Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 27.10.2021 |
| IČO | 11965584 |
| Datová schránka | bmtp4iw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 19 smluv za celkem 6 mld. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 361 038 409 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 | 6 136 346 264 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 2 | 32 960 400 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 3 001 923 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SMP Construction a.s. | 5 | 6 172 308 587 Kč |
| ARKO TECHNOLOGY, a.s. | 1 | 5 791 788 055 Kč |
| SMP Vodohospodářské stavby a.s. | 1 | 5 791 788 055 Kč |
| Česká voda - MEMSEP, a.s. | 1 | 5 791 788 055 Kč |
| PRŮMSTAV, a.s. | 1 | 5 791 788 055 Kč |
| HOCHTIEF Infrastructure GmbH, organizační složka | 1 | 5 791 788 055 Kč |
| Stavby mostů a.s. | 1 | 5 791 788 055 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 1 | 5 791 788 055 Kč |
| POHL cz, a.s. | 1 | 344 558 209 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 106 973 883 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 4 675 613 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 2 | 3 | 78 455 566 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 2 | 32 960 400 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 2 | 467 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SMP Construction a.s. | 7 | 111 883 026 Kč |
| Gardenline s.r.o. | 1 | 73 779 953 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 138 146 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 86 098 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 2 | 224 244 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SMP Construction a.s. | 2 | 224 244 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 67 | 4 216 607 605 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 20 | 42 080 518 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 3 722 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SMP Construction a.s. | 6 | 3 722 090 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |