Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.12.2020 |
| IČO | 09743936 |
| Datová schránka | vsbu67r |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 121 smluv za celkem 249 mil. Kč;
13 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 57 634 113 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 6 697 695 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 3 894 690 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 2 641 987 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 38 | 91 650 967 Kč |
| Technické služby Trutnov s.r.o. | 1 | 139 513 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 1 | 90 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUTTEC REPAIRS, s.r.o. | 40 | 91 880 704 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 95 029 517 Kč |
| Dary a dotace | 13 | 14 000 214 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 10 | 11 726 717 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 54 | 130 076 809 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUTTEC REPAIRS, s.r.o. | 54 | 130 076 809 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 22 463 550 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 083 164 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 591 146 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 456 671 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 11 | 24 137 859 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 2 | 456 671 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUTTEC REPAIRS, s.r.o. | 13 | 24 594 530 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 720 112 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 1 154 013 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 244 190 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 138 013 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 3 849 978 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUTTEC REPAIRS, s.r.o. | 8 | 3 849 978 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 793 143 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 599 444 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 561 827 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 1 954 414 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUTTEC REPAIRS, s.r.o. | 4 | 1 954 414 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 561 410 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 954 849 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 2 516 259 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUTTEC REPAIRS, s.r.o. | 8 | 2 516 259 Kč |