Soukromá firma.
| Založeno | 16.05.1991 |
| IČO | 15428435 |
| Datová schránka | qa5z6vf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 104 smluv za celkem 20 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 251 744 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Mrázek | 2 | 251 744 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 435 339 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 835 324 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 78 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Mrázek | 13 | 3 334 206 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 5 | 667 116 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 360 736 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 320 838 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 217 755 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Mrázek | 17 | 2 786 752 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 439 484 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 135 560 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 109 415 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Mrázek | 9 | 978 538 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 541 508 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 221 991 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Mrázek | 19 | 2 013 468 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 904 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 343 533 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 164 472 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 149 619 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 74 566 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Mrázek | 12 | 4 218 059 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Bohumínská 68, příspěvková organizace | 1 | 149 619 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 1 | 333 352 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 153 150 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 135 933 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Waldorfská základní škola a střední škola, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 1 | 333 352 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 153 150 Kč |
| Město Hlučín | 1 | 135 933 Kč |
| Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče, Ostrava-Kunčičky, státní příspěvková organizace | 3 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Mrázek | 6 | 695 035 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 248 393 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 102 978 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 83 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Waldorfská základní škola a střední škola, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 1 | 148 393 Kč |
| Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 102 978 Kč |
| Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 83 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Mrázek | 4 | 434 861 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 132 | 19 528 110 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 636 738 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 139 755 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 112 186 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 81 085 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Mrázek | 11 | 2 288 996 Kč |
| Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 184 738 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 94 | 39 876 778 Kč |
| Školení a kurzy | 122 | 14 091 721 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 51 | 8 524 045 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 12 | 225 060 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 101 354 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 4 | 1 797 271 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 225 060 Kč |
| Město Hlučín | 2 | 196 229 Kč |
| Základní škola, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace | 1 | 173 444 Kč |
| Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 160 308 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace | 1 | 129 516 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Mrázek | 11 | 2 681 828 Kč |
| Základní škola, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace | 1 | 173 444 Kč |
| Město Hlučín | 1 | 94 875 Kč |