Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 01.01.2022 |
| IČO | 14103320 |
| Datová schránka | p8s285a |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 526 smluv za celkem 611 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
24,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
39 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 8 930 587 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 118 408 Kč |
| Právní služby | 1 | 744 150 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 76 898 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 14 | 0 Kč |
| Energie | 13 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 49 | 10 183 118 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 8 930 587 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
72 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 58,06 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,61 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,81 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 41 876 396 Kč |
| Dary a dotace | 14 | 36 441 714 Kč |
| Finance | 1 | 30 008 000 Kč |
| IT | 2 | 3 609 672 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 757 944 Kč |
| Elektricke stroje | 3 | 743 061 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 435 600 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 243 513 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 153 670 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 108 900 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 96 195 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 48 | 0 Kč |
| Energie | 24 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 6 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 103 | 48 885 560 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 10 | 36 250 534 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 5 | 30 008 000 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
28 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,93 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 24 | 145 200 000 Kč |
| Finance | 1 | 59 363 338 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 59 163 579 Kč |
| Právní služby | 5 | 3 868 956 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 34 | 3 121 698 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 32 | 605 000 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 360 500 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 229 900 Kč |
| Energie | 28 | 199 070 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 4 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
75 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,55 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 121 870 111 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 16 982 619 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 10 000 000 Kč |
| Právní služby | 14 | 7 844 079 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 6 668 552 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 769 560 Kč |
| Energie | 45 | 734 585 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 586 850 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 68 | 343 955 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 237 160 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 45 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 172 | 151 777 762 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 10 000 000 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 705 599 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 527 560 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 291 | 1 241 600 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 59 | 979 654 841 Kč |
| Stavebnictví | 114 | 826 099 707 Kč |
| Finance | 17 | 714 970 705 Kč |
| Dary a dotace | 161 | 365 971 304 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 114 | 149 746 308 Kč |
| Právní služby | 168 | 102 398 140 Kč |
| IT | 17 | 29 483 383 Kč |
| Pojišťovací služby | 40 | 17 014 537 Kč |
| Energie | 882 | 10 292 604 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 298 | 8 041 637 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 9 | 4 694 800 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 053 217 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 035 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 240 790 Kč |
| Jiná energie | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 37 | 34 943 527 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 13 | 8 438 149 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 450 000 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |