Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.05.2017 |
| IČO | 06094899 |
| Datová schránka | vg9iqca |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 575 smluv za celkem 635 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 142 712 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Letiště Ostrava, a.s. | 3 | 19 193 021 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 6 | 748 136 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba komunikací Ostrava, s.r.o. | 10 | 19 941 156 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,47 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 28 392 694 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 4 262 706 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 10 | 1 580 224 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 160 369 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 843 164 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 471 407 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 328 767 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 217 800 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 141 938 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 141 273 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 132 301 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 69 946 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Letiště Ostrava, a.s. | 8 | 30 872 332 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 67 | 19 682 909 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 573 251 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 217 800 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 19, příspěvková organizace | 1 | 141 273 Kč |
| Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 96 697 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba komunikací Ostrava, s.r.o. | 81 | 51 584 263 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,39 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 26 485 505 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 1 590 358 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 1 024 284 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 256 953 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 182 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 122 002 Kč |
| Technické služby | 2 | 68 389 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 43 | 18 024 275 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 11 | 16 467 979 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 3 925 760 Kč |
| Okresní soud v Ostravě | 1 | 241 696 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 1 | 182 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 122 002 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba komunikací Ostrava, s.r.o. | 59 | 38 963 712 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 9 321 554 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 516 693 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 314 267 Kč |
| Technické služby | 2 | 203 332 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 149 788 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 119 928 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 39 | 10 517 577 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 4 | 3 146 432 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 | 1 309 193 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 711 536 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Opravy a údržba komunikací Ostrava, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Technické služby, a.s. Slezská Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Karviná, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba komunikací Ostrava, s.r.o. | 52 | 15 684 738 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Allianz pojišťovna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,62 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 7 | 30 625 234 Kč |
| Stavebnictví | 29 | 19 660 310 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 669 297 Kč |
| Technické služby | 4 | 189 598 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 183 919 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 138 303 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 29 786 352 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 57 | 20 306 680 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 696 460 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 2 | 1 262 903 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 509 748 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba komunikací Ostrava, s.r.o. | 65 | 53 562 144 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 118 | 106 309 870 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 8 | 45 345 725 Kč |
| Technické služby | 15 | 16 552 617 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 108 495 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 60 623 808 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 40 | 9 232 608 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 3 | 2 613 560 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 700 000 Kč |
| Technické služby Karviná, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba komunikací Ostrava, s.r.o. | 50 | 74 169 976 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,37 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 110 | 225 902 008 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 111 | 85 204 854 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 28 991 702 Kč |
| Technické služby | 31 | 4 961 007 Kč |
| IT | 14 | 1 728 751 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 485 646 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 304 510 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 162 422 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 110 180 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 61 | 15 228 011 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 5 574 486 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 2 420 000 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 122 919 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Technické služby Karviná, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba komunikací Ostrava, s.r.o. | 73 | 23 345 416 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,30 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 843 | 1 101 927 115 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 125 | 458 867 244 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 38 | 137 937 692 Kč |
| Technické služby | 176 | 97 825 843 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 31 | 5 935 841 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 26 | 3 573 713 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 222 953 Kč |
| Zemědělství | 3 | 107 469 Kč |
| Úklidové služby | 37 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 59 941 699 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 64 | 17 453 064 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 5 136 984 Kč |
| Technické služby Karviná, a.s. | 2 | 222 953 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba komunikací Ostrava, s.r.o. | 77 | 82 754 699 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 983 | 9 351 826 511 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 667 | 511 330 161 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 243 | 212 975 531 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 381 | 143 055 893 Kč |
| Technické služby | 27 | 20 506 302 Kč |
| Pojišťovací služby | 31 | 5 262 387 Kč |
| Zemědělství | 40 | 2 372 328 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 14 | 1 525 742 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 659 618 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 564 417 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 433 422 Kč |
| Nábytek | 1 | 291 977 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 134 971 733 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 74 | 133 253 603 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 203 400 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba komunikací Ostrava, s.r.o. | 82 | 268 428 736 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 287 | 4 300 925 317 Kč |
| Technické služby | 1 581 | 848 112 884 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 199 | 27 685 302 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 29 | 6 478 168 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba komunikací Ostrava, s.r.o. | 29 | 6 478 168 Kč |