. | 2 | 24 448 050 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 42 830 360 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 8 012 295 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 428 224 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 429 550 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 213 445 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 106 279 Kč |
| Zemědělství | 2 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 7 | 42 591 673 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 1 344 310 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 475 737 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 429 550 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 240 875 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 213 445 Kč |
| Sportovní areály města Kladna s.r.o. | 1 | 106 279 Kč |
| Obec Chaloupky | 1 | 81 726 Kč |
| Lesní správa Lány | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OZ stavby s.r.o. | 16 | 45 483 594 Kč |
| Společnost T.A.Q. s.r.o. | 1 | 22 391 928 Kč |
| Obec Chaloupky | 1 | 81 726 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 27,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 45 940 621 Kč |
| Zemědělství | 92 | 28 281 209 Kč |
| Osobní vozidla | 36 | 6 711 512 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 12 | 45 649 063 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 291 558 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 149 677 Kč |
| Lesní správa Lány | 3 | 0 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OZ stavby s.r.o. | 18 | 46 090 298 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 225 | 3 117 512 524 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 16 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 6 | 10 745 444 Kč |
| Statutární město Kladno | 3 | 10 692 997 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 7 079 624 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 355 619 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OZ stavby s.r.o. | 12 | 28 873 683 Kč |