Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 06.05.2019 |
| IČO | 08132551 |
| Datová schránka | xnt4xjg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 33 smluv za celkem 31 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 8 735 207 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 8 092 200 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 127 091 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s. | 1 | 8 735 207 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 8 092 200 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 1 | 393 771 Kč |
| Moravskoslezské datové centrum, příspěvková organizace | 1 | 241 698 Kč |
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 1 | 127 091 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Three Systems a.s. | 5 | 17 589 967 Kč |
| Moravskoslezské datové centrum, příspěvková organizace | 1 | 241 698 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 2 132 362 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 1 023 284 Kč |
| IT Hardware | 1 | 82 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energetický regulační úřad | 1 | 1 520 506 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 1 126 000 Kč |
| MĚSTO TURNOV | 1 | 616 968 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 611 856 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 1 | 406 317 Kč |
| Národní filmový archiv | 1 | 82 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Three Systems a.s. | 6 | 4 363 746 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 34 | 120 575 710 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 6 | 2 580 552 Kč |
| IT Hardware | 12 | 976 275 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Cheb | 1 | 1 562 127 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 1 032 455 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 1 | 372 535 Kč |
| Státní zdravotní ústav | 1 | 317 504 Kč |
| Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik | 1 | 225 565 Kč |
| Státní fond audiovize | 1 | 77 145 Kč |
| Národní filmový archiv | 1 | 73 175 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 25 677 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Three Systems a.s. | 8 | 3 686 182 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 89 | 39 818 860 Kč |
| Právní služby | 2 | 912 147 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 2 | 912 147 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 284 350 Kč |
| Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik | 1 | 176 658 Kč |
| Národní filmový archiv | 1 | 58 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Three Systems a.s. | 5 | 1 431 235 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 13 | 91 603 605 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 302 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 7 | 4 071 650 Kč |
| Národní filmový archiv | 1 | 61 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Three Systems a.s. | 8 | 4 132 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní filmový archiv | 1 | 58 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Three Systems a.s. | 1 | 58 700 Kč |