Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.05.2020 |
| IČO | 09180524 |
| Datová schránka | 7e47k2m |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 39 smluv za celkem 55 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 5 377 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BINI Jihlava s.r.o. | 1 | 5 377 240 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 8 150 006 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 247 079 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 4 815 608 Kč |
| Město Třebíč | 3 | 2 687 605 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 724 086 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 169 787 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BINI Jihlava s.r.o. | 9 | 8 397 086 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 8 606 477 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 8 606 477 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BINI Jihlava s.r.o. | 3 | 8 606 477 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 15 583 888 Kč |
| Zemědělství | 1 | 6 276 176 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 20 475 161 Kč |
| Statutární město Jihlava | 4 | 1 384 903 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BINI Jihlava s.r.o. | 9 | 21 860 064 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 9 879 903 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jihlava | 6 | 4 064 319 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 2 250 600 Kč |
| Město Třebíč | 2 | 2 210 994 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 1 353 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BINI Jihlava s.r.o. | 10 | 9 879 903 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 5 837 124 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městys Opatov | 1 | 2 879 800 Kč |
| Domov pro seniory Vlčice, příspěvková organizace | 1 | 1 207 303 Kč |
| Město Havlíčkův Brod | 3 | 1 036 050 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 713 970 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BINI Jihlava s.r.o. | 7 | 5 837 124 Kč |
| Městys Opatov | 1 | 2 879 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 361 | 481 153 155 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 579 172 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BINI Jihlava s.r.o. | 1 | 579 172 Kč |