Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.10.2018 |
| IČO | 07506554 |
| Datová schránka | aa7kp9d |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 626 smluv za celkem 527 mil. Kč;
32 smluv má zásadní nedostatek;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 11 769 398 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 525 599 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 103 828 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Slaný | 2 | 12 294 997 Kč |
| Slavos Slaný, s.r.o. | 17 | 1 962 494 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slavos Slaný, s.r.o. | 2 | 12 294 997 Kč |
| STAVBA BARTOŠ s.r.o. | 1 | 1 070 943 Kč |
| WILO CS, s.r.o. | 1 | 239 277 Kč |
| Obec Žižice | 1 | 221 067 Kč |
| POKLOPSYSTEM s.r.o. | 1 | 131 469 Kč |
| Petr Kožený s.r.o. | 1 | 118 483 Kč |
| Endress + Hauser Czech s.r.o. | 1 | 103 828 Kč |
| Tennant Česká republika s.r.o. | 1 | 77 428 Kč |
| Obec Dřínov | 1 | 0 Kč |
| Obec Královice | 1 | 0 Kč |
| Jiří Hanzal | 1 | 0 Kč |
| Petr Bezděkovský | 1 | 0 Kč |
| Grant Thornton Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Středočeské vodárny, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Steiner & brokers, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HGS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Radek Vyšín | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 35 | 49 870 880 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 9 | 35 236 286 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 044 900 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 798 600 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 771 790 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 645 597 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 644 074 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 221 914 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 132 690 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 108 900 Kč |
| Nábytek | 1 | 79 331 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Voda | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slavos Slaný, s.r.o. | 79 | 84 475 192 Kč |
| Město Slaný | 6 | 11 234 908 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 109 190 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 23 500 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 11 | 28 452 406 Kč |
| Stavebnictví | 22 | 19 561 644 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 38 | 6 107 148 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 3 941 575 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 229 788 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 797 003 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 522 720 Kč |
| Zemědělství | 1 | 278 270 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 228 208 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 156 429 Kč |
| Telco | 1 | 120 528 Kč |
| Nábytek | 1 | 120 335 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 119 979 Kč |
| Odpady | 1 | 26 913 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slavos Slaný, s.r.o. | 65 | 44 509 603 Kč |
| Město Slaný | 9 | 12 998 244 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 228 208 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
26 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,98 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,73 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 72 | 38 209 855 Kč |
| Stavebnictví | 18 | 10 281 196 Kč |
| Telco | 10 | 1 315 009 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 653 400 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 550 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 414 700 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 379 491 Kč |
| Zemědělství | 1 | 278 270 Kč |
| Odpady | 10 | 242 215 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 133 923 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 118 828 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 99 220 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 96 437 Kč |
| Voda | 6 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Slaný | 60 | 45 028 828 Kč |
| Slavos Slaný, s.r.o. | 74 | 11 455 512 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 118 828 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,07 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 25 | 56 654 410 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 49 552 634 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 20 | 26 301 756 Kč |
| Zemědělství | 19 | 5 287 126 Kč |
| Nábytek | 19 | 1 890 601 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 653 400 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 330 330 Kč |
| Voda | 2 | 200 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 139 964 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 109 250 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 91 960 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 80 696 Kč |
| Technické služby | 1 | 13 306 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 133 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Slaný | 8 | 86 016 344 Kč |
| Slavos Slaný, s.r.o. | 45 | 24 950 843 Kč |
| Technické služby Slaný s.r.o. | 1 | 178 983 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 3 | 6 806 027 Kč |
| Průmyslové stroje | 37 | 4 685 168 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 4 197 771 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 2 907 509 Kč |
| Voda | 82 | 1 800 000 Kč |
| IT | 1 | 1 176 120 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 131 350 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 833 213 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 207 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slavos Slaný, s.r.o. | 14 | 10 659 222 Kč |
| Město Slaný | 12 | 6 925 159 Kč |
| Technické služby Slaný s.r.o. | 2 | 184 012 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slavos Slaný, s.r.o. | 15 | 7 544 770 Kč |
| Obec Beřovice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Tuřany | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Dřínov | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Jarpice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Jedomělice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Jemníky | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Knovíz | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Podlešín | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Pozdeň | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Přelíc | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Řisuty | 1 | 6 262 108 Kč |
| Město Slaný | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Šlapanice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Zvoleněves | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Žižice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Královice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Líský | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Libovice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Páleč | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Hobšovice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Želenice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Studeněves | 1 | 6 262 108 Kč |
| Vodohospodářské sdružení obcí Slánské oblasti | 1 | 6 262 108 Kč |
| D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a.s. | 7 | 2 957 240 Kč |
| ŠkoFIN s.r.o. | 3 | 1 131 350 Kč |
| Technické služby Slaný s.r.o. | 1 | 233 746 Kč |
| ENVI-PUR, s.r.o. | 1 | 74 778 Kč |
| Městys Zlonice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
32 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,41 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 147 | 85 700 186 Kč |
| Stavebnictví | 22 | 46 473 838 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 37 | 17 064 630 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 167 | 16 690 945 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 27 | 16 181 856 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 6 | 2 548 260 Kč |
| IT | 8 | 2 299 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 82 | 1 762 089 Kč |
| Energie | 12 | 351 120 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 273 386 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 187 550 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 0 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slavos Slaný, s.r.o. | 54 | 49 790 945 Kč |
| Město Slaný | 24 | 20 189 283 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 528 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 440 428 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 230 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 211 990 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 174 240 Kč |
| Nemocnice Slaný | 1 | 11 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Slaný, Hlaváčkovo náměstí 222, okres Kladno | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
111 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 81,62 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
31 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 22,79 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 250 | 1 733 334 102 Kč |
| Stavebnictví | 1 191 | 1 688 281 637 Kč |
| IT | 122 | 33 070 540 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 48 | 27 000 000 Kč |
| Osobní vozidla | 49 | 26 585 796 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 57 | 22 934 460 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 19 | 10 987 933 Kč |
| Pojišťovací služby | 65 | 10 797 988 Kč |
| Dary a dotace | 28 | 3 258 610 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 1 020 018 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 10 | 726 264 Kč |
| Technické služby | 10 | 119 752 Kč |
| Ostraha objektů | 10 | 1 197 Kč |
| Právní služby | 37 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Slaný | 63 | 54 984 640 Kč |
| Slavos Slaný, s.r.o. | 57 | 45 927 393 Kč |
| Domov Slaný, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 1 080 000 Kč |
| Pojišťovna Patricie a.s. | 1 | 95 035 Kč |
| KULTURNÍ ZAŘÍZENÍ MĚSTA SLANÉHO | 7 | 0 Kč |
| Nemocnice Slaný | 1 | 0 Kč |
| DERHAMS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Dobřichovice | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Slaný, Vančurova 184, okres Kladno | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |