Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.07.2011 |
| IČO | 24135658 |
| Datová schránka | kyy4jtu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 157 smluv za celkem 2 mld. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
13 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 21,05 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 160 101 595 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 10 | 116 845 207 Kč |
| Město Přelouč | 2 | 41 804 945 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 2 | 5 494 882 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 3 | 3 392 522 Kč |
| Město Holice | 1 | 81 401 Kč |
| FC Hradec Králové, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAVE Bau s.r.o. | 19 | 167 618 957 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 2 | 79 693 883 Kč |
| VCES a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 218 436 418 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 579 942 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 172 070 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 136 141 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 7 | 154 834 764 Kč |
| Město Svitavy | 5 | 38 053 301 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 1 | 37 973 121 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 6 | 15 871 077 Kč |
| Město Holice | 3 | 10 565 430 Kč |
| Město Přelouč | 1 | 134 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAVE Bau s.r.o. | 23 | 257 432 116 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 4 | 121 388 175 Kč |
| VHST s.r.o. | 1 | 10 543 650 Kč |
| VPK Suchý s.r.o. | 1 | 10 543 650 Kč |
| WOMBAT, s.r.o. | 1 | 10 543 650 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 196 998 755 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 892 865 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 553 400 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | - 3 199 003 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 6 | 159 063 846 Kč |
| Město Svitavy | 3 | 22 010 487 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 4 | 13 662 525 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 1 | 8 443 675 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 553 400 Kč |
| Město Přelouč | 7 | - 2 183 346 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAVE Bau s.r.o. | 23 | 201 550 587 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 525 569 753 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 119 239 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 8 | 346 945 062 Kč |
| Město Přelouč | 5 | 73 172 922 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 6 | 59 351 125 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 3 | 46 219 883 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAVE Bau s.r.o. | 22 | 525 688 992 Kč |
| MADOS MT s.r.o. | 1 | 43 033 368 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 792 096 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 1 | 248 584 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 48 115 201 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 58 | 19 794 218 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 3 | 39 954 476 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 3 | 7 380 197 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 4 | 2 387 061 Kč |
| Město Přelouč | 3 | 1 143 114 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAVE Bau s.r.o. | 14 | 50 864 847 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 4 | 2 387 061 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 3 | 830 618 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 218 620 969 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 32 896 155 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 12 | 236 778 100 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 10 697 862 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 1 | 3 570 357 Kč |
| Svazek obcí Vodovody Poličsko | 1 | 212 659 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 136 329 Kč |
| Město Přelouč | 1 | 121 817 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAVE Bau s.r.o. | 19 | 251 517 124 Kč |
| Město Přelouč | 1 | 136 329 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 121 817 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 113 604 707 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 12 | - 35 171 473 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 6 | 78 695 591 Kč |
| Město Moravská Třebová | 4 | 20 082 506 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 2 | 13 410 744 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 1 433 427 Kč |
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAVE Bau s.r.o. | 15 | 113 622 267 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 29,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 23 | 377 959 838 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 105 177 292 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 46 | 1 637 773 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 169 654 Kč |
| Odpady | 23 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 5 | 117 838 962 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 3 | 3 162 159 Kč |
| Město Svitavy | 1 | 278 300 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 2 | 169 654 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 140 217 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. | 2 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAVE Bau s.r.o. | 17 | 121 589 292 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 69 823 671 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 45 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 3 | 69 823 671 Kč |
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAVE Bau s.r.o. | 4 | 69 823 671 Kč |