Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 25.10.1991 |
| IČO | 15030261 |
| Datová schránka | 9xwrrzg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 199 smluv za celkem 196 mil. Kč;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 315 456 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 105 270 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální ředitelství cel | 2 | 2 447 588 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 3 | 550 913 Kč |
| Český statistický úřad | 2 | 242 012 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ORSIA, spol. s r. o. | 7 | 3 240 513 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 17 157 558 Kč |
| IT | 7 | 9 170 340 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 484 048 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 101 761 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český statistický úřad | 10 | 16 701 073 Kč |
| Generální ředitelství cel | 7 | 11 862 348 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 6 025 800 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 1 | 101 761 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ORSIA, spol. s r. o. | 19 | 34 690 982 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 13 831 268 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 1 217 623 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 484 048 Kč |
| IT Hardware | 2 | 363 000 Kč |
| IT | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 3 | 15 048 891 Kč |
| Generální ředitelství cel | 5 | 1 740 585 Kč |
| Český statistický úřad | 6 | 968 048 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ORSIA, spol. s r. o. | 14 | 17 757 524 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 6 | 968 048 Kč |
| IT | 4 | 809 565 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 50 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální ředitelství cel | 7 | 6 113 525 Kč |
| Český statistický úřad | 10 | 2 814 508 Kč |
| Domov Hačka se sídlem v Olešce, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 42 350 Kč |
| Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí | 2 | 24 105 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ORSIA, spol. s r. o. | 20 | 8 994 488 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 87 | 14 867 427 Kč |
| IT | 6 | 11 037 620 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 4 558 675 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český statistický úřad | 14 | 16 829 563 Kč |
| Generální ředitelství cel | 3 | 1 951 125 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ORSIA, spol. s r. o. | 19 | 18 780 688 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 25 | 21 927 959 Kč |
| IT | 6 | 14 525 140 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 600 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český statistický úřad | 24 | 20 724 009 Kč |
| Generální ředitelství cel | 8 | 20 603 575 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 3 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ORSIA, spol. s r. o. | 35 | 41 400 184 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 2 | 4 825 480 Kč |
| IT | 11 | 2 253 545 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 1 271 710 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 726 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 600 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český statistický úřad | 12 | 7 694 390 Kč |
| Generální ředitelství cel | 6 | 2 941 813 Kč |
| Domov pod hradem Žampach | 1 | 104 706 Kč |
| Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí | 1 | 8 349 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ORSIA, spol. s r. o. | 20 | 10 749 258 Kč |
| Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí | 1 | 8 349 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 11 | 7 986 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | 2 477 415 Kč |
| IT | 1 | 2 206 738 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 1 945 680 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 1 846 763 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 600 160 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 147 136 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český statistický úřad | 12 | 7 115 103 Kč |
| Generální ředitelství cel | 5 | 3 614 875 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 521 752 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 2 | 147 136 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ORSIA, spol. s r. o. | 20 | 11 398 866 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 31 | 69 822 663 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 101 | 28 135 888 Kč |
| IT | 10 | 28 014 640 Kč |
| Zdravotní péče | 83 | 15 785 781 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 10 | 3 082 475 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český statistický úřad | 21 | 32 127 043 Kč |
| Generální ředitelství cel | 4 | 3 250 060 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 5 | 67 881 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ORSIA, spol. s r. o. | 31 | 35 444 984 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 4 633 816 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 591 690 Kč |
| IT | 1 | 181 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 65 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 2 | 4 259 200 Kč |
| Český statistický úřad | 6 | 1 591 634 Kč |
| Ústav zemědělské ekonomiky a informací | 1 | 65 340 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ORSIA, spol. s r. o. | 10 | 5 916 174 Kč |