Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.06.1991 |
| IČO | 18188281 |
| Datová schránka | wcqjbiz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 292 smluv za celkem 192 mil. Kč;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 4 601 630 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588 | 2 | 361 218 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 2 | 254 100 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 147 000 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 86 128 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 73 292 Kč |
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUKROM, spol. s r.o. | 11 | 5 886 368 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 4 356 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 4 001 470 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 18 | 2 938 815 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 2 189 857 Kč |
| Chemické výrobky | 2 | 1 210 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 8 | 1 084 898 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 539 660 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 157 354 Kč |
| Zvířata (služební psi, koně) | 1 | 92 565 Kč |
| Zemědělství | 1 | 88 729 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veterinární univerzita Brno | 30 | 7 156 969 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 4 356 000 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 5 | 2 262 700 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 640 154 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 2 | 961 950 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 549 703 Kč |
| Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace | 1 | 196 020 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 162 822 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 157 354 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 85 184 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUKROM, spol. s r.o. | 50 | 17 528 856 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 2 | 7 112 380 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 5 346 990 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 19 | 4 159 903 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 2 150 170 Kč |
| Zemědělství | 3 | 636 968 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 4 | 542 365 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 532 400 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 514 288 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 363 000 Kč |
| IT | 1 | 66 042 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veterinární univerzita Brno | 27 | 9 617 297 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 4 | 5 342 150 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 2 | 3 079 450 Kč |
| Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace | 1 | 2 150 170 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 2 | 1 016 400 Kč |
| Obec Karolín | 1 | 514 288 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 3 | 431 825 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 152 968 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 2 | 121 913 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 120 150 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 118 870 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 110 501 Kč |
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUKROM, spol. s r.o. | 48 | 22 775 982 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 12 414 600 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 10 587 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 2 731 352 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 4 | 918 660 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 522 760 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 517 623 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 352 840 Kč |
| Energie | 1 | 243 972 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 140 844 Kč |
| Zemědělství | 1 | 64 942 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veterinární univerzita Brno | 15 | 15 118 686 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 10 587 500 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 2 | 3 507 669 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 1 694 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 658 467 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 522 760 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 275 397 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 264 990 Kč |
| ZRIA, a.s. | 1 | 243 972 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 2 | 196 017 Kč |
| Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588 | 2 | 163 000 Kč |
| Město Břeclav | 3 | 159 720 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 90 749 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUKROM, spol. s r.o. | 37 | 33 482 928 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 11 | 92 376 240 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 19 662 500 Kč |
| Dary a dotace | 18 | 17 653 332 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 16 | 6 168 379 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 3 254 900 Kč |
| Technické služby | 1 | 768 350 Kč |
| Zemědělství | 5 | 514 752 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 233 627 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 180 774 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 88 330 Kč |
| Odpady | 1 | 52 272 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 1 | 19 662 500 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 6 504 046 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 15 | 6 081 903 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 3 | 4 506 614 Kč |
| Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun | 2 | 2 935 460 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 847 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 543 290 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 5 | 514 752 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 3 | 294 377 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 233 627 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 189 244 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 176 500 Kč |
| Město Břeclav | 1 | 103 455 Kč |
| Město Luhačovice | 1 | 100 000 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 100 000 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 52 272 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUKROM, spol. s r.o. | 40 | 42 845 039 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 8 228 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 3 098 810 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 3 006 331 Kč |
| Zvířata (služební psi, koně) | 6 | 2 870 725 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 16 | 2 420 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 1 262 730 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 518 634 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 240 489 Kč |
| Zemědělství | 3 | 226 923 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veterinární univerzita Brno | 12 | 11 990 990 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 2 | 3 343 230 Kč |
| Adam Sekanina | 1 | 3 006 331 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 3 | 1 530 832 Kč |
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 1 | 353 320 Kč |
| Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 240 489 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 226 923 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 2 | 158 773 Kč |
| ResponoCom s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUKROM, spol. s r.o. | 28 | 20 850 888 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 3 595 079 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 786 770 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 726 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 340 252 Kč |
| Zemědělství | 1 | 138 546 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 3 | 4 504 031 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 189 305 Kč |
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 2 | 157 300 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 138 546 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 78 914 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUKROM, spol. s r.o. | 10 | 5 140 696 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 21 | 51 775 900 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 11 | 29 927 816 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 3 091 878 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 604 825 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 1 848 880 Kč |
| IT | 7 | 924 960 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 242 000 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 7 443 596 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 8 | 3 287 447 Kč |
| TEPLO BRUNTÁL a. s. | 1 | 3 091 878 Kč |
| Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm | 2 | 1 848 880 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 594 751 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 242 000 Kč |
| TS a.s. | 1 | 101 204 Kč |
| Státní veterinární ústav Olomouc | 1 | 0 Kč |
| RESPONO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUKROM, spol. s r.o. | 18 | 16 609 756 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 42 | 48 123 183 Kč |
| Chemické výrobky | 16 | 9 718 075 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 5 311 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 4 870 250 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 2 440 570 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 369 950 Kč |
| Zemědělství | 1 | 229 900 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 94 380 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 27 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm | 8 | 9 785 900 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 19 | 6 506 261 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 1 006 075 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 423 500 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 369 950 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 229 900 Kč |
| Město Svitavy | 1 | 94 380 Kč |
| Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588 | 1 | 73 284 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUKROM, spol. s r.o. | 33 | 18 489 250 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 155 199 144 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 368 | 129 793 138 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 27 | 103 916 615 Kč |
| Školení a kurzy | 37 | 36 045 575 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 131 | 31 403 996 Kč |
| Zemědělství | 80 | 10 006 391 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 422 036 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veterinární univerzita Brno | 12 | 12 625 624 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 5 | 502 586 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 422 036 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 266 200 Kč |
| Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 176 175 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 175 262 Kč |
| Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588 | 1 | 65 500 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 63 227 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 61 710 Kč |
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 1 | 60 655 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUKROM, spol. s r.o. | 25 | 14 418 975 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 266 200 Kč |