Soukromá firma. Obecně prospěšná společnost.
| Založeno | 14.03.2012 |
| IČO | 24228320 |
| Datová schránka | r48s7e2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 390 smluv za celkem 128 mil. Kč;
24 smluv má zásadní nedostatek;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 85 910 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 10 072 645 Kč |
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 5 | 1 437 058 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 3 | 10 072 645 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 788 920 Kč |
| Fajn Facility Management s.r.o. | 1 | 376 068 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 117 370 Kč |
| Aileen Vejmolová | 1 | 84 700 Kč |
| Marites Jeglíková | 1 | 70 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 11 485 280 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 002 764 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 463 130 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 441 529 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 355 014 Kč |
| IT | 1 | 279 706 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 240 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 229 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 170 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 161 508 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 79 400 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 12 377 004 Kč |
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 20 | 3 182 248 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 8 | 12 785 856 Kč |
| FAJN ÚKLID PRAHA s.r.o. | 1 | 463 130 Kč |
| Bytové družstvo Zázvorkova 2007, 2008, 2009 | 1 | 322 663 Kč |
| GOODKIN s.r.o. | 1 | 229 900 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 1 | 199 696 Kč |
| EVVA spol. s r.o. Praha | 1 | 173 628 Kč |
| Vladek Pokorný | 1 | 170 000 Kč |
| NetStores s.r.o. | 1 | 168 793 Kč |
| Hotely Rezidence s.r.o. | 2 | 161 508 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 150 000 Kč |
| Kateřina Kopečná | 1 | 99 000 Kč |
| Mgr. Kateřina Cegrí Fiérrez | 1 | 80 000 Kč |
| Zuzana Štrachová | 1 | 80 000 Kč |
| 24018392 | 1 | 80 000 Kč |
| Ing. Ivo Novotný | 1 | 79 400 Kč |
| Lucie Rulíšková | 1 | 75 000 Kč |
| Petra Pelcová | 1 | 75 000 Kč |
| MgA. Darina Fiala | 1 | 59 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 9 314 624 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 620 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 533 914 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 344 845 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 220 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 164 700 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 122 669 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 95 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 65 900 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 12 | 11 235 561 Kč |
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 17 | 2 074 827 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 388 634 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 164 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 21 | 12 911 803 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 620 000 Kč |
| Bc. Martin Šlouf | 2 | 220 000 Kč |
| TMRW Agency s.r.o. | 1 | 169 000 Kč |
| Bytové družstvo Zázvorkova 2007, 2008, 2009 | 1 | 158 108 Kč |
| 22HLAV s.r.o. | 2 | 145 280 Kč |
| Hotely Rezidence s.r.o. | 2 | 122 669 Kč |
| Michal Sládek | 1 | 119 790 Kč |
| Česko-německý fond budoucnosti, nadační fond | 1 | 100 000 Kč |
| Lyudmyla Rusalovska | 1 | 96 800 Kč |
| Ing. Ivo Novotný | 1 | 95 000 Kč |
| OPNdesign s.r.o. | 1 | 82 280 Kč |
| Vinohradský pivovar, a.s. | 1 | 80 000 Kč |
| MgA. Darina Fiala | 1 | 65 900 Kč |
| Fio banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 52,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 16 931 300 Kč |
| Dary a dotace | 14 | 12 745 168 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 619 738 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 287 820 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 255 500 Kč |
| IT Hardware | 1 | 196 114 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 120 262 Kč |
| IT | 1 | 102 567 Kč |
| Nábytek | 1 | 77 349 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 58 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 32 | 17 895 113 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 13 496 369 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 287 820 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 255 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 38 | 31 934 802 Kč |
| NetStores s.r.o. | 3 | 354 602 Kč |
| AC Stavební spol. s r.o. | 1 | 120 262 Kč |
| David Krásný | 1 | 105 000 Kč |
| Ing. arch. Jan Šimon | 1 | 78 600 Kč |
| IKEA Česká republika, s.r.o. | 1 | 77 349 Kč |
| Česká asociace streetwork, z.s. | 1 | 60 000 Kč |
| IMG a.s. | 1 | 58 000 Kč |
| Mgr. Kateřina Cegrí Fiérrez | 1 | 55 000 Kč |
| Zuzana Štrachová | 1 | 55 000 Kč |
| Karolína Sýkorová | 1 | 0 Kč |
| Hana Samsonova | 1 | 0 Kč |
| Marina Hamanovičová | 1 | 0 Kč |
| Blanka Vosecká Veselá | 1 | 0 Kč |
| Kateřina Mikula | 1 | 0 Kč |
| Plus-Import | 1 | 0 Kč |
| PhDr. Ivana Čeňková, CSc. | 1 | 0 Kč |
| Marina Kirillova | 1 | 0 Kč |
| Lucie Poian | 1 | 0 Kč |
| Kinh Nguyen | 1 | 0 Kč |
| Kateřina Altmannová | 1 | 0 Kč |
| Irena Nováková | 1 | 0 Kč |
| Bytové družstvo Zázvorkova 2007, 2008, 2009 | 1 | 0 Kč |
| Ing. Mgr. Maria Molchan | 1 | 0 Kč |
| VIET CUONG NGUYEN | 1 | 0 Kč |
| Veronika Kapišovská | 1 | 0 Kč |
| Andrea Moustafa | 1 | 0 Kč |
| Ognjen Grebo | 1 | 0 Kč |
| Anna Simotová | 1 | 0 Kč |
| Alena Pohludková | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
85 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 79,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,80 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 61 | 26 472 593 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 721 571 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 554 700 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 239 338 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 3 | 192 850 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 136 730 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 110 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 84 700 Kč |
| IT | 1 | 75 418 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 74 448 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 51 633 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 8 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 0 Kč |
| Jiná energie | 4 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 4 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 9 | 26 754 781 Kč |
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 96 | 996 129 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 241 500 Kč |
| Městská knihovna v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
66 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 76,74 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 44 | 7 616 449 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 1 428 789 Kč |
| Nábytek | 7 | 705 019 Kč |
| Pojišťovací služby | 7 | 358 968 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 263 000 Kč |
| IT | 2 | 172 195 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 145 200 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 107 247 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 100 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 84 495 Kč |
| Kancelář | 1 | 72 156 Kč |
| Zdravotní péče | 27 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 16 | 0 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 9 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 7 | 7 836 049 Kč |
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 78 | 2 448 493 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 263 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,74 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 21,74 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 5 769 867 Kč |
| Telekomunikační služby | 13 | 3 720 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 5 | 2 587 560 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 263 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 133 864 Kč |
| Právní služby | 7 | 130 200 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 105 000 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 70 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 25 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 6 490 617 Kč |
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 13 | 2 330 874 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 263 000 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 23 | 9 084 491 Kč |
| REMMARK, a.s. | 1 | 1 077 384 Kč |
| AZN kru s.r.o. | 1 | 471 295 Kč |
| GOODKIN s.r.o. | 1 | 285 560 Kč |
| 1 | 130 200 Kč | |
| Bc. Tomáš Kazatel | 1 | 105 000 Kč |
| C10 Group s.r.o. | 1 | 70 932 Kč |
| 1 | 70 000 Kč | |
| NetStores s.r.o. | 1 | 62 932 Kč |
| Bc. Martin Šlouf | 1 | 0 Kč |
| Daktela s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bytové družstvo Zázvorkova 2007, 2008, 2009 | 1 | 0 Kč |
| Fio banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 39,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
11 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 39,29 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 31 | 3 779 314 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 3 686 922 Kč |
| IT Hardware | 25 | 2 592 540 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 32 | 1 915 058 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 312 934 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 154 822 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 78 800 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 75 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 20 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 26 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 3 781 922 Kč |
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 13 | 304 496 Kč |
| Městská část Praha 7 | 2 | 178 634 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 134 300 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 82 822 Kč |
| Městská část Praha 14 | 2 | 72 000 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 60 621 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 28 | 4 614 795 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 105 700 Kč |
| Petr Bouška | 1 | 78 800 Kč |
| Městská část Praha 14 | 1 | 72 000 Kč |
| Mikuláš Karpeta | 1 | 60 000 Kč |
| ALTUM HR, s.r.o. | 1 | 59 996 Kč |
| Henry Alexander Trejo | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Slovák | 1 | 0 Kč |
| Vanda Maufras Černohorská | 1 | 0 Kč |
| Ráj účetních služeb, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| NOVAMA STUDIO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Nové horizonty s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Alwer office s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 67 | 27 428 924 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 193 | 476 400 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 219 966 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 216 871 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 196 700 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 85 000 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 304 966 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 216 871 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 116 000 Kč |
| Městská část Praha 14 | 1 | 109 200 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 87 500 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 66 066 Kč |
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 11 | 900 603 Kč |
| Delta Green s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lenka Molková | 1 | 0 Kč |
| Bytové družstvo Zázvorkova 2007, 2008, 2009 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 62,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 31,25 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 110 | 13 643 704 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 43 | 5 750 782 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 49 | 3 875 544 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 1 658 350 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 1 532 350 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 143 500 Kč |
| Městská část Praha 7 | 2 | 140 500 Kč |
| Městská část Praha 14 | 1 | 126 000 Kč |
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 16 | 1 942 350 Kč |
| Erudica, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ackee, s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Alwer office s.r.o. | 2 | 0 Kč |