Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Alice Štrajtová štefková
změna 01.08.2024
| Založeno | 01.06.1991 |
| IČO | 15034569 |
| Datová schránka | t3bsyw5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 100 smluv za celkem 45 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 126 766 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stanislav Šrejber | 1 | 608 092 Kč |
| Marek Adamec | 1 | 438 000 Kč |
| OKNA SVITAVY CZ, s.r.o. | 1 | 345 128 Kč |
| Ellinterier s.r.o. | 1 | 241 000 Kč |
| Abacus Electric, s.r.o. | 1 | 222 653 Kč |
| Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy | 1 | 126 766 Kč |
| DLNK s.r.o. | 1 | 79 921 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 67 394 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická Svitavy | 8 | 2 128 955 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 671 436 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 624 784 Kč |
| IT Hardware | 1 | 559 698 Kč |
| Nábytek | 1 | 399 673 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 170 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 100 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 27 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Marek Adamec | 2 | 894 133 Kč |
| Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje, ve zkrácené formě - RRA PK | 1 | 624 784 Kč |
| DLNK s.r.o. | 1 | 559 698 Kč |
| Karel Mach | 1 | 170 000 Kč |
| Welding progress s.r.o. | 1 | 148 029 Kč |
| Michal Jansa | 1 | 145 000 Kč |
| OKNA SVITAVY CZ, s.r.o. | 1 | 109 976 Kč |
| Střední škola technická Svitavy | 2 | 102 280 Kč |
| Sportovní klub Rebel Praha, z. s. | 1 | 100 000 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 90 895 Kč |
| Ing. Petr Šafář | 1 | 67 000 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 27 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická Svitavy | 12 | 2 937 014 Kč |
| Centrum celoživotního vzdělávání-zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje | 2 | 102 280 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 19 934 498 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 595 279 Kč |
| Telco | 1 | 348 480 Kč |
| IT Hardware | 1 | 238 975 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 198 336 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 169 649 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 155 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 150 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 58 200 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pardubický kraj | 3 | 19 934 498 Kč |
| Střední škola technická Svitavy | 13 | 2 372 676 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 58 200 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 635 250 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 80 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 78 397 Kč |
| IT Hardware | 1 | 62 678 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická Svitavy | 13 | 1 455 868 Kč |
| Střední škola gastronomická a technická Žamberk | 1 | 66 000 Kč |
| SPORTES Svitavy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 1 236 378 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 527 923 Kč |
| IT Hardware | 1 | 199 694 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 58 687 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojtěch Kacafírek | 1 | 1 236 378 Kč |
| Dušan Machata | 1 | 527 923 Kč |
| TOPSOFT JKM spol. s r.o. | 1 | 199 694 Kč |
| INSTALATÉR Svitavy, s.r.o. | 1 | 178 329 Kč |
| TEMPO O.O.P.P. spol. s r.o. | 1 | 58 687 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická Svitavy | 5 | 2 201 011 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 2 360 052 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 712 876 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 672 950 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 160 337 Kč |
| Kancelář | 1 | 85 777 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 80 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 72 417 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 70 832 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická Svitavy | 8 | 5 249 224 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 70 832 Kč |
| SPORTES Svitavy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 2 | 538 295 Kč |
| Kancelář | 1 | 67 789 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 64 735 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOPSOFT JKM spol. s r.o. | 1 | 439 811 Kč |
| SYNET Svitavy s. r. o. | 1 | 98 484 Kč |
| Libor Kovář | 1 | 90 000 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 67 789 Kč |
| Bohuslav Angelov | 1 | 64 735 Kč |
| Vodárenská Svitavy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická Svitavy | 6 | 760 819 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 5 798 434 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 749 992 Kč |
| IT | 1 | 190 575 Kč |
| Řemesla | 1 | 89 397 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 75 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická Svitavy | 1 | 5 798 434 Kč |
| Louda Auto a.s. | 1 | 749 992 Kč |
| Thein Systems a.s. | 1 | 190 575 Kč |
| TEMPO O.O.P.P. spol. s r.o. | 1 | 89 397 Kč |
| Libor Kovář | 1 | 75 000 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pardubický kraj | 1 | 5 798 434 Kč |
| Střední škola technická Svitavy | 5 | 1 104 964 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 3 | 292 073 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 136 055 Kč |
| Řemesla | 1 | 62 215 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 2 057 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická Svitavy | 3 | 468 078 Kč |
| CM VIDO s.r.o. | 1 | 210 000 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 | 136 055 Kč |
| M & V, spol. s r.o. | 1 | 82 073 Kč |
| TEMPO O.O.P.P. spol. s r.o. | 1 | 62 215 Kč |
| Schaeffler Production CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodárenská Svitavy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická Svitavy | 6 | 490 343 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 466 021 Kč |
| Město Svitavy | 1 | 2 057 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 313 080 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 101 749 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 99 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 82 474 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 64 189 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bačovský Lubomír, Ing. | 1 | 313 080 Kč |
| TEMPO O.O.P.P. spol. s r.o. | 1 | 101 749 Kč |
| Libor Kovář | 1 | 99 500 Kč |
| Střední škola technická Svitavy | 1 | 82 474 Kč |
| Welding progress s.r.o. | 1 | 64 189 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická Svitavy | 4 | 578 518 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 82 474 Kč |