Soukromá firma.
| Založeno | 12.12.1990 |
| IČO | 13671057 |
| Datová schránka | xcg7fzu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 27 smluv za celkem 7 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Pohořelice | 1 | 69 454 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Roháč | 1 | 69 454 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 840 023 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 899 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Roháč | 2 | 899 990 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 134 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 134 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Roháč | 1 | 134 806 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 790 135 Kč |
| Nábytek | 1 | 172 643 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 790 135 Kč |
| Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace | 1 | 172 643 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Roháč | 2 | 962 778 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 826 055 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 88 661 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace | 1 | 826 055 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 88 661 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 15 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Roháč | 3 | 929 716 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 294 441 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 294 441 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Roháč | 1 | 294 441 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 3 | 736 709 Kč |
| Kancelář | 3 | 341 135 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 105 270 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Brno | 4 | 570 031 Kč |
| Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace | 1 | 514 214 Kč |
| Statutární město Brno | 4 | 93 775 Kč |
| Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace | 1 | 77 694 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Roháč | 10 | 1 255 714 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 11 | 1 418 950 Kč |
| Nábytek | 3 | 1 274 045 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace | 2 | 1 011 754 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 711 589 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Roháč | 4 | 1 723 343 Kč |
| Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace | 1 | 505 877 Kč |