Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.10.2018 |
| IČO | 07515910 |
| Datová schránka | puhky98 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 84 smluv za celkem 114 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 | 120 374 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hengst Air Filtration Czech Republic s.r.o. | 1 | 120 374 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 20 734 589 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 543 211 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 473 032 Kč |
| Leciva | 2 | 272 163 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 3 | 20 734 589 Kč |
| Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 543 211 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 2 | 473 032 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 2 | 272 163 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 267 998 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hengst Air Filtration Czech Republic s.r.o. | 10 | 22 290 993 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 12 558 929 Kč |
| Právní služby | 1 | 9 018 065 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 14 | 3 761 064 Kč |
| Zdravotnický materiál | 5 | 1 070 596 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 181 469 Kč |
| Leciva | 1 | 95 238 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 3 | 12 558 929 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 9 018 065 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 5 | 1 070 596 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 2 | 517 413 Kč |
| Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 501 798 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 181 469 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 95 238 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hengst Air Filtration Czech Republic s.r.o. | 15 | 23 943 507 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 1 884 771 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 320 087 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 642 914 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 544 139 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Plzeň | 3 | 2 428 910 Kč |
| Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 1 417 773 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 642 914 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 2 | 435 450 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 216 798 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 1 | 81 554 Kč |
| Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv | 1 | 67 984 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hengst Air Filtration Czech Republic s.r.o. | 12 | 5 291 384 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 1 320 087 Kč |
| Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. | 1 | 1 320 087 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 23 361 047 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 12 555 255 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 4 | 23 361 047 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 10 781 100 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 1 774 155 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hengst Air Filtration Czech Republic s.r.o. | 6 | 35 916 302 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 1 531 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 1 531 134 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 254 098 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hengst Air Filtration Czech Republic s.r.o. | 2 | 1 785 232 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 1 451 310 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 7 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 1 451 310 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 3 | 373 094 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 197 690 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 7 000 Kč |
| Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hengst Air Filtration Czech Republic s.r.o. | 8 | 2 029 094 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 75 | 365 610 750 Kč |
| Stavebnictví | 19 | 83 415 139 Kč |
| Zdravotnický materiál | 66 | 13 532 991 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 12 894 071 Kč |
| Leciva | 19 | 4 604 620 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 73 659 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 66 855 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 7 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 8 452 071 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 3 | 7 788 699 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 12 | 2 519 660 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 2 400 215 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 2 | 337 563 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 3 | 332 597 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 73 659 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 72 174 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 66 855 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 7 000 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hengst Air Filtration Czech Republic s.r.o. | 28 | 22 050 493 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 145 200 Kč |
| Služby závodních jídelen | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 163 083 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 145 200 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hengst Air Filtration Czech Republic s.r.o. | 3 | 308 283 Kč |